Kalisz: Mam dużo propozycji od partii. Czuję się dowartościowany

Ryszard Kalisz

Ryszard Kalisz (Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta)

- Miałem propozycje ze wszystkich stron sceny politycznej - powiedział Ryszard Kalisz w "Tak jest", odpowiadając na pytanie o to, czym mógłby zająć się po wykluczeniu z SLD. - Z PO to było już dużo wcześniej, rozmawiał ze mną też Janusz Piechociński. Propozycji mam bardzo dużo, czuję się pod tym względem bardzo dowartościowany - dodał.
- Na razie będę się delektował byciem bezpartyjnym, niezależnym posłem - powiedział na antenie TVN24 Ryszard Kalisz, który został dziś decyzją sądu partyjnego usunięty z szeregów SLD. Polityk zaznaczył, że ma bardzo wiele propozycji dołączenia do innych ugrupowań "ze wszystkich stron sceny politycznej". Wymienia m.in. PO oraz PSL, ale podkreśla, że póki co nie zamierza podejmować decyzji o wstąpieniu do jakiejkolwiek partii.

Jakie zatem będzie teraz miejsce Ryszarda Kalisza w polityce? Poseł zapowiada, że dalej zamierza tworzyć "wspólną lewicową obywatelską listę do Europarlamentu". - Będę prowadził rozmowy dotyczące Europy Plus - zapowiedział. - A co będzie dalej z nią i z moim udziałem, dowiemy się za dwa tygodnie - dodał.

Ryszard Kalisz nie ukrywa jednak, że jest w pewnym stopniu rozgoryczony decyzją sądu partyjnego. - 14 lat daje się twarz, wiedzę, umiejętności, przeprowadza się wiele procesów politycznych, reprezentuje partię w UE, a później ta partia mówi, że "ty w ogóle jesteś samo zło" - żalił się w "Tak jest". - No to jak ma mi nie być przykro - dodał.

Komentarze (99)
Kalisz: Mam dużo propozycji od partii. Czuję się dowartościowany
Zaloguj się
 • zyks

  Oceniono 1 raz 1

  Wszyscy biją się o Grubego Rycha, wszyscy marzą, żeby do nich wstąpił , sprzątaczki go kochają... Ale nie wiem, czy nawet Palikot by go wziął. Za duża z niego primadonna, za bardzo lubi być na pierwszym planie, a ten ciąg na szkło...

 • justin2312

  0

  Nieudacznicy partyjni szanują się wzajemnie, to widać, to słychać, to czuć.

 • zbycholj23

  Oceniono 2 razy 0

  SLD to partia marionetkowa, marginalna i nie reprezentująca nikogo z wyjątkiem swoich kilkoro starych, zgrzybiałych przywódców-komuchów którzy dawno zdradzili lewicowe idee. W następnych wyborach nie przekroczy nawet progu wyborczego. Tak kończą zdrajcy narodu.

 • jacek-50

  Oceniono 3 razy 1

  Lojalnosc jest najcenniejsza.O tej lojalności,zapomniał Rysio Kalisz.Jeżeli jest sie członkiem jakiejś organizacji,(partii), niestety należy pamietać, o tym, i nie dzialać na ich szkodę.Natomiast będąc lojalnym tylko wobec kolegów i ludzi ,będących przeciwnikami danej organizacji (partii) jest naganne.Zresztą co Rysio jako poseł zrobił dla prostych ludzi?Mówienie o Euro Plus jako inicjatywie obywatelskiej ,to jakaś kpina.Owszem, w mediach osiagnął sukces, robiąc zamieszanie wokół swojej osby ,nic poza tym..Co zaś dotyczy, tych propzycji z innych partii ,to moim zdaniem przyjecie w swoje szeregi nielojalnego osobnika, jest ryzykiem. Chyba,że idzie tu o ilość a nie jakość.Ryszardzie, z niektórych ludzi nie trzeba robić błaznów. Ich życie jest jednym wielkim błazeństwem. I "Nie staraj się zostać człowiekiem sukcesu, lecz człowiekiem wartościowym". Albert Einstein

 • walekpapla

  Oceniono 2 razy 2

  Jest jeszcze inna grupa ludzi wpływowych w naszym społeczeństwie, którzy powołani są do SŁUŻENIA a mają to społeczeństwo tuż przy końcu przewodu pokarmowego .No to niech utworzą nowa superpolską, hiperpatriotyczną i gigapobożną partię uszczęśliwiaczy ludu - wchłaniając wszelkie odpady innych grup, a wtedy Polska bedzie się taplała po szyję w miodzie i mleku. Wystarczy pracować i modlić się, a garby same nam wyrosną. Wszak były już propozycje ogłoszenia Polski jako królestwa, król mianowany a póki co mamy regenta w Toruniu. Hej do dzieła Rodacy. Szczęście jest na wyciągnięcie ręki. Wyciągnijcie ją. po nie. Dostaniecie na nią "skolko ugodno" g..na. Smacznego.

 • fordysta

  Oceniono 3 razy 1

  A kogo obchodzi ten wyświechtany porno-grubas ?
  Dla społeczeństwa nie zrobił nic dobrego. Zawsze dbał tylko o własny, pasożytniczy interes.

 • jerzy.zywiecki

  Oceniono 2 razy 2

  Kalisz zachowuje się tak jak gdyby to wywalenia z partii sprawiło radość i przyjemność.

 • szymon149

  Oceniono 5 razy 1

  To tylko skok grubasa na kasę europejską,wiadomo duże ciało więcej potrzebuje a kartofli nie będzie On jadł-kawiorek-kawiorek to jest to .

 • papaleone

  Oceniono 3 razy 3

  A może by tak stworzyli partię wypędzonych

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje