USA: Koszmarny karambol we mgle. Na autostradzie zderzyło się 95 aut. Są zabici [ZDJĘCIA]

01.04.2013 08:14
Samochody zderzyły się w gęstej mgle

Samochody zderzyły się w gęstej mgle (Fot. HANDOUT REUTERS)

Trzy osoby zginęły, a 25 zostało rannych w karambolu z udziałem 75 samochodów, który wydarzył się dziś na autostradzie na wschodzie Stanów Zjednoczonych.
Do wypadku doszło we mgle i przy bardzo ograniczonej widoczności na granicy stanów Wirginia i Karolina Północna. Autostrada przebiega tam przez góry, co powodowało dodatkowe utrudnienia.

Rzeczniczka policji Corrine Geller powiedziała, że ranni są w różnym stanie; u niektórych obrażenia są lekkie, u innych poważne. Dodała, że wzdłuż drogi znajdowały się znaki ostrzegające kierowców przed gęstą mgłą.

Zobacz także
Komentarze (26)
Zaloguj się
 • dziadekjam

  Oceniono 52 razy 20

  "Dodała, że wzdłuż drogi znajdowały się znaki ostrzegające kierowców przed gęstą mgłą."
  =====================================================================
  Nie dodała, że z powodu mgły znaki były niewidoczne?

 • aide5

  Oceniono 25 razy 5

  Znowu ta sztuczna mgla . A ekspert od sztucznej mgly spi ?

 • plutokrata

  Oceniono 3 razy 1

  Mgla na drodze moze sie zdarzyc. Ale jki rozum trzeba miec by wybudowac lotnisko na terenie, gdzie przez 300 dni w roku do 10 rano siedzi mgla ? ( gdansk- Lech Walesa Airport)

 • maxymus1

  Oceniono 11 razy 1

  Wśród "kierowców" , na całym świecie, my znaczy Polska, jesteśmy tylko mistrzami UNII Europejskiej, obowięzuje zasada, nie ważne żeby dojechać, ale żeby szybko jechać, Ameryka to pryszcz jest, znaczy pikuś mały, dlatego że nie mamy takich autostrad, liczy się po prostu liczba zabitych, pomnożona przez płaczące matki, i ilość trumien, i to się jeszcze raz mnoży, przez rodzinę, znaczy mnoży restaurator gości na stypie, lub dzieci zabite, bo to razy dwa, minus mała trumienka, plus dla braciszka większa, mniej biała, no to daje nam naprawdę dobry wynik w Europie, cha, ! 1 pierwsze mjejsce! W końcu na czele, tej głupiej Europy z radarami.

 • bogota1-1

  0

  Proste, ludzie czesto jezdza jak idioci, nie uwazaja na zmiane pogody, zaszybko. Nie raz widac jad debil, jeden z drugim sie rozwala na autostradzie, albo zeslizguje sie z drogi. Mysla ze jak kupia SUV to znaczy ze moza zostawic rozum w domu, bo z umiejetnosciami kierowcy to roznie jest.

 • vinogradoff

  Oceniono 6 razy 0

  Natomiast w Smolensku z powodu mgly, gdzie kapitan nie widzial niczego poza mgla tez rozwalil sie samolot o glebe.

 • tytanowa_mrowka

  Oceniono 20 razy 0

  Pewnie nie mieli odpowiednio gęsto nastawianych fotoradarów.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje