Hospitalizowany Mandela ma się lepiej, oddycha bez trudności

30.03.2013 14:09
Nelson Mandela

Nelson Mandela (Fot. Lulamile Feni AP)

- Były prezydent RPA Nelson Mandela, który trzecią noc spędził w szpitalu, dokąd trafił z powodu infekcji płuc, może już oddychać bez żadnych trudności - poinformowały władze. Mandela zmaga się z nawrotem wcześniejszego zapalenia płuc.
Zobacz także
Komentarze (9)
Hospitalizowany Mandela ma się lepiej, oddycha bez trudności
Zaloguj się
 • ulebyk

  0

  Szkoda, że dobry człowiek Janusz Waluś nie zdążył odpalić i tej komunistycznej gnidy Mandeli. Może udałoby się uratować niegdyś kwitnący kraj od całkowitego upadku.
  Wolność dla Janusza Walusia! Mandela powinien gnić w więzieniu!

 • ulebyk

  0

  Niestety takie szumowiny sa długowieczne (mamy w Polsce wiele przykładów choćby Jaruzelskiego czy Bartoszewskiego zwolnionego z "obozu zagłady" ze względu na zły stan zdrowia).
  Mandela to zatwardziały komunista, terrorysta i promowany usilnie na autorytet sprzedawczyk, który doprowadził kwitnący kraj na skraj ruiny. Dziś RPA ma najwyższy wskaźnik przestępczości, młodzieżowka ANC śpiewa o strzelaniu do Burów (rasistowskie ataki na farmy w których zamordowano już cztery tysiące białych, Human Rigths Watch określa wstępną fazą ludobójstwa ale o tym w GW nie przeczytamy bo tu rasizm zarezserwowany jest dla białych).
  Mandela i jego kumple nigdy nie wyparli się przemocy. Był założycielem terrorystycznej Umkhonto We Sizwe i bliskim współpracownikiem partii komunistycznej.
  Tutaj, dla zainteresowanych krótka notka o tym "autorytetcie": answ.wordpress.com/artykuly/nelson-mandela-autorytet/

 • wzl_1946

  Oceniono 5 razy 1

  Ten komuch i guru czarnych morderców dawno już powinien był zdechnąć w więzieniu. Jak widać oprychy pokroju Jaruzelskiego mają się jednak dobrze...

 • michaelus_maximus

  Oceniono 9 razy 1

  pewnie MOSSAD go czym zatrul. w koncu facet wie, jak walczyc z apartheid, a IZRAEL niedawno wprowadzil osobne autobusy dla zydow i palestynczykow.

  na swieta zycze zdrowia Mandeli i szybkiego oraz sprawiedliwego wyroku dla nATANJAHU. chociaz co tu zyczyc, skoro wszysysc iwedza, ze sprawiedliwy bylby tylko taki jak dla Sadamma- a koncu jednogo pokroju ludzie...

 • kklement

  Oceniono 12 razy 0

  Doprowadził najwspanialszy kraj Afryki do upadku. Szalejąca przestępczość, epidemia AIDS, biała elita masowo emigrująca - oto osiągnięcia Mandeli i jego bandy murzyńskich terrorystów. Szefowie bandy i gromadka czarnych bandziorów opiła się i spasła jak kleszcze, reszta "czarnych braci" osuwa się w taką samą nędzę i degrengoladę jak reszta czarnej Afryki. A za czasów tego złego apartheidu do RPA przybywały rzesze czarnoskórych robotników w poszukiwaniu pracy i pieniędzy, bo tych ich "wolne", rządzone przez współplemieńców kraje zapewnić nie potrafiły.

  Rację miał nasz rodak Janusz Waluś....

 • phillip_lee_81

  Oceniono 15 razy -3

  Dużo zdrowia ,Nelson

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje