Hofman pozwie Kamińskiego. "Odpowie za obrzydliwe kłamstwo"

16.04.2013 19:07
Adam Hofman i Michał Kamiński

Adam Hofman i Michał Kamiński (Fot. AG)

- Prawnicy już szykują pozew. Michał Kamiński odpowie za swoje obrzydliwe kłamstwo przed sądem - zapowiedział w rozmowie z "Newsweekiem" rzecznik PiS Adam Hofman. Poseł odpowiedział w ten sposób na wywiad, którego europoseł udzielił tygodnikowi.
Hofmanowi nie spodobało się to, co Michał Kamiński powiedział w rozmowie zamieszczonej w ostatnim wydaniu tygodnika "Newsweek". - Adam Hofman (...) zawsze uważał nas, mnie i Adama Bielana, za swoją konkurencję. Słyszałem, że jeszcze na cmentarzu w Katyniu, gdy tylko pojawiła się informacja o katastrofie, obsesyjnie dopytywał: "A europosłowie nie polecieli? Nie, na pewno nie?". (...) Opowiadało mi o tym dwóch znajomych. Jeden jest wciąż w PiS, pomińmy nazwisko. Drugi to Jacek Pilch, były poseł PJN i mój bliski współpracownik.

Zdaniem Hofmana historia opowiedziana przez Kamińskiego jest nieprawdziwa. - Można o mnie powiedzieć dużo, ale sugestia, że życzyłem komuś śmierci, nie mieści mi się w głowie. Znam jego żonę, dzieci, jak mógłbym pytać o coś takiego? Nie rozumiem, dlaczego Michał Kamiński tak mnie nienawidzi i przekracza kolejną granicę. Przecież to nie przeze mnie wylądował poza PiS - czytamy w "Newsweeku".

Zobacz także
Komentarze (202)
Zaloguj się
 • fakiba

  Oceniono 848 razy 726

  Panie Hofman o panu można powiedzieć nie tylko dużo ale i wszystko co najgorsze i co nie powinno pana cieszyć to wszystko będzie prawda

 • candid13

  Oceniono 590 razy 510

  zajecia posla Hoffmana;

  - warowanie pod drzwiami prezesa razem z kotem
  - drzemanie na "obradach" komisji oblakanego Maciorawicza
  - zadanie przeprosin
  - skladanie donosow do sadu

  to bardzo zapracowany posel sluzacy narodowi za nasze ciezko zarobiane zlotowki!

 • mirek11768

  Oceniono 499 razy 447

  Fohman - a kiedy ty odpowiesz za kilkanaście lat permanentnych kłamst na polecenie swego guru -jarusia ?

 • calli

  Oceniono 407 razy 363

  Oho, czopki Kaczyńskich żrą się między sobą - aż przyjemnie popatrzeć :)

 • chi_neng1

  Oceniono 253 razy 217

  Hofman, jest pan tak opetany wszelkimi pozwaniami, ktore juz ma pan we krwi, ze sie nie miesci panu w glowie, ze Kaminski zrozumial to jako troske i obawe z pana strony ....o utrate zycia europoslow ....

  Dopiero chyba teraz zrozumie sam Kaminski , jak bardzo sie pomylil....:) i ze o takie obawy nie mozna pana podejrzewac :)

 • ga.1.2

  Oceniono 236 razy 200

  Hofman to..........(...bardzo brzydkie )slowo,nawet prezes i jego kot tez tak o Hofmanie mowia

 • orion57

  Oceniono 207 razy 175

  "Panie cenzor wara od tekstu"

  Panie Hofman z tego co Pana znam(nie wiele) to idealnie do Pana pasuje. Nogę się mylić ale z ciekawością poczekam na wyrok sądowy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje