Komentarze (452)
"Anatomia upadku" Gargas w TVP1 przyciągnęła ponad 3 mln widzów
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • kea-ewdoro

  Oceniono 1 raz 1

  ..."Z kolei premiera telewizyjna "Anatomii upadku" miała miejsce 30 lutego br. na antenie naziemnej TV Puls" .... nie ma takiej daty w kalendarzu 2013 :(

 • tuu154

  Oceniono 5 razy 1

  Pierwszy film był OK. Kaczej Dobranocki nie oglądałam i nie żałuję. Mam ją głęboko w doopie. Bajki są dla dzieci, lub idiotów.

 • eu-antonio

  Oceniono 7 razy -3

  Wczoraj oglądałem w TV 1 tego gniota Anity G.
  Otóż, pewna G.azeta rękami pewnej pani G.zrobiła wielkie G.
  Ale to wszystko nic. Najlepszy , to był profesor, który na dowód tego,że to był zamach - przyniósł
  do studia fotki: UWAGA ! dwóch puszek od piwa - jedna zgnieciona , druga po wybuchu !!!!
  Warto było posłuchać tego jajcarza.

 • m2rket

  Oceniono 3 razy 3

  jeden z odcinkow air crash investigation pokazuje samolot ktory nie mogl nabrac wysokosci i za pasem uderzyl skrzydlem w slub betonowy i tez odcial mu te skrzydlo. To byl wypadek przed laty a zdjecie tego skrzydla bylo badane i okazalo sie ze pilot nie wysunal lotem co spowodowalo problemy z nabieraniem wysokosci i w efekcie rozbicie. Nikt sie oczywiscie nie zastanawial czy skrzydlo moze byc odciete przez slub betonowy, bo ono po prostu bylo jakby odciete. Gobne uwagi.

 • nedlog123

  Oceniono 2 razy 0

  Cała demagogia ekipy PiSu polega na tym, że są takimi samymi prostytutkami politycznymi jak ludzie od Tuska. Tyle, że w odróżnieniu od tych drugich NIE budują swojej kariery na śmierci ludzi, którzy zginęli w wypadku. Jakby nie ten cały Smoleńsk, to Kaczorek by już dawno kota głaskał na werandzie a Maciorewicz pewnie siedział w psychiatryku. Jedyny kto zyskał na tym zdarzeniu to obóz PiSu oraz podlegli im PiSdnięci i dopóki będą w tym jątrzyć i wymyślać chmury z helu, dopóty będą siedzieć na ciepłej posadce i za przeproszeniem dalej g. dla kraju robić.

 • skandynawek

  Oceniono 3 razy 1

  Jak ja sie ciesze, ze nia ma nie w Polsce i nie musialem tego ogladac. Jeszcze bardziej jestem szczesliwy, ze jutro tez mnie nie bedzie.

 • pedersdorfer

  Oceniono 14 razy 2

  Tylko Bandyta,Morderca , złodziej boi się NIE uzbrojonego społeczeństwa.Skoro rzady Putina ,Tuska sa nie winne to czego sie Boją .Przestańcie sprzedajne kanalie zwalać wine na Kaczynskich.Jak by był wiarygodny rzad to by ta tragedia była wyjasniana jak w normalnym pastwie ,a nie od samego poczatku kłamstaw zwalanie winy na pilotów,na błasika ,kaczynskiego.od 2005r trwała nienawistna wojna Tuska jego Partii z PISEM,utrudnianie wykonywania działań prezydenta,kazdy normalny wie że za Flote samolotów odpowiadał rzad Tuska to w jego kompetencji i ministra Obrony były samoloty,to rząd podstawia gotowy samolot do lotu prezydentowi,a nie odwrotnie.nie będe się rozpisywał ze to był zamach pozbycie sie osób które utrudniały obcym dalsze Kolonizowanie Polski,okradanie -które skutki widac coraz bardzej.Przegeciem kaczynskiego było mówienie o SILNEJ ,Sprawiedliwej POLSCE,a to już było PRZEGIĘCIE nie zgodne interesamu ościennych pastw niemiec,ROSJI Żydowskiego Biznesu.Dlaczego USA mając wszystkie dowody z satelitów,podsłuchów rozmów i inne dowody ich nie publikuje nie mówi o nich.Bo to jest w interesie wszystkich psełdosojuszników polski.Tak jak w czasie 2-wojny swiatowej sprzeali zamordowali gen;Sikorskiego by w jwłcie sie nie stawiał-sprzedano Polske STALINOWI.Tak samo przyczyny Agresji na IRAK,LIBIE były inne niż te podane Oficjalnie w koszernych mediach ,przez sprzedajnych Polityków.Ci dwaj przywódcy HUSEJN,KADAFII chcieli sprzedawac ropę za ;Husejn za EURO,Kadafi za złotego DINARA który miał miec pokrycie w złocie,to było przeciw interesom Żydowskiego FEDU w USA,dlolar by nadawał się wówczas do podcierania tyłka.Przedanicie tu otumaniac ,kłamac dyzurni sprzedajni Agenci na tym portalu.V-kolumno

 • ptak57

  Oceniono 8 razy 0

  Oglądałem i nie żałuję. Potwierdziło to tylko moje przekonanie że ten parlamentarny zespół ma "dowody" takie jak kiedyś powiedział prezio : "a ja wiem ale nie powiem..." Rozśmieszyły mnie wywody "autorytetu" jakim był pan profesor który co raz wyciągał kartkę ktorą dostał od kogoś kogo nie może ujawnić i tak dalej i tak dalej. Życia tych ludzi nic nie zwróci, tragedia się stała ale ciągle nie mogę wyjść ze zdziwienia że ci którym winno najbardziej zależeć na powadze robią z tragedii kabaret i to marnego gatunku.

 • 141288bs

  Oceniono 7 razy -1

  metoda obelg ...swiadczy o gluPOcie lemingow

 • bog43

  Oceniono 2 razy 0

  najważniejszy bezpośredni świadek to kierowca autobusu - kuriozalne wydaje się ,że kierowca autobusu mógłby zauważyć cokolwiek prócz mignięcia sylwetki samolotu , Przypomnijmy , samolot przeciął drogę prostopadle do niej , pojawił się niespodziewanie na bardzo małej wysokości , zapewne przy dużej mgle a leciał z szybkością około 300 km/godż . Autobus którym kierował świadek do nowych pewnie też nie należał czyli hałas w nim tez niemały , Dajcie mi takiego , który w takich warunkach mógł coś konkretnego i wiarygodnego zarejestrować

 • fajniejszy

  0

  Niesamowity artykuł, według zasad 4 W. Bez przytoczenia Paradowskiej, Smolara i Środy. W sumie to wszystko jest O.K., ale brakuje jakby podsumowania.

 • daniel_sos

  Oceniono 2 razy 2

  Gdzie jest ten trzeci, polski rejestrator ? Czyżby zabezpieczył go Józef Bąk, najwybitniejszy polski specjalista od lotnictwa ?

 • szary212

  Oceniono 3 razy 1

  nie obejrzałam ani Gargas, ani Downton Abbey, które mi wczoraj ukradła TVP1

 • 141288bs

  Oceniono 3 razy 3

  lemingi jakies brednie wypisuja...film Pani Gargas emitowany byl po M jak milosc.- To film NG przegral z serialem.

 • alkana11

  Oceniono 5 razy -1

  Gdybym był Bieniendą (ponoć profesorem), to też bym taki gniot uznawał za warty zachodu" eEdnak nie mam jak ten profesor żadnej z tego korzyści, więc powiem,że PiS i Kaczyński z ludu katolickiego w Polsce jaja sobie robią. Chyba im sie granat rowalił w rękach?
  Zamach? czy Zmach-owski? bo nie wiem czy płakać ,czy śmiać się z gargasowej bubla.
  Ciekawi mnie kto na to wyłożył kasę,? kto był zainteresowany jątrzeniem?.Czyżby kościół katolicki? będący na biskupim Głodziu.?

 • jakub53

  Oceniono 3 razy 1

  No i dobrze ze sie stalo. 3mill ogladajocych, z tego ponad polowa z innych pozycji. To fajne bo Jarek ma tylko wymierajacy elektorat. Szkoda ze moja babcia Hela wysyla do torunskiego szuja, zamiast kupic medic...

 • alkana11

  Oceniono 6 razy 0

  Gdybym był Bieniendą (ponoć profesorem), to też bym taski gniot ym uznawał za warty zachodu" JEdnak nie mam jak ten profesor żadenj z tego korzyści, więc powiem,że PiŚ i Kaczyński z ludu katolickiego w Polsce jaja sobie robią. Chyba im sie granat rowalił w rękach?
  Zamach? czy Zmach-owski? bo nie wiem czy płakać ,czzy śmieć sięz gargasowej bubla. Cierkawi mnie kto na to wyłożył kasę, kto był zainteresowany jątrzeniem.Czyżby kościół katolicki> czy na biskupim Głodziu.?

 • lusjola

  Oceniono 8 razy 0

  makabra przyszłam do domu i był ten kretyński program włączony idiotów nie brakuje nawet w moim domu...

 • pawelec333

  Oceniono 2 razy 2

  W biblii z zawiści Kain zabił Abla.

 • czak192

  Oceniono 5 razy 1

  Dyskusja stała na żenującym poziomie! Trudno to nawet nazwać dyskusją, było to walenie głową o ścianę. Do zwolenników teorii zamachu nic nie dociera, żadne logiczne argumenty. Oni po prostu wierzą w zamach, a wiara z logiką ma się jak pięć do oka.
  wackiemososne.blogspot.com/2013/04/ufo-nad-smolenskiem-nie-takie-rzeczy-my.html

 • orion57

  Oceniono 5 razy 1

  Tylko wariaci podważają główną przyczynę wypadku - błąd pilotów. Ja chciałbym aby J.Kaczyński odpowiedział dlaczego wysłał swego brata do Katynia, dlaczego ułożył taki zestaw gości i w końcu dlaczego powiedział to co powiedział do brata w czasie lądowania w Smoleńsku.
  Zagłusza swoje sumienie wciągając ew to wiele osób, tylko czy to Panie J.Kaczyński to zagłuszy odgłosy sumienia?

 • jakub53

  Oceniono 4 razy -2

  Ja przeszedlem na inny program gdzies okolo11 minuty gowna Brauna. Bo zatluszczona Gargas to marionetka. Winny jest cymbal Julek-obs, peda;). Zaskarz mnie a przypomne pare miejsc i chwil...

  Jak zawsze - twoj J

 • pregierz

  Oceniono 1 raz 1

  Angelina to ma usta !!

 • ctz1

  Oceniono 6 razy 0

  O pewnych POlitrukach z wczorajszej dyskusji .....

  www.swiatowid.fora.pl/a-co-tam-panie-w-polityce,11/mordy-polityczne,73-60.html#14271

 • tekameka

  Oceniono 4 razy 2

  W programach tygodniowych tv najpierw była "Anatomia upadku" Anity Gargas, potem "Śmierć prezydenta".
  Mimo zmiany kolejności widzowie wytrwali do 21.30 i 3,14 mln widzów obejrzało "Anatomię upadku" .

 • kaczanoga

  Oceniono 5 razy 5

  Pytanie do pani Anity: co się stało z tonami paliwa, którego jak wiemy nie zostało ono zrzucone przed próbą lądowania, a którego spory zapas był w zbiornikach? Mogło wybuchnąć? Czy już pani ustaliła w jaki sposób, jakie szkody wyrządzając?
  Fakt, że oficjalni śledczy mogli się bardziej przyłożyć i dopiąć sprawy na sposób zachodni a nie wschodni, bo może mniej punktów zaczepienia miało by całe to fanatyczne oszołomstwo.

 • dyskootantka

  Oceniono 7 razy 5

  Najfajniejszy był w tej dyskusji profesor Rońda, który mówił, że ma dowody ale nie może powiedzieć skąd. I że Tupolew nie zszedł poniżej 100 metrów a w filmie Gargas świadek mówił, że leciał nad samą ziemią i dodawał gazu aż mu ogień z silników poszedł. Sami sobie przeczą.

 • tomasz20

  Oceniono 6 razy 0

  Im wyżej wleziesz tym z większym hukiem spadniesz.Kaczyński już tego doświadczył to teraz kolej na Tuska...i lepiej niech sam odejdzie nim go ludzie sprowadzą na ziemie.

 • baribalbil

  Oceniono 8 razy 4

  Wypociny pani Gargas to stara dobra szkoła gebelsowsko -stalinowska .Ciekawe czy też składała raport o wykonaniu zadania.

 • kingsizemax

  Oceniono 7 razy 5

  Proponuję publicznie odtworzyć zapis rozmów w kokpicie na kilka minut przed katastrofą . Bo tam są dowody czy był zamach czy nie . Może gdyby co niektórzy posłuchali jak panowie piloci w kokpicie sobie spokojnie rozmawiają i zaskoczeni witają się z ziemią słowami - o ku...aaaaaaaaaaa , poznali by prawdę o którą tak ponoć walczą.

 • plobywatel

  Oceniono 3 razy 3

  TO jest taki sam ZAMACH jak nadanie tego filmu w dniu j.w. : " ... "Anatomii upadku" miała miejsce 30 L U T E G O br. na antenie naziemnej TV Puls.

