Egipt: znany satyryk zwolniony z aresztu za kaucją

31.03.2013 17:00
Bassam Jussef w studiu podczas prowadzenia swojego programu. Na poduszce podobizna prezydenta Mursiego

Bassam Jussef w studiu podczas prowadzenia swojego programu. Na poduszce podobizna prezydenta Mursiego (Fot. Youtube.com)

Znany i popularny w Egipcie satyryk Bassam Jussef, aresztowany wczoraj pod zarzutem obrazy islamu i prezydenta Mohammeda Mursiego, został dzień później zwolniony za kaucją w wysokości 15 tys. funtów egipskich (1700 euro) - podały źródła sądowe. Jussef był dziś przesłuchiwany w Prokuraturze Generalnej. Spędził tam około pięciu godzin.
Zobacz także
Komentarze (11)
Egipt: znany satyryk zwolniony z aresztu za kaucją
Zaloguj się
 • cholonek

  Oceniono 3 razy -1

  Mursi ma Tolę?

 • glos_europy

  Oceniono 13 razy -7

  W POlsce jest jeszcze gorzej. za stworzenie strony o chamowatym, debilowatym, prymitywnym bydlaku piastującym stanowisko Namiestnika Kraju Nadwiślańskiego - wiezienie. Za protesty przeciwko złodziejowi, oszustowi, medialnej dziwce piajstującej w POlsce rolę Generalnego Kubernatora, wiezienia i grzywny... za krytyke obu debilowatych złodziejskich zdrajców represje... Oto POlska...

 • plpolak

  Oceniono 17 razy -5

  Nie trzeba islamu, w Polsce też idzie się siedzieć za obrazę PrezydĘta Komorowskiego.

 • jezierskiadam

  Oceniono 10 razy 2

  Kiedyś do naszego Afrykańskiego Kraju przybyła grupa bardzo grubych misjonarzy z Europy. – opowiadał J.E.W-Cat – Ludzie nigdy nie widzieli takich grubasów. Na dodatek byli oni całkowicie biali. Przemieszczali się powoli od wsi do wsi i zajmowali się szpiegostwem.

  Mieli ze sobą dwa rodzaje zeszycików. W jednych rysowali, to co zauważyli i uznali za interesujące. Drugie były zadrukowane obrazkami. Te obrazki pokazywali ludziom, coś zacięcie gestykulując.

  Początkowo nikt nie rozumiał stosowanych przez misjonarzy kodów. Z czasem ludziom udało się zdeszyfrować to co mówili i pisali w swoich zeszycikach. Okazało się, że używali języka europejskich zarozumialców, z wyjątkiem jednego posługującego się dialektem polglisz, używanym po dziś dzień w okolicach Chicago (US).

  Oni nigdy nie zrozumieli stosowanych przez nas kodów i szyfrów. Jak się wydaje, nawet prób nie podjęli, z góry wiedząc, że brakuje im inteligencji do ich złamania.

  Tłuściochów z Europy najbardziej zainteresowały Tam-Tamy. Kiedy wypytywali do czego one służą, ktoś zażartował, że do cudownego wywoływania deszczu.

  To nie był żart bez powodu.

  Grubasy miały na swoich obrazkach prawie wyłącznie przedstawienia różnych cudów. Dla wszystkich było jasne, że są sfiksowani w tym temacie.

  Wiecej: www.eioba.pl/a/3yrr/cuda-czynia-wiare-czyli-o-wywolywaniu-deszczu#ixzz2P8YKHhTV

 • a-theist

  Oceniono 27 razy 13

  w KATO-POLSCE tez mozna posiedziec albo zabulic
  za obraze uczuc religijnych!

  a jakie jeszcze inne uczucia sa chronone?

  STOP RELIGIOM

 • phillip_lee_81

  Oceniono 6 razy 0

  Roberta Frycza też kiedyś wypuścili z aresztu
  A potem mu przy....ali

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje