Wreszcie nadchodzi ciepły weekend. Prognoza pogody

12.04.2013 08:09
Pogoda na piątek 12 kwietnia

Pogoda na piątek 12 kwietnia (Fot. Pogoda.gazeta.pl)

Wygląda na to, że mrozy na dobre opuściły Polskę. Dziś i w nadchodzący weekend będzie ciepło - nawet 15 st. C. Niestety gdzieniegdzie popada deszcz. Mogą nawet wystąpić pierwsze wiosenne burze.
Dziś w kraju zachmurzenie będzie duże i całkowite, gdzieniegdzie trochę popada. Temperatura maksymalna na północy wyniesie od 7 st. do 10 st., na pozostałym obszarze od 10 st. do 15 st. Wiatr będzie słaby i umiarkowany w większości kraju. Silniej może powiać na południowym wschodzie i na Pogórzu Karpackim umiarkowanie. W Warszawie temperatura maksymalna wyniesie 13 stopni.


Pogoda na sobotę/Fot. Pogoda.gazeta.pl

W nocy we wschodniej połowie kraju nad cały krajem pojawią się gęste chmury. Miejscami popada - głównie na wschodzie i w centrum kraju. Na zachodzie kraju wystąpią mgły i silne zamglenia ograniczające widzialność od 500 m do 3000 m. Temperatura minimalna wyniesie od 2 st. do 6 st. Wiatr będzie słaby. Będzie padał deszcz i lekko powieje.

Sobota będzie pochmurna. Momentami będzie padać deszcz. W zachodnie i południowej połowie kraju mogą nawet pojawić się słabe burze. Będzie ciepło - od 10 do 15 st. C. Jedynie na wschodnim wybrzeżu będzie chłodniej: od 7 st. do 11 st. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, silniejszy podczas burz.

Niedziela także będzie pochmurna i dosyć deszczowa. Mogą wystąpić burze. Nadal będzie ciepło - od 10 do 15 st.C. W nocy deszcze będą stopniowo ustępować.

Pogoda na niedzielę/Fot. Pogoda.gazeta.pl

Aktualne prognozy pogody zawsze w serwisie Pogoda.gazeta.pl.

Zobacz także
Komentarze (16)
Zaloguj się
 • tereska77

  Oceniono 44 razy 42

  Warszawa to ma jakieś chody ze przez 3 dni tylko tam będzie świeciło słońce ?

 • poborowy102

  Oceniono 19 razy 15

  W zeszłym tygodniu chodziłem po Beskidach, śniegu po kolana, ale ptaki już śpiewają, a góralki jeźdżą do Biedronki na zakupy podwyższając PKB.

 • remo29

  Oceniono 9 razy 5

  Widzę, że tylko w Warszawie. Dla nie bogaczy są pogody złe ;)
  --
  parada karzełków

 • beaviso

  0

  Nieprawda - na Pomorzu w niedzielę wystąpią znaczne przejaśnienia, nie będzie padać od rana do wieczora.

 • hare-hare

  Oceniono 5 razy -3

  odchodzi niebo(biało,czysto,sterylnie)nadchodzi czyściec(zbieram psie kupy z trawnika,kwitną krokusy)potem będzie piekło(upał,piwo jak mocz szatana,ognie piekielne na grilu i mięsko szatana pieczone,wakacje)potem znowu czyściec(grabienie liści) i znowu niebo (biało,zimno,ciało i krew bezalkocholowa jezusa na obiad)---ja chcę na wakacje

 • alica32

  Oceniono 10 razy -6

  Z telewizji i ekranów filmowych sączy się za to nieustannym strumieniem propaganda holokaustu, dominują jednostronne i wybielające informacje o Izraelu, a nade wszystko montowane są z coraz większą siłą ataki na podstawy bytu chrześcijańskiego, ze szczególną szatańską mocą koncentrując się na Kościele katolickim. Ten Kulturkampf, mający już 2000 lat, nasila się coraz bardziej i przez potęgę Mamony i zaaplikowanie moralnej destrukcji, zmierza do kontroli i dominacji nad goyim.
  Najsmutniejsze w tym wszystkim jest jednak to, że przywódcy Kościoła, dalej kroczący posoborową drogą samozagłady, z judaistycznym “dialogiem” na czele, przestali już pełnić rolę autorytetu dla ogłupiałego przez żydowskie media i rozbestwionego przez żydowski przemysł pornograficzny motłochu, który zajęty oglądaniem kolejnego odcinka Seinfelda czy internetowego świerszczyka, nie dostrzegł, że poderżnięto mu już połowę szyi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje