"Kwaśniewski działa na szkodę Europy Plus. Dał powody, by sugerować, że był pod wpływem alkoholu"

- Kwaśniewski działa na szkodę swojej inicjatywy - mówiła o Europie Plus Dominika Wielowieyska. Publicystka w "Poranku Radia TOK FM" odniosła się do sugestii niektórych obserwatorów, jakoby były prezydent był pod wpływem alkoholu podczas konferencji prasowej. - Czy to będzie dla Kwaśniewskiego alarmującym sygnałem? - zastanawiała się Wielowieyska.
W piątek odbyła się konferencja Europy Plus, nowego projektu Aleksandra Kwaśniewskiego, Janusza Palikota i Marka Siwca. Zdaniem niektórych obserwatorów były prezydent był podczas spotkania z dziennikarzami niedysponowany. Jak zauważyła Dominika Wielowieyska w "Poranku Radia TOK FM", wielu polityków PiS "z satysfakcją odnotowało powrót choroby filipińskiej".

- Z żalem przyjęłam tę radość prawicy, że Kwaśniewskiemu powinęła się noga - przyznała publicystka. Wielowieyską zmartwił fakt, że były prezydent "dał powody do tego, żeby sugerować, że był pod wpływem alkoholu". - Kwaśniewski działa na szkodę swojej inicjatywy - stwierdziła.

"Przyznaję, przyszło mi do głowy, że coś z byłym prezydentem było podczas tej konferencji nie tak" - pisze z kolei w "Gazecie Wyborczej" Agata Nowakowska. "Podejrzanie mrugał oczami, jakby lekko przymulony, od czasu do czasu chwiejący się. Podejrzenia podsycił też europoseł Marek Siwiec, który za wszelką cenę starał się zgarnąć Kwaśniewskiego ze sceny". Publicystka podkreśliła jednak, że były prezydent "mówił z sensem" i nie rzucił "kompromitującym bon motem".

- Czy to będzie dla Kwaśniewskiego alarmującym sygnałem? - zastanawiała się w "Poranku Radia TOK FM" Wielowieyska. - Było ich dużo, ale one ciągle nie działają. Wielka szkoda - skwitowała publicystka.

Więcej o:
Komentarze (18)
"Kwaśniewski działa na szkodę Europy Plus. Dał powody, by sugerować, że był pod wpływem alkoholu"
Zaloguj się
 • drozd215

  Oceniono 3 razy -1

  Biedaczek, te golenie ma takie słabe i dlatego się chwieje.
  Tak, towarzysze zawsze po długich rozmowach , bywali mocno zmęczeni.

 • wroclawiak25

  0

  No i co z tego, że strzelił sobie setę !!

 • wroclawiak25

  0

  W Polsce gdzie wódę chleje się litrami za złe bierze się Kwachowi, że strzelił sobie setę, ludzie litości !!

 • dorik2

  Oceniono 2 razy -2

  Oglądałam. Wręcz wpatrywałam się w ekran, żeby wyłapać oznaki upojenia alkoholowego. Nic podobnego nie zauważyłam. Były prezydent nie chwiał się, nie bełkotał, mówił z sensem. Owszem, uśmiechnął się i zażartował - to ma być dowód?! Pani Dominiko, nie badała go Pani alkomatem. Niech Pani nie przyłącza się do nagonki napędzanej oczywistym politycznym motywem zniszczenia Europy Plus, zanim zdoła zagrozić PO czy SLD.

 • akodo78

  Oceniono 4 razy 2

  a gdzie zniknęły komentarze i linki do filmu by każdy mógł sam ocenić trzeźwość Kwaśniewskiego?

 • iha-iha-iha

  Oceniono 2 razy 0

  "dał powody" - eeee tam !!!
  on był ożarty jak beka - ledwie na łapach trzymał się

 • dziadekjam

  Oceniono 5 razy 3

  Pani Dominiko!, jeszcze nikomu z polskich polityków, i nie tylko polityków, bo i także duchownych, stan "wskazujący" w karierze nie przeszkodził, a wręcz pomógł...

 • atlas41

  Oceniono 7 razy 5

  Kwasniewski ma problemy alkoholowe i wszyscy to wiemy, Glodz ma problemy alkoholowe i wszyscy to wiemy,politycy maja problemy z uczciwoscia i prawdomownoscia, ksieza z kosciola rzymsko-katolickiego klamia w zywe oczy i wszyscy to wiemy, poslowie maja imunitet, ksiezy chroni caly polski panstwowy aparat, polska prokuratura i polskie sady nie mowiac oczywiscie o firmie pod nazwa kosciol, wszystko to wiemy i co i nic udajemy ze tego nie ma, o czym wiec ta dyskusja, udawajmy nadal ze nic nie widzimy i ze nic sie nie stalo, to przeciez polska natura ta podwojna moralnosc, podwojne standarty, czekam na wystapienie zaklamanego do granic wytrzymalosci, karierowicza Radka Sikorskiego, bronil obrzydliwca Glodzia to i w obronie Kwasniewskiego powinien stanac, moze sie przeciez przydac w przyszlych wyborach, obrzydliwe

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX