Zbrodniarz numer 1 z policyjnej toplisty wpadł w Anglii

29.03.2013 21:00
Dariusz D. jest podejrzewany o zastrzelenie klienta w warsztacie na Zaciszu

Dariusz D. jest podejrzewany o zastrzelenie klienta w warsztacie na Zaciszu (materiały policji)

Brytyjska policja zatrzymała Dariusza D., który według prokuratury przed dwoma laty zastrzelił klienta swojego warsztatu na Zaciszu. Przez dwa lata był on najbardziej poszukiwanym przestępcą w kraju.
Zobacz także
Komentarze (24)
Zbrodniarz numer 1 z policyjnej toplisty wpadł w Anglii
Zaloguj się
 • mielis

  Oceniono 3 razy 1

  Ktoś narzuca te tytuły ?
  Od 23 lat w III RP zbrodniarzem nr 1 jest rowerzysta po spożyciu. Na 2 miejscu awanturnik domowy niepłacący alimentów. Ten gość to zdenerwowany usługodawca, który nie dał się okantować. Ten prezentowany pistolet używany bywa do wstrzeliwania kołków.

 • taahr

  Oