Katastrofalny wynik Ruchu Palikota - tylko 2 proc.

11.04.2013 15:46
Janusz Palikot

Janusz Palikot (Fot. Adam Stępień / Agencja Gazeta)

W najnowszym sondażu CBOS nadal prowadzi PO, ma 25 proc. poparcia, ale tuż za nią jest PiS, który wybrało 23 proc. badanych. Bardzo słaby wynik zanotował Ruch Palikota - tylko 2 proc.
Zobacz także
Komentarze (481)
Katastrofalny wynik Ruchu Palikota - tylko 2 proc.
Zaloguj się
 • tatun44

  Oceniono 1 raz 1

  Hmmm dziwne te sondaże z ostatnich sondaży regionalnych ulicznych jak byk wynikało że poparcie dla Palikota kształtowało się w granicach 13%

 • martsy

  Oceniono 5 razy -5

  Palikot jest smutnym pajacem, ale taki Tusk powinien pójść do pierdla za chamską kolaborację z ruskimi w sprawie zabójstwa na polskiej elicie władzy.

  wydaje mu się, że jest bezkarny, a może się pewnego dnia zdziwić.

 • jurekzoliwy

  Oceniono 5 razy -1

  Palikot! Kończ Waść! Wstydu oszczędź!

 • megam0cny

  Oceniono 4 razy 0

  Rozkład głosów na tym forum (plusy/minusy) doskonale pokazuje, jak dobrze zadomowione jest tu upalone towarzystwo od buraka z Biłgoraja.

 • bombel1967

  Oceniono 5 razy 1

  złodziej palikot nie płaci podatków w Polsce, nie jest więc Polakiem..czemu startuje w naszej polityce? czy CBA przyjrzy sie interesom paligłpa? skąd cinkciarz zdobył zakłady produkujące alkohol?

 • cyklista

  Oceniono 5 razy 3

  16% uczestników tego forum, to zwolennicy PiS katujący się na tym forum. Serdeczne wyrazy współczucia, zwłaszcza, że klikając tutaj popieracie Gazetę Wyborczą i wspieracie finansowo Agorę.

 • j-230

  Oceniono 4 razy 0

  REAKTYWUJĘ W NAJBLIŻSZYM CZASIE PZPR koniec naszym kraju MAFII KATYŃSKIEJ -koniec Z TYM NIERÓBSTWEM PRACOWAĆ PO 18 GODZIN OD 10 -75 !!!!!!!!!!!! NIECH ŻYJĄ OBOZY PRACY TAKIE JAK W Z.S.SR z polski trzeba ZROBIĆ WIEKI OBORZ PRACY PRZYMUSOWEJ -bo Polacy to LENIE ŚMIERDZĄCE ,NIEROBY -TYLKO POLAKOM CIĘŻKIE MODLENIE -STAWIE KOŚCIOŁÓW -ale o pracy to POLAKOM NIE MÓW do tego ze POD KONIEC TEGO NASZE DŁUGI OSIĄGNĄ COŚ OD 3,8 DO 4 ,2 BLN ZŁOTYCH A JUŻ PRZEJEDLIŚMY ,PRZEPILIŚMY COŚ 3,2 BLN OD 1989 - zdaje ze OTTO NAN BIS-MAK MAJ RACJE ZE DAJ POLAKOWI PO RZĄDZIĆ TO ZOBACZYSZ OTO MAMY POLSKĘ KATOLICKA -IRAN EUROPY -będzie TEGO GORZKO ŻAŁOWALI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • kekx

  Oceniono 6 razy 4

  I tak najsensowniejszym wyborem jest Palikot .

  Glosowalem juz na PO i jest lipa.
  Tam gdzie potrzebne sa pieniadzie to ich nie ma . Jesli juz cos wybudowali to to zaraz trzeba naprawiac ( autostrady , stadion ) lub zepsuli co innego ( tunel w wawie ) wszystko byle jak ..

  Podwyzki cen komunikacji w warszawie + ograniczenia kursów i zawieszenia linii ...

  Nasz kraj cofa sie cwywilizacyjnie .
  Nie ma zwiazków partnerskich ( koszt 0 zł. ) , nie ma legalnej marichuany ( setki milionow zl z podatkow ktore zasilaja mafie + ludzie w wiezieniach + koszty sadowe + utrzymiania skazanych w wiezienaich )
  Jest za to Pawłowicz ! a Polska żyje brzoza smolenska = absurd .

 • hans_close

  Oceniono 6 razy 2

  Przeraża mnie 16% PISlamistów, wśród czytelników znienawidzonej przez nich Gazety. :))))

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje