Komentarze (213)
Radni powierzyli Piastów Sercu Maryi. Kłótnia na sesji: "Działał tu szatan"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • iseree68

  Oceniono 8 razy 8

  Ludzie zamiast się rozwijać i iść do przodu z roku na rok cofają się w rozwoju coraz bardziej i bardziej i bardziej....Nikt nie zakazuje nikomu wierzyć w Boga bo takie ludzkie prawo ale można wierzyć mądrze i nie obnosić się obłudnie z wiarą.Jeszcze ciut a najgorsze choróbska leczyć zaczną modlitwą....Co za ludzie...Zal normalnie i wstyd....

 • alica32

  Oceniono 6 razy 0

  Dużą winę że władza w Polsce nadal czyli przez 21 lat jest w rękach ludzi którzy wyprzedali gospodarke polska po tzw. „okrągłym stole” , ponoszą też hierarchowie koscielni. Staraja oni się utrzymac ksiezy w pozornie słusznych, a w rzeczywistości w błędnych przekonaniach odnośnie do polityki, czyli w kłamstwie mającym pozór prawdy. Kłamstwo bowiem jest najbardziej szkodliwe wówczas, gdy uchodzi za prawdę. Chcą Ci hierarchowie w Polsce żeby się księża do spraw publicznych nie mieszali, bo to jest sprawa polityczna, a do polityki księża nie powinni się mieszać…….Niby słusznie! Faktycznie księża mają władzę duchową i nie powinni się starać o zdobycie władzy świeckiej, a więc o posadę burmistrza, posła, senatora czy wojewody, bo to zupełnie inny dział i ludzie świeccy zrobią to o wiele lepiej. To prawda! Ale to jest tylko część prawdy. Bo powinni zrobić wszystko, by władza świecka znalazła się w rękach ludzi wierzących, uczciwych. I tu jest błąd hierarchów polskich

 • buk-humor-dziczyzna

  Oceniono 3 razy 3

  lepiej wątrobie Głodzia-Flachy - jaka mieścina takie mihery!

 • gregoson

  Oceniono 6 razy 6

  Brak słów po prostu...

 • snajper21

  Oceniono 5 razy 5

  Radnych Piastowa powierzmy napletkowi Jezusa!

 • jotys

  Oceniono 7 razy 7

  pisotalibów mamy więcej niż w Afganistanie

 • dr_bloger

  Oceniono 6 razy 6

  Co za wiocha...

 • gralfa00aa11

  Oceniono 5 razy -5

  A Polske Piastow sercu Lwowa lachertowa wojna wolnosciowa,o Capote do rozdeptania jak gruz do ostatniego chodzacego jadu i klopoty ? Mak lach i makowe lachertowe,w Polsce mamy gangi ruskie,ze wylaczaja glowe...!

 • prababka44

  Oceniono 3 razy -1

  Ooooo - ładną kobietą była ta Maria :)

 • kolecc2

  Oceniono 3 razy 3

  Cytując klasyka: 'Do Bydgoszczy będę jeździł", a dodając od siebie: rozliczać swój PIT. Do czego i innych mieszkańców Piastowa zachęcam.

 • 80kamykow

  Oceniono 6 razy 6

  Według konstytucyjnego rozdziału religii od państwa, takie akcje są bezprawne.
  Wszyscy promujący takie deklaracje powinni być wykluczeni z biernego prawa wyborczego z mocy konstytucji i prawa.
  Na wakaty powinny być rozpisane nowe wybory.
  Jak na to zareaguje komisja wyborcza?
  Jak inne sądownicze organy państwa?
  Czy żeby wykonać konstytucję, trzeba zmienić ustawy?

 • jakub-11111

  Oceniono 9 razy 9

  Radnych z Piastowa należałoby niezwłocznie powierzyć opiece szpitala psychiatrycznego a nie sercu maryji.
  Przecież to nie może być tak, że wszyscy są głupcami. A jeżeli nie głupcami to muszą być czubkami. Innego wyboru nie ma.

 • lese_majeste

  Oceniono 3 razy -1

  never more any business with any piastow entity

 • antoniwalczak1

  Oceniono 7 razy 5

  Najwyższy już czas podzielić Polskę na dwie części - wschodnia i zachodnią. I niech cała prawica zamieszka w tej wschodniej, będą wtedy jednomyślni i utworzą sobie raj na ziemi w zgodzie z bogiem, proboszczem, Kaczyńskim, Rydzykiem i Pawłowicz. A my tutaj , na zachodzie zajmiemy się pracą i będziemy żyli jak grzeszna Europa. I tez będziemy szczęśliwi. Jakie to proste! Tylko na kogo wtedy Polska Wschodnia miałaby zrzucać winy? Nie byłoby tam Tuska. Ale oni są kreatywni, Maciarewicz szybko by znalazł coś i byłoby im dobrze....Mam już trochę lat, przeżyłem poprzedni ustrój, ale to, co się dzisiaj dzieje w Polsce każe się zastanowić - czy cała inteligencja już wyjechała? Bo mało jej coś tutaj. Natanek, Rydzyk, Kaczyński, Maciarewicz, Głódź... To zaiste "kwiaty" dzisiejszej inteligencji, tylko piana nienawiści im spływa z nozdrzy.

 • horatio_valor

  Oceniono 10 razy 10

  Powierzenie miasta sercu Maryi to piękna inicjatywa. Chciałbym niniejszym zaproponować powierzenie Łomży lewej nerce świętego Onufrego, Bartoszyc - trzustce św. Barnaby, a Babimostu - przysadce mózgowej bł. Ojca Świętego Jana Pawła II.

 • jcqq

  Oceniono 6 razy 6

  Nie wierzę po prostu, że tam mieszkam. Miasto ma MILION różnych problemów, spraw do załatwienia, a tym czasem szanowna rada miasta "powierza Piastów Maryi", cokolwiek to znaczy. Jeszcze żeby zdradzili, jakie to będzie miało konsekwencje, może Maryja zapłaci mi od lipca za śmieci, skoro za sprawą tej cudownej "rady" trzeba będzie za to samo płacić DWA razy więcej niż teraz.

 • czciciel_stworzonego

  Oceniono 2 razy 2

  Powiedzcie, dlaczego to właśnie tacy ludzie jak tamci są radnymi, a nie choćby tacy jak ci co ich krytykują na forach? Kiedy wreszcie odbierzemy Polskę parafialnym debilom o średniowiecznych umysłach?

 • apas13

  Oceniono 9 razy 9

  Nie mieszkam w Polsce. Przetłumaczylem tego newsa koledze - pije na to konto juz 5 piwo i zarzeka się, że wlaśnie zmienił plany urlopowe. Zamiast do amazonii wybierze się do Polski, bo on uwielbia prymitywne kultury...

  A tak przy okazji - jak się budżet miasta wysypie, albo jaka klęska się wydarzy - to kto zapłaci odszkodowanie? Matka boska? No bo skoro się miała opiekować...

 • jebac_ateistow_korwaz_ich_mac

  Oceniono 5 razy 3

  skoro im opieka Panienki Przenajświętszej nie leży! Przy takiej patronce bezrobocie w Piastowie korwa wasza mać musi spaść ale wy nie! Nie chcecie poprawy sytuacji ekonomicznej!

 • theorema

  Oceniono 6 razy 6

  i od tego właśnie prowadzi demokracja. Do władzy dochodzą ludzie, którzy nie tylko, że nie mają przyzwoitości, kompetencji, autorytetu, doświadczenia...Oni nie mają nawet mózgu. Kura ma większy. Urządzają sobie za publiczne pieniądze, które regularnie spływają im na konta, po prostu cyrk. Łamią konstytucję,obrzucają się wyzwiskami - gdybym była dyktatorem, jutro by już kopali rowy w brudnych drelichach i do końca życia zakaz pełnienia funkcji publicznych. Ale, gdzie tam. Zostali mianowani przez swoje partie, wepchani na stanowiska i maja władzę... Od nadmiaru tej władzy rozum im rozpuściło i wyparował bezpowrotnie. Oczywiście, nikt z Piastowa nie zaprotestuje, no bo w takim katolickim kraju strach się wychylić...

 • derek.4

  Oceniono 5 razy -3

  Brawo dla radnych, którzy mieli odwagę powierzyć miasto Sercu Maryii!

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 6 razy 4

  Zawierzcie się psychiatrze. Dobremu.

 • zyks

  Oceniono 5 razy 3

  Oszaleli

 • wredny1

  Oceniono 7 razy 5

  K....a mać w jakim kraju ja mieszkam.Tych sar..ch radnych poj.....o na całego.Gdzie w tym wszystkim mieszczą się wyznawcy innych religii i niewierzący do jasnej cholery. Bagno,zadupie,ręce opadają.Co za ciemnogród.

 • legrange

  Oceniono 6 razy 4

  Co za średniowieczne, ciemne bydło włażące katabasom w czarną d...!

 • banan125

  Oceniono 6 razy 4

  ale de-BILE !

 • androsak

  Oceniono 6 razy 4

  to niewyobrażalne jakim zadupiem jest nasz Kraj!

 • 4-nexo

  Oceniono 7 razy 5

  To niech teraz Maryja zabiera się za budowę ulic i chodników! Taka opieka nad upośledzonym Piastowem to odpowiedzialność.

 • hare-hare

  Oceniono 6 razy 4

  Niepokalanego Sercu Maryi.---nie rozumiem,trzeba napisać do papieża,może on będzie wiedział o co chodzi

 • bzyk_origo

  Oceniono 7 razy 3

  To sa po prostu jaja PiSdziele oglupli do konca - zydowa, lekkiego prowadzenia - mamele nieslubnego dziecka opiekunka Piastowa - zgroza.

 • moorsoldaten

  Oceniono 9 razy 9

  Niepokalane serce, wątroba, nerki, prawy pośladek, kiszka stolcowa i wargi sromowe, których nie dotykając duch święty rozchylił na tyle żeby tam wcisnąć swoje święte nasienie. Będąc na miejscu Józefa, każdy facet chciałby dopaść tego jurnego ducha i ...przynajmniej zaprotestować. Chcielibyście żeby ktoś rżnął wasze żony przed wami ? Nie sądzę ! Duch - nie duch, wydymał ją perfidnie wykorzystując stanowisko ;)

 • konigin

  Oceniono 6 razy 6

  Dobrze wykombinowali. Zrobili sobie konkurencje dla Czestochowy i licze teraz na kase od pomylonych i nawiedzonych.

 • hetmanwiechu

  Oceniono 8 razy 8

  Za protekcje sie placi, nic za darmo. teraz kasa a budzetu bedzie szla do skarbonki proboszcza, ktory bedzie egzekwowla protekcje.

 • egerius

  Oceniono 11 razy 11

  Skoro można poświęcić miasto sercu Maryi, to czemu nie wątrobie Józefa???

 • azosiolek

  Oceniono 10 razy 10

  Mieszkam w Piastowie i jak słyszę, czym zajmują się radni, to mnie szlag trafia.
  Połowa ulic w tym mieście nadaje się do natychmiastowego remontu, druga połowa - nie ma asfaltu...
  Brakuje miejsc w przedszkolach, rozbudowa szkoły podstawowej o 2 sale lekcyjne trwała ponad 2 lata, dzieci mają lekcje wuefu na korytarzu, bo sala gimnastyczna nie wystarcza dla wszystkich klas.
  Miasto od kilkunastu lat "buduje" basen (nawet nie wybrano miejsca).
  Tu nie dzieje się nic - i takie właśnie bagno powierzono teraz Maryi. Zgadzam się: jest to czysta bezczelność!

 • hare-hare

  Oceniono 6 razy 6

  znaczy się że kościół katolski ciągnie od miasta pieniądze

 • mmlo

  Oceniono 7 razy 7

  Czym te barany się zajmują!!! Następnym razem dokładnie sprawdzę na kogo zagłosować.

 • paastafarai

  Oceniono 8 razy 8

  a może by tak durnie polityczne pomodliłyby się o przyjście wiosny?
  www.youtube.com/watch?v=fCBt21orGnE
  albo jakiś arcy niech wystawi relikwie może? jakieś kostki albo coś

 • drojb

  Oceniono 5 razy 5

  "radni Piastowa powierzyli miasto i jego mieszkańców Niepokalanemu Sercu Maryi, Królowej Polski, Matce Jasnogórskiej" -----DOBRE! Bo ćwiartuje Boginię na kosteczki.
  Sąsiednia gmina powinna zawierzyć się prawemu cycowi Maryi, Królowej Polski, Matce Jasnogórskiej - nie tak niepokalanemu, bo używanemu przez kilka osób...
  Katolicyzm w plebejskiej Polsce - TO CZYSTE POGAŃSTWO!

 • hare-hare

  Oceniono 8 razy 8

  hahaha,tego nawet się nie da komentować

 • walek.st

  Oceniono 8 razy 8

  Po tym co uchwalili radni w Piastowie muszę stwierdzić, że rację miał Drzewiecki. Polska to faktycznie dziki kraj.

 • princealbert

  Oceniono 9 razy 9

  Radna Korczak jest moim idolem. Buziaki, lala!!!

 • starykawaler35

  Oceniono 9 razy 9

  chetnie powierze radnych instytutowi psychiatrii...

 • jer56

  Oceniono 9 razy 9

  A co na takie działanie lokalnych "wyznawców katolicyzmu" sam Kościół katolicki. Może jakiś ksiądz, który jest w necie cos napisze. Komu zostało zawierzone miasto? nie komu, ale czemu. "SERCU". Katoliccy bracia - OPAMIĘTAJCIE SIĘ

 • dorjan52

  Oceniono 14 razy 14

  Pseudo-katolicy z wiary uczynili kabaret.

 • tadejas

  Oceniono 8 razy 8

  Jeśli był to jedyny punkt programu posiedzenia rady, to powinni się zrzec diety za to posiedzenie. A może razem znajdziemy jakiś paragraf, którym można ich poszczuć prokuratorem. Wyłudzenie, czy coś takiego...

 • czarny-cezar2

  Oceniono 12 razy 12

  precz z religią w miejscach publicznych! !!!!!

 • mareks1955

  Oceniono 11 razy 9

  jest 21 wiek,a durniów w tym ciemnogrodzie przybywa w zastraszającym tempie! hipokryzja oszołomów katolickich jest godna 'podziwu' nie wierzą w mity greckie,a modlą się do żyda nawiedzonego jezusa, wierząc w piekło i niebo,dziewictwo marysi!!!!!!!!!!!

 • zwyczajny_zjadacz_chleba

  Oceniono 12 razy 12

  Nic tylko modlić się o zdrowie,
  bo o rozum to już zapóźno

 • ksks3

  Oceniono 17 razy 17

  Piastowiacy sami są sobie winni !
  Wybrali to mają !
  A radni - no cóż, doskonale wiedzą że znani są co najwyżej rodzinie i paru znajomym , więc bez poparcia z ambony nie będzie diet samorządowych.
  A to, że drogi w stanie strasznym , nawet tuż pod nosem siedziby burmistrza a w co większe dziury wstawia się patyki lub pachołki zamiast je załatać - to mniejsza oni szukają diabła na sesji rady. Europa qrwa mać !!!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX