USA: Znaleziono ciało mężczyzny, który wypadł z samolotu

Samolot Zodiac 601

Samolot Zodiac 601 (Fot. Wikimedia Commons)

Władze stanu Tennessee odnalazły ciało mężczyzny, który wypadł z eksperymentalnego samolotu podczas lotu treningowego. Miał niezapięte pasy.
- Ekipy poszukiwawcze znalazły zmarłego pilota-kursanta około 11.45 [czasu lokalnego - red.] - powiedział szef straży pożarnej Bradley County, Troy Spence. Odmówił podania imienia i nazwiska ofiary.

- Mężczyzna był szkolony przez instruktora na samolocie Zodiac 601. Nagle z samolotu odpadła czasza - mówi pracownik miejskiego lotniska w Collegedale. Okazuje się, że ofiara nie miała zapiętych pasów, przez co mężczyzna wyleciał z samolotu.

Po całym zdarzeniu instruktor bezpiecznie wylądował, nie miał żadnych obrażeń. O wypadku zostały poinformowane odpowiednie służby.

Zobacz także
  • Policjanci zatrzymali podejrzanych o wyłudzenie 32 mln Z banku zniknęły ponad 32 miliony złotych. Zatrzymany dyrektor, pracownica i klient
  • Sam o sobie mówi, że nie jest bohaterem "Nie jestem bohaterem. Tylko chłopakiem z odmrożoną gębą". Polak pobił rekord świata w Himalajach
  • Część szczątków znalezionych na bezludnej wyspie nadal może należeć do Earhart. "Amelia Earhart żyła i zmarła jako rozbitek. Na bezludnej wyspie"
Najczęściej czytane

Najnowsze informacje