 • odkurzacz-1

  Oceniono 8 razy 0

  Fajny widok, obok wyższe drzewka. Curwa to jak mógł przelecieć tupolew na tej wysokości nie ścinając ich tylko brzozę. Na to odpowiedzcie znawcy wszystkiego, czyli niczego.

 • wozdo

  Oceniono 9 razy -1

  kwaśno wam?????

  i jednak ludzie nie poszli spać:)))))

  gazeta.RU

  nic nie dała wasza kampania nienawiści

 • representation1

  Oceniono 15 razy -3

  Anatomia upadku propagandy GW
  -----------------------------------------------
  Publicyści GW niczego się nie nauczyli. Dowodzi tego pokazanie w krzywym zwierciadle przebiegu wczorajszej debaty w TVP. Skrajne stanowisko redaktorów GW widać też w bezrefleksyjnym potępieniu filmu Anity Gargas, w braku woli dostrzeżenia pokazanych przez nią faktów i problemów. Redaktor Wroński oskarża Gargas o propagandę, a sam ją uprawia w każdej niemal wypowiedzi. GW nie może otrząsnąć się z traumy po wczorajszym spektaklu wolności słowa.

  Kto chce poznać rzetelny skrót wygłoszonych wczoraj poglądów znajdzie je tu:

  www.rp.pl/artykul/118849,997986-Relacja-z-dyskusji-o-Smolensku-w-TVP1.html

  Zdecydowanie najgorsze wrażenie zrobił Krzemiński, który skrajne nieobiektywne, politycznie uwarunkowane, lewackie w duchu i aroganckie wystąpienia miewał już w przeszłości, np. w programach u Lisa. To jest następny dyżurny pseudoautorytet mainstreamowych mediów.

  Film NG jest żenujący. Każdy kto zna mentalność Rosjan, ich bałagan, partactwo, kłamliwą propagandę, itp. ten skrzywi się z obrzydzeniem, widząc obrazki pokazujące rzeczowych, zaangażowanych i zatroskanych śledczych z MAK oraz wymuskaną i znakomicie wyposażoną wieżę kontroli lotów w Smoleńsku. To jest po prostu kpina. Żaden uczciwy Polak znający historię nie da się nabrać na takie brednie. Kłamstwem było zasugerowanie oglądającemu film, że Kaczyński naciskał na pilotów w trakcie lotu (w powietrzu) do Gruzji,
  spór o lot odbył się na ziemi, a nie w powietrzu. Kłamstwem było też sugerowanie utrącenia kariery niepokornemu pilotowi, który został potem odznaczony za swoje postępowanie.

  Wyświechtane od lat argumenty nie skutkują, opinia publiczna traci zaufanie do oficjalnej propagandy. Nie pomogą żadne Smolary, Geberty i inne autorytety [pochodzenia antypolskiego], bo nie da się zakrzyczeć wielkich uchybień w śledztwie smoleńskim i zrzucić wszystkiego na parcie PiS do władzy. Nie można też zabronić stawiania hipotez niezależnym naukowcom.

  GW i inne prorządowe/prorosyjskie media tego nie rozumieją. Dlatego wyniki sondażów opinii publicznej są takie, a nie inne.

  Wielkie brawa dla TVP za emisję filmu Anity Gargas. Słowa uznania dla Kraśki za prowadzenie programu i dobór gości. Tak trzymać.

  GW niech lepiej odstawi cyngli, zwłaszcza Kublik i Czuchnowskiego na boczny tor, i zaniecha manipulacji, bo mechanizmy michnikowszczyzny już nie działają.

 • jans0091

  Oceniono 8 razy 0

  Dzięki Braunowi nastepne trzy miliony Polaków z wypranymi mózgownicami zasili szeregi nawiedzonych !

 • odkurzacz-1

  Oceniono 7 razy 1

  Pierwszy film nic nie mogę donald tusk.

 • kiko_rippo_22

  Oceniono 5 razy 1

  NIGDY bym tego nie obejrzał,NIGDY!!! Bagna sie unika.

 • kowalskyy49

  Oceniono 5 razy 1

  Część ludzi wierzy, że Ziemia nie jest kulą lecz jest płaska i niosą ją na grzbietach słonie. Żądam aby TVP opublikowała film popierający hipotezę płaskości Ziemi.

 • cienias51

  Oceniono 8 razy 0

  Dlaczego nie mamy dostępu do fotek wraku samolotu,jeśli Rosjanie nie chcą oddac samego wraku.Czy polskim śledczym brakuje odwagi by zażądac oględzin i wykonac własnoręcznie dokumentację foto?Jak można skończyc pracę komisji bez własnych zdjęc wraku?

 • szympansjera

  Oceniono 7 razy 7

  Cholera jasna. Diabli nadali (ten film tego dnia o tej porze).
  Nie dałem rady zapoznać się z tym wybitnym dziełem "dziennikarstwa niepokornego", czyli gmyzizmów i gargasizmów (gargasonialuki).

  Muszę koniecznie zdobyć ten film kontaktując się z konspiracyjnym rządem podziemnego państwa kaczego, gdyż nie oglądając tego dzieła - nie będę mógł zająć stanowiska wobec tej jakże ważnej (wręcz fundamentalnej!) tematyki o kluczowym znaczeniu dla obronności państwa.

  Żałuję również, że nie mogłem obejrzeć w akcji "pana" Kraśko, albowiem fascynuje mnie jakość jego uzębienia - jest on bowiem człowiekiem na tyle zamożnym (trud przodków opłacił się i to bardzo), że stać go na korzystanie z usług doskonałego protetyka: nic nie kłapie, nic nie trzeszczy, wymowa kwiecista (słowotok bez ślinotoku) - np po prostu protezka jak bajka, musiała kosztować majątek.

 • prof-antoni

  Oceniono 4 razy 4

  antoni mogl pofatygowac 20km z katynia na lotnisko

  dzis sie pyta czego tusk tego nie zrobil, a czego tamtego

 • klarneta8

  Oceniono 10 razy 0

  Morderca lezy na WAWELU.

 • queserasera

  Oceniono 8 razy 0

  Teraz czas na film "Anatomia upadku na głowę", który by zanalizował spustoszenia w mózgach Macierewicza, Gargas, Karnowskich, Stankiewicz i reszty tej kolorowej ekipy

 • drasyr

  Oceniono 1 raz 1

  Więcej oglądało późniejszy film bo ludzie najpierw oglądali odcinki "M jak Miłość"

 • rezun-one

  Oceniono 5 razy 1

  Przyznam nie oglądałem, jak słyszę Smoleńsk to mam odruch wymiotny.
  Współczuję rodzinom które straciły najbliższych, tylko że wiele rodzin codziennie traci
  bliskich w wypadkach, tak katastrofa rozgrywana jest dla polityki i pieniędzy.
  Wczoraj nawet włączyłem telewizor ale jak na dzień dobry usłyszałem z profesoraskich ust
  że siła akcji nie jest równa sile reakcji to pożegnałem się z programem.
  Niby dlaczego jakiś dupek ma mi wmawiać że skrzydło samolotu konstruowane jest do ścinania drzew?
  Oraz że pniakiem nie można rozwalić cienkiej blachy skrzydła.
  Niech jeden z drugim dureń popatrzy na wyścigi samochodów F1, prędkości porównywalne,
  prze nawet delikatnym zetknięciu bolidów sypią się fragmenty, urywają koła.
  Wyobraźcie sobie teraz jak taki bolid wydzwonił by w brzozę.
  Pamiętacie kanadyjską kraksę Kubicy, co by zostało z kierowcy gdyby nie klatka bezpieczeństwa
  i cały system zabezpieczający człowieka.
  Pasażerowie Tu154 M nie mieli nawet zapiętych pasów.
  Wystarczy.

 • kaczynski7

  Oceniono 3 razy 3

  "Z kolei premiera telewizyjna "Anatomii upadku" miała miejsce 30 lutego br. na antenie naziemnej TV Puls"

  Ludzie kto to ogladal 30 lutego - reka do gory !!!
  Kon by sie usmial ....

 • piotrns

  Oceniono 1 raz 1

  "Z kolei premiera telewizyjna "Anatomii upadku" miała miejsce 30 lutego br". Wierzyć w to, czy nie?

 • mok999

  Oceniono 3 razy 1

  Co tu wyjaśniać? Skoro to nie mógł być przypadek, to dowodzi temu, że musiał być zamach. Więcej dowodów niektórym nie potrzeba

 • bajo-bongo

  Oceniono 7 razy 3

  Badziewny film z jeszcze bardziej badziewnymi teoriami śmiesznymi tekstami - Wiem ale nie powiem... Teoria naciągana dla potrzeb polityki. Tylko splunąć!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX