Indie. Zastrzelili studenta, bo bronił dziewczyny

23-letni mężczyzna został zastrzelony w mieście Nagpur w Indiach. Próbował obronić koleżankę, którą napastowało trzech mężczyzn.
Do zdarzenia doszło wczoraj ok. godziny 19.30 czasu lokalnego. 23-letni Roshan Samrit i jego koleżanka zostali zaczepieni na ulicy przez trzech mężczyzn - informuje serwis - Ndtv.com. Mężczyźni zaczęli napastować kobietę, chcieli dostać od niej numer telefonu.

Gdy Samrit zaczął bronić koleżanki, pomiędzy nim a napastnikami doszło do szarpaniny. Nagle jeden z mężczyzn wyciągnął z kieszeni rewolwer i strzelił do studenta. Samrit zmarł po przewiezieniu do szpitala.

Z informacji serwisu Ndtv.com wynika, że sytuacja była obserwowana przez przechodniów. Zdaniem świadków nikt nie pomógł Samritowi i jego koleżance podczas sprzeczki.

Indie: Co 14 godzin dochodzi do gwałtu

To nie pierwsza tego typu sytuacja w Indiach. Bardzo często dochodzi tam do przestępstw i prób popełnienia przestępstw na tle seksualnym. W ubiegłym roku w reakcji na brutalne zgwałcenie i dotkliwe pobicie młodej kobiety w całych Indiach niemal codziennie odbywały się demonstracje, których uczestnicy domagali się od władz większej ochrony dla kobiet i poważniejszego traktowania przez policję i sądy zgłoszeń dotyczących gwałtów i napaści seksualnych.

Zgodnie z oficjalnymi statystykami średnio co 14 godzin w Delhi dochodzi do gwałtu, a kobiety w całych Indiach narażone są na zastraszanie i przemoc o podłożu seksualnym.

Więcej o:
Komentarze (87)
Indie. Zastrzelili studenta, bo bronił dziewczyny
Zaloguj się
 • goran69

  Oceniono 2 razy 0

  bo w tych ciapatych krajach mają przesadnie surowe obyczaje dotyczące seksualności to i nic dziwnego że niektórym ciśnienie dekiel wysadza

 • gdyniak481

  Oceniono 3 razy -3

  Insz Allach Czy jak to sie pisze? Kobieta wedle muzułmańskiej religii jest nie czystym stworzeniem A że Indie w dużym stopniu są muzułmańskiej wiary ,takie sprawy są na porządku dziennym .Muslim jako wiara w Allaha dopuszcza gwałty na tym co uosabia brud i zło czyli kobiety Religia Chrześcijańska mówi to samo ale poprawność polityczno -katolicka nie pozwala na nazywanie rzeczy po imieniu Ksiądz lubi bzykac chłopców bo dziewczynka to czara brudu i niegodziwości Jasne jest ,dla czego tyle homo-pedofilów jest w kościele katolickim

 • t_78

  Oceniono 2 razy 2

  Dzikusy...!!!

 • von-koza

  Oceniono 5 razy 3

  Jedną z ważniejszych miar poziomu cywilizacyjnego jest stosunek do kobiet w społeczeństwie. Wbrew niektórym opiniom, jako Polacy nie wypadamy w relacji do świata najgorzej. Między innymi właśnie dlatego, że wywodzimy się z kręgu kultury europejskiej i jesteśmy biali. Czy to się komuś podoba czy nie.

 • mikron

  Oceniono 2 razy 2

  "...sytuacja była obserwowana przez przechodniów. Zdaniem świadków nikt nie pomógł Samritowi i jego koleżance podczas sprzeczki."

  bo pewnie nikt ze świadków nie był uzbrojony.

 • hankrearden

  Oceniono 4 razy 2

  Stąd też należy dokładnie prześwietlić potencjalnych emigrantów z Indii.
  Badanie z wykrywaczem kłamst. Jeśli myśli o kobiecie jako o kurze domowej i uznaje ważność zaaranżowanych małżeństw, to natychmiast deportować.

 • kula5211

  Oceniono 7 razy 1

  Przecież tam jest gorsza hołota, niż u nas księża

 • rtd5rtd

  Oceniono 4 razy 0

  Brasil Russia India China .
  Zajebiste kraje !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX