59-letni mężczyzna porwany przez nurt Bugu

Bug

Bug (Fot. MAREK KOPEC / AG)

Policjanci z Lubelszczyzny razem z funkcjonariuszami Straży Granicznej oraz straż pożarna prowadzą poszukiwania 59-letniego mężczyzny, porwanego przez nurt starorzecza Bugu. Rzeka na Lubelszczyźnie w kilku miejscach spowodowała podtopienia.
Jak wynika ze wstępnych ustaleń, mężczyzna, prowadząc rower, próbował przejść na drugą stronę drogi, nie zdołał utrzymać się na nogach w miejscu obniżenia terenu. Do zdarzenia doszło pomiędzy miejscowościami Parośla i Pniski w gminie Sławatycze. Niestety nurt okazał się na tyle silny, że porwał rowerzystę. Jak podkreśla rzecznik wojewody lubelskiego Kamil Smerdel, zdarzenie było nieszczęśliwym wypadkiem.

Na miejscu trwa akcja poszukiwawcza. Teren sprawdzany jest przez łodzie wyposażone w sonar, zaangażowany ma być również policyjny śmigłowiec. Służby kryzysowe wojewody lubelskiego informują, że mieszkańcy miejscowości położonych nad rzeką Bug mogą liczyć na pomoc policji, straży, pograniczników. Do dyspozycji mają łodzie, którymi funkcjonariusze dostarczają im m.in. żywność. Dziś na teren gmin Hanna i Sławatycze z magazynów powodziowych dotarło dziewięć łodzi i 100 par woderów. Służby są w stałej gotowości także do ewakuacji, na którą nikt do tej pory się nie zgodził.

Komentarze (10)
59-letni mężczyzna porwany przez nurt Bugu
Zaloguj się
 • kotylia5

  Oceniono 6 razy 0

  Przykra sprawa, człowiek miał pecha być w złym miejscu i o złej porze. Ale..czy na pewno jest to wiadomość na pierwszą stronę? Czy na prawdę nie ma innych tematów. ? A może, na miejsce poszukiwania ,dojechała już TVN 24,żeby prowadzić,pełną emocji relację na żywo?

 • 31.februarius

  Oceniono 8 razy 2

  Bug, horror, mielizna!

 • wopista145

  Oceniono 4 razy -2

  Nie szkoda Wam energii na pisanie takich bzdur ?

 • teaforme

  Oceniono 8 razy -4

  Nie chce mi sie czytac kadzego artykulu, ale skoro ten Bugu ( nazwisko brzmi jak muskalskie) porywa dzieci w tym wieku to nie tylko pederasta ale klasyczny zboczeniec. Wspolczuje rodzica 59latka, i ich przerazenia wiedzac ze jakis zboczeniec mogl robic "te rzeczy" z ich dzieckiem.

 • remislanc

  Oceniono 7 razy -1

  "...próbował przejść na drugą stronę drogi, nie zdołał utrzymać się na nogach w miejscu obniżenia terenu"

  Ale ta choroba filipińska się rozprzestrzenia...Istna zaraza...:)

 • ax-les-thermes

  Oceniono 23 razy -19

  Jak dla mnie, to jeszcze jeden idiota z Polski B. Zaloze sie, ze byl praktykujacym katolikiem.

 • marek_nazarowski

  Oceniono 18 razy -2

  Bug go zabrał do siebie...

 • poljack

  Oceniono 16 razy -6

  Mieszkańcy mogą liczyć na pomoc policji straży pograniczników ?Czy aby na pewno ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje