Wreszcie nadchodzi ciepły weekend. Prognoza pogody

12.04.2013 08:09
Pogoda na piątek 12 kwietnia

Pogoda na piątek 12 kwietnia (Fot. Pogoda.gazeta.pl)

Wygląda na to, że mrozy na dobre opuściły Polskę. Dziś i w nadchodzący weekend będzie ciepło - nawet 15 st. C. Niestety gdzieniegdzie popada deszcz. Mogą nawet wystąpić pierwsze wiosenne burze.
Dziś w kraju zachmurzenie będzie duże i całkowite, gdzieniegdzie trochę popada. Temperatura maksymalna na północy wyniesie od 7 st. do 10 st., na pozostałym obszarze od 10 st. do 15 st. Wiatr będzie słaby i umiarkowany w większości kraju. Silniej może powiać na południowym wschodzie i na Pogórzu Karpackim umiarkowanie. W Warszawie temperatura maksymalna wyniesie 13 stopni.


Pogoda na sobotę/Fot. Pogoda.gazeta.pl

W nocy we wschodniej połowie kraju nad cały krajem pojawią się gęste chmury. Miejscami popada - głównie na wschodzie i w centrum kraju. Na zachodzie kraju wystąpią mgły i silne zamglenia ograniczające widzialność od 500 m do 3000 m. Temperatura minimalna wyniesie od 2 st. do 6 st. Wiatr będzie słaby. Będzie padał deszcz i lekko powieje.

Sobota będzie pochmurna. Momentami będzie padać deszcz. W zachodnie i południowej połowie kraju mogą nawet pojawić się słabe burze. Będzie ciepło - od 10 do 15 st. C. Jedynie na wschodnim wybrzeżu będzie chłodniej: od 7 st. do 11 st. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, silniejszy podczas burz.

Niedziela także będzie pochmurna i dosyć deszczowa. Mogą wystąpić burze. Nadal będzie ciepło - od 10 do 15 st.C. W nocy deszcze będą stopniowo ustępować.

Pogoda na niedzielę/Fot. Pogoda.gazeta.pl

Aktualne prognozy pogody zawsze w serwisie Pogoda.gazeta.pl.

Zobacz także
Komentarze (16)
Wreszcie nadchodzi ciepły weekend. Prognoza pogody
Zaloguj się
 • beaviso

  0

  Nieprawda - na Pomorzu w niedzielę wystąpią znaczne przejaśnienia, nie będzie padać od rana do wieczora.

 • alica32

  Oceniono 10 razy -6

  Z telewizji i ekranów filmowych sączy się za to nieustannym strumieniem propaganda holokaustu, dominują jednostronne i wybielające informacje o Izraelu, a nade wszystko montowane są z coraz większą siłą ataki na podstawy bytu chrześcijańskiego, ze szczególną szatańską mocą koncentrując się na Kościele katolickim. Ten Kulturkampf, mający już 2000 lat, nasila się coraz bardziej i przez potęgę Mamony i zaaplikowanie moralnej destrukcji, zmierza do kontroli i dominacji nad goyim.
  Najsmutniejsze w tym wszystkim jest jednak to, że przywódcy Kościoła, dalej kroczący posoborową drogą samozagłady, z judaistycznym “dialogiem” na czele, przestali już pełnić rolę autorytetu dla ogłupiałego przez żydowskie media i rozbestwionego przez żydowski przemysł pornograficzny motłochu, który zajęty oglądaniem kolejnego odcinka Seinfelda czy internetowego świerszczyka, nie dostrzegł, że poderżnięto mu już połowę szyi.

 • hare-hare

  Oceniono 5 razy -3

  odchodzi niebo(biało,czysto,sterylnie)nadchodzi czyściec(zbieram psie kupy z trawnika,kwitną krokusy)potem będzie piekło(upał,piwo jak mocz szatana,ognie piekielne na grilu i mięsko szatana pieczone,wakacje)potem znowu czyściec(grabienie liści) i znowu niebo (biało,zimno,ciało i krew bezalkocholowa jezusa na obiad)---ja chcę na wakacje

 • poborowy102

  Oceniono 19 razy 15

  W zeszłym tygodniu chodziłem po Beskidach, śniegu po kolana, ale ptaki już śpiewają, a góralki jeźdżą do Biedronki na zakupy podwyższając PKB.

 • remo29

  Oceniono 9 razy 5

  Widzę, że tylko w Warszawie. Dla nie bogaczy są pogody złe ;)
  --
  parada karzełków

 • tereska77

  Oceniono 44 razy 42

  Warszawa to ma jakieś chody ze przez 3 dni tylko tam będzie świeciło słońce ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje