Komentarze (229)
Klich: Rosjanie kłamali w śledztwie. I wysłali mi obraźliwe pismo, gdy zainterweniowałem
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • rts44

  Oceniono 8 razy 0

  Rosyjski IŁ zobaczył jaka jest widoczność i odleciał do Moskwy a nasi dzielni wycieczkowicze z mlaskaczem na czele zechcieli lądować to i mają teraz zimnego lecha!AMEN

 • holzmilak

  Oceniono 4 razy 0

  Częściowo winę Klichowi odpuszczmy!

 • bombel_01

  Oceniono 9 razy 7

  "Rosyjscy kontrolerzy mieli prawo i obowiązek zamknąć lotnisko." Jezeli na tym ma polegać wina Rosjan to gratuluje dobrego samopoczucia. Polscy piloci mieli obowiazek lądowac na kartoflisku bo tak sobie życzył prezydent. Tyle na ten temat.

 • princealbert

  Oceniono 17 razy 3

  To typowo polski odruch - co zlego, to nie my.

  Pogrom w Kielcach - inspirowany przez UB. Jedwabne? Prowokacja Niemcow.
  Rosjanie pozwolil ladowac przy zlej pogodzie? Katastrofa to ich wina.

  A te biedne Polaczki zawsze jak jakies bezwolne pacynki...

 • rympalek11

  Oceniono 12 razy -2

  A obecność TNT to ch...?

 • stefan99999

  Oceniono 10 razy 6

  Do katastrofy doszło, bo zeszli poniżej dopuszcalnego pułapu.

  Wszystko inne to tylko okolicznośći, które przyczyniły się do katastrofy.

  Gdyby nie zeszli poniżej 100 m, można ich było jeszcze uratować.

 • sacco

  Oceniono 21 razy -1

  Wypowiedź Klicha przedstawia w złym świerle Rosjan. Nie wolno zarzucać uczciwym ludziom kłamstwa i chamstwa. To mowa nienawiści. Rosjanie nigdy nie kłamią. Katyń to byli hitlerowcy jak ustaliła komisja Burdenki. Nie podważa się raportów komisji powołanych pod nadzorem najwyższych władz państwowych Federacji Rosyjskiej. To jest sprzeczne z polską racją stanu. Każdy kto podważa raport Szefowej Kmisjii Anodiny winien jest zaogniania stosunków z Rosją i nieodpowiedzialnego "potrząsania szabelką" To samo dotyczy komisji Millera która była legalna i ustaliła rzeczy niepodważalne jak na przykład fakt , że piloci w samobójczym odruchu za wszelką cenę chceili lądować. Sprytnie to maskowali wprawdzie mówiąc "odchodzimy", ale każdy kto zna gwarę lotniczą wie przecież, że "odchodzimy" znaczy "lądujemy" Pijany generał Błasik namawiał do schodzenia poniżej zera metrów lekceważąc prawo ciążenia i powtarzając uparcie "na kursie i na ścieżce" co wykryła komisja Millera na podstawie analizy natychmiast po katastrofie przekazanych przez Rosjan czarnych skrzynek. Wzywa się wykształconyc z wielkich miast do zaakceptowania niepodważalnych faktów a wykładowców na uczelniach do zastosowania się do poleceń minister Kudryckiej w zakresie nie rozsiewania wątpliwości w głowach studentów.
  l

 • osykosy

  Oceniono 6 razy 0

  Panie Klich- jak Pan tak twierdzisz to proszę mi wskazać, gdzie ten obrażający list został opublikowany!!! Wtedy SŁOWEM sie nie odezwę!!!

 • iha-iha-iha

  Oceniono 12 razy -2

  a może oni POpełnili samobójstwo??????????

 • arkonka2008

  Oceniono 10 razy 0

  To cisza przed burzą, cała zawartość cystern z żygowinami jest trzymana na 10 kwietnia. Wtedy usłyszymy fanfary na cześć zamachu i wielopunktowego wybuchu w skrzydle samolotu.

 • arkonka2008

  Oceniono 4 razy 0

  Ludzie po tak długim czasie, po ustaleniu istotnych przyczyn katastrofy walcujemy ten temat jak walec zastygły asfalt. Ile nie powiemy, ile nie napiszemy to nic nie da, szkoda drgań paluszków na klawiaturze. Nieprzekonani, wierzący w zamach są jak beton sam Jesue jak by zszedł z krzyża ich nie przekona koniec kropka.

 • kruk51

  Oceniono 7 razy -1

  Szanowny Pan Klich gdyby nie dał się Pan zmanipulować politycznie, jak o znawca problemu i członek Komisji
  i nie przystał na rządową manipulację byłby Pan czysty i szanowany przez naród. Choć prawdopodobnie hieny
  z PO zdegradowały by Pana. Mieć szacunek narodu to więcej niż być Premierem bez szacunku ! O czym się
  Pan już za pewnie przekonał ! Teraz już niestety jest po po biedzie i musztarda jest zbędna. Teraz to Pan bę
  dzie winny. To na Pana spadnie całą odpowiedzialność a Rząd się wywinie ! Jak się Panu podoba ta perspektywa. Boć to nie koniec sprawy !

 • giuseppe53

  Oceniono 9 razy 7

  Pani Klich, amnezja się cofnęła?
  To teraz musisz Pan na seryjnego samobójcę uważać.
  Mniej mówić publicznie przede wszystkim.

 • penible4

  Oceniono 10 razy 4

  Pamiętajmy, że:

  - Rosjanie zwracali sie oficjalnie do MSZ z prośbą o to, aby polskie samoloty nie latały do Smoleńska
  - lotnisko w Smoleńsku to byłe wojskowe lotnisko i wiadomo było, jakim sprzętem dysponuje (en.wikipedia.org/wiki/Smolensk_North_Airport)

  W tej sytuacji, mówienie o winie Rosjan jest po prostu niestosowne!

 • tia666

  Oceniono 5 razy 3

  "...samolot w ogóle nie powinien startować...." taa, juz to wdze

 • lesgor54

  Oceniono 5 razy 1

  Klich już nic ci nie pomoże.Po zmianie władzy i układów zasiądziesz na ławie oskarżonych...

 • a.k.traper

  Oceniono 7 razy 1

  Następna chorągiewka, w co grał a w co teraz oprócz ch...a?

 • bator99

  Oceniono 8 razy 2

  uważałem i uważam dalej ,że płk. Klich od samego początku śledztwa swym zachowaniem i swymi słowami wprowadzał zamęt i nerwówkę, a wówczas potrzebny był tylko spokój i rozsądek. Ten typ człowieka jakim jest Klich nie nadaje się do tak poważnych śledztw, bo osoba, która wszystko wie najlepiej jest tylko zawadą w wyjaśnianiu sprawy.

 • sharn1

  Oceniono 16 razy 0

  Zaczynają sypać. Z Laskiem będzie trudniej, bo wydaje się mocniej umoczony ale też zacznie.

 • enedue3

  Oceniono 7 razy 3

  Przed wyborami dowiadywać będziemy sie więcej, oczywiście przy werdykcie sondażowni, ze wygra PiS :) W obawie "zapuszkowania w kiblu" za wine i kłamstwa bedą spowiadać się publicznie w ostatnim półroczu, włącznie z Laskiem.
  Jak teraz wygladaja Ci , którzy twierdzili, ze wina pilotów, w swietle wypowiedzi Klicha, 70% winy Rosjan a 30% Polaków ??

 • kwiecien45

  Oceniono 4 razy 2

  "Ludzie, coś mi tutaj nie gra"...

 • representation1

  Oceniono 12 razy 4

  Nie rozumiem
  --------------------
  Dlaczego Klich dopiero teraz mówi otwarcie o przekrętach strony rosyjskiej?
  Dlaczego podważa ustalenia polskich ekspertów od dźwięków, opierając się na urojeniach jakiegoś faceta?

 • sacco

  Oceniono 12 razy 0

  Jak można podważać tak podstępnie raport Millera godząc tym samym w Pana Premiera? To podłość! Jak można w ogóle mieć swoje zdanie? I to na dwa dni przed rocznicą katastrofy smoleńskiej? Własne zdanie to szczyt obciachu. Nie wolno zadawać pytań i mieć wątpliwości. To jest antypaństwowe i niekonstruktywne. To wbrew demokracji i postępowi.

 • kkes

  Oceniono 7 razy 1

  ZOBACZ TAKŻE:
  są tu cztery artykuły. Mam pytanie odnośnie zdjęcia przy trzecim z kolei. Gdzie jest kokpit wraku?

 • tytus14

  Oceniono 10 razy 4

  Kilicha już chyba całkiem powaliło, najpierw pierdoilł głupoty o naciskach na pilotów, zachwycał się wspólpracą z rosjanami a reraz płacze że złe rusakie to jednak przeszkadzali, żal mi tylko rodzin ofiar bo tyle kłamstw słyszeli na temat katastrofy i swoich bliskich że to aż dziwne że jeszcze nie zwariowali

 • leo2rys2

  Oceniono 14 razy 2

  I co na to Tusk i lemingi?.POLECAM DZISIEJSZY FILM W TV 1, O godz.21.20 !!!!!.Bez odpowiedzi na zawarte w tym filmie pytania ŻADNE KOMISJE RZĄDOWE NIE BĘDĄ WIARYGODNE!!!!!.

 • aa_6

  Oceniono 5 razy -1

  Cenzura GW zadziałała! Mogłam ten post przez FB puścić. Nie wolno krytykować E. Klicha i pisać o odpowiedzialności L. Kaczyńskiego za ten wypadek?

 • aa_6

  Oceniono 9 razy 1

  Czemu właściwie ten wywiad służy? Jątrzeniu? Poprawie czytelnictwa "Wprost"? Pan Klich, czyli nominat A. Macierewicza na stanowisko, które miał nieszczęście piastować w okresie katastrofy, chce pomóc A. Macierewiczowi w dziele utrwalania smoleńskiego kłamstwa, głównemu, obok T. Sakiewicza, specjaliście PiS-u od bolszewicko-goebbelsowskiej propagandy dotyczącej tego wypadku lotniczego, insynuując coś kancelarii premiera i osobiście T. Arabskiemu i dopiero teraz informując opinię publiczną, jak to Rosjanie coś mu utrudniali?! Może stanie obok Macierewicza i Kaczyńskiego pod pałacem prezydenckim lub będzie się szlajał wraz z nimi i PiS-owskim "ludem smoleńskim" oraz dziennikarzami "Wprost" po Kr. Przedmieściu i Al. Ujazdowskich, zamiast poprzestać na złożeniu kwiatów na grobach i uczestnictwie we mszy, skoro rzeczywiści katolicy tak postępują? Każdy Polak wie, że do katastrofy by nie doszło, gdyby L. Kaczyński nie spóźnił się prawie godzinę na samolot, gdyby nie kazał lecieć do Smoleńska i tam lądować, pomimo katastrofalnej mgły (w porozumieniu z gen. Błasikiem i J. Kaczyńskim?)

 • krzyk222

  Oceniono 8 razy 0

  Widze ze posty pod tym artykułem o smoleńsku są maksymalnie cenzurowane. Aby czasem nie przedostało się słowo za.ach.

 • antygazeta5.pl

  Oceniono 13 razy -1

  trzeba być debilem , żeby oddać śledztwo w łapy ruskich. Z nimi co najwyżej można pochlać samogonki. I nic poza tym.

 • iglxxx

  Oceniono 5 razy 1

  Prosze o dowody na piekna gebe to tylko prostytutce uwierze

 • patrzy-kat

  Oceniono 7 razy 1

  Kolejna wypowiedz z cyklu "im bardziej mieszasz w gownie, tym mocniej smierdzi". Atmosfera wokol Smolenska zostala tak pieknie zageszczona przez obie strony, iz nawet gdyby sam Jezus zstapil z niebios i przedstawil prawdziwa wersje to zostalby zmieszany ze smolenskim gownem.

 • jak_pisowiec_to_wraz_kurwa

  Oceniono 10 razy -4

  Jak to mówił ruski zamachowiec w budce kontrolnej o naszym Wielkim Prezydencie ? Z zapisu: "Na ch... mi on tutaj!? (to o Panu Prezydencie Kaczyńskim) Niech spie...!" Te brutalne słowa najlepiej świadczą o wrogich zamiarach!

 • krzyk222

  Oceniono 7 razy -1

  Gdyby nie zamach podłożenie ładunków wybuchowych przez ludzi tuska i putina to tych wielu znakomitych ludzi na czele z para Prezydencką by nadal żyło

 • d3mariusz

  Oceniono 13 razy 1

  Sluchajcie zasrani kretyni, nie wiecie ze rosjanie sa zdolni do kazdej zbrodni? Nie wiem jak tam dokladnie bylo i jak oni ten samolot sprowadzili do rozbicia, ale wiem ze dla nich to nie problem. Durni zaslepieni naiwniacy zamknijcie mordy jak nie macie nic sensownego do powiedzenia.

 • krzyk222

  Oceniono 7 razy 1

  Gdyby nie eksplozja bomby na pokładzie samolotu to na pewno Prezydent i wielu znakomitych osób które leciało z nim by przeżyło

 • blue-sky-0

  Oceniono 4 razy 0

  temu panu już dziękujęmy. miał pan swoje pięc minut i mógł się wykazać. jak pan potrzebuje show to proszę się zgłosić do programu jak oni śpiewają na lodzie albo innego.

 • jak_pisowiec_to_wraz_kurwa

  Oceniono 12 razy 2

  Co tu Klich za rewelacje podajesz? Wciąż chcesz się bawić w politykę? Wina Rosjan bo debila nie pogonili precz w obawie o pierdzenie jak to nie pozwala się Nadętemu nadymać? Z uprzejmości to zrobili. Raz że nie mieli prawa zamykać lotniska z powodu mgły, dwa że za samolot lecący w sztucznej mgle i helu byli odpowiedzialni Polacy a nie Rosjanie. Oba Kurduple chciały lądować na ślepo to sobie wylądowali. Tylko reszty ludzi szkoda. Tam powinien być jeszcze tylko Jarek, Szmata i Karski - za szczekanie po odmowie lądowania w Tbilisi. I może jeszcze kilku najwierniejszych z wiernych.

 • antygazeta5.pl

  Oceniono 18 razy 0

  tuskoruski i jego banda mataczy w sprawie. Ale kiedyś się dowiemy jak było. Poczekamy.

 • szewczykdratewka71

  Oceniono 6 razy 0

  To sie zaraz klichowi do gardła trole rzucą.

 • hans_close

  Oceniono 19 razy 7

  "Ląduj dziadu!" - Jak nie wylądujesz to stracisz pracę i "trafisz na krótką listę ludzi do wykończenia!"
  To charakteryzuje prymitywa spod Odessy, który przejął stery paranoi.

 • odra-1305

  Oceniono 19 razy 7

  PULL UP, PULL UP i tyle w temacie tego wypadku komunikacyjnego.

  reszta to brednie wymyślane na potrzeby bieżącej polityki

 • realistas

  Oceniono 14 razy 2

  Facet chce istnieć więc chodzi i ględzi. Jeśli ględził tak w czasie śledztwa to nic dziwnego, że ich irytował. Podczas pisania raportu MAK nie siedział w Rosji tylko chodził po polskich Tv i opowiadał głupoty. Jest to przykład niekompetentnego urzędnika.

 • kalebas

  Oceniono 27 razy 11

  "prezydencki samolot w ogóle nie powinien startować z Polski, jeśli na lotnisku nie miał odpowiedniej pogody"

  I to jest najważniejszy ten fakt, którego smoleńscy paranoicy w żaden sposób nie potrafią przyjąć do wiadomości. Cała reszta ma znaczenie drugorzędne.

 • mark6

  Oceniono 30 razy 8

  Co ten polski "ekspert" - IDIOTA BREDZI ?????
  Rosjanie mieli "prawo" zamknąć lotnisko????
  Ten facet jest chyba chory???
  Lotnisk nie zamyka się z takiego powodu. Jest to zresztą zrozumiałe!!!!!
  Dlaczego panie Klich polscy tzw. piloci wprowadzali w błąd rosyjskich kontrolerów nie KWITUJĄC informacji z wieży??
  Był to ich "psi" obowiązek który olali tak jak i inne procedury lotnicze.
  Co to z a DEBIL ten Klich. Ten nieuk był polskim przedstawicielem????
  PS
  Najważniejsze pytanie:
  Czy Śp. pamięci miał zgodę Pana Ministra Sikorskiego na OFICJALNY wyjazd do Katynia???
  Jeżeli nie / tak jak do Brukseli/ to był to PRYWATNY wypad Śp. za który Rząd RP nie ponosi żadnej odpowiedzialności!!!!!

 • jnd

  Oceniono 9 razy -5

  Polska daleko nie zajdzie.
  Zarowno w rzadziejak i w firmach w Polsce nie szanuje sie profesjonalistow.
  Golym okiem widac ze w komisji panstwowej pracuja ludzie, ktorych profesjonalizm budzi wiele do życzenia.
  By twierdzic ze Blasik byc, to musialoby jego glos rozpoznac przynajmniej 2 osoby go blisko znajace. A i tak taki wynik mozna by uznac ze ma wiarygodnosc 50%.
  Mikrofon w kokpicie byl zbviorczy, wiec nie daje mozliwosci przestrzennnego usytuowania glosu nim nagranego.
  Jako general czesto wydajacy komendy na pewno glosno mowil.
  Nikt nie mowi co z pasami bezpieczenstawa. Czy byla wydana komenda zajecia miejsc j zapiecia pasow.
  Czy pasy w fotelu generala byly zapiete? I gdzie bylo jego miejsce siedzace?
  Ci durnie wciskaja nam tyle kitu ze az trudno w to uwierzyc, ze mamy do czynienia z komisja panstwowa.

 • sacco

  Oceniono 14 razy 0

  Wywołujecie u swoich czytelników,ak widać po tych pełnych frustracji komentarzach - przykry dysonans poznawczy j. Znając psychologię musicie wiedzieć ile bólu kosztuje, rewizja podstaw tejj żarliwej wiary, którą wpajaliście swoim biednym leminżym akolitom. Cios wiarę to cios w serce. Czemu im to robicie okrutnicy tym bezlitosnym przedrukiem?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX