Indie. Zastrzelili studenta, bo bronił dziewczyny

18.04.2013 12:33
Indyjskie kobiety żądają wymierzenia kary gwałcicielom

Indyjskie kobiety żądają wymierzenia kary gwałcicielom (Fot. ADNAN ABIDI REUTERS)

23-letni mężczyzna został zastrzelony w mieście Nagpur w Indiach. Próbował obronić koleżankę, którą napastowało trzech mężczyzn.
Zobacz także
Komentarze (87)
Indie. Zastrzelili studenta, bo bronił dziewczyny
Zaloguj się
 • goran69

  Oceniono 2 razy 0

  bo w tych ciapatych krajach mają przesadnie surowe obyczaje dotyczące seksualności to i nic dziwnego że niektórym ciśnienie dekiel wysadza

 • gdyniak481

  Oceniono 3 razy -3

  Insz Allach Czy jak to sie pisze? Kobieta wedle muzułmańskiej religii jest nie czystym stworzeniem A że Indie w dużym stopniu są muzułmańskiej wiary ,takie sprawy są na porządku dziennym .Muslim jako wiara w Allaha dopuszcza gwałty na tym co uosabia brud i zło czyli kobiety Religia Chrześcijańska mówi to samo ale poprawność polityczno -katolicka nie pozwala na nazywanie rzeczy po imieniu Ksiądz lubi bzykac chłopców bo dziewczynka to czara brudu i niegodziwości Jasne jest ,dla czego tyle homo-pedofilów jest w kościele katolickim

 • t_78

  Oceniono 2 razy 2

  Dzikusy...!!!

 • von-koza

  Oceniono 5 razy 3

  Jedną z ważniejszych miar poziomu cywilizacyjnego jest stosunek do kobiet w społeczeństwie. Wbrew niektórym opiniom, jako Polacy nie wypadamy w relacji do świata najgorzej. Między innymi właśnie dlatego, że wywodzimy się z kręgu kultury europejskiej i jesteśmy biali. Czy to się komuś podoba czy nie.

 • mikron

  Oceniono 2 razy 2

  "...sytuacja była obserwowana przez przechodniów. Zdaniem świadków nikt nie pomógł Samritowi i jego koleżance podczas sprzeczki."

  bo pewnie nikt ze świadków nie był uzbrojony.

 • hankrearden

  Oceniono 4 razy 2

  Stąd też należy dokładnie prześwietlić potencjalnych emigrantów z Indii.
  Badanie z wykrywaczem kłamst. Jeśli myśli o kobiecie jako o kurze domowej i uznaje ważność zaaranżowanych małżeństw, to natychmiast deportować.

 • kula5211

  Oceniono 7 razy 1

  Przecież tam jest gorsza hołota, niż u nas księża

 • rtd5rtd

  Oceniono 4 razy 0

  Brasil Russia India China .
  Zajebiste kraje !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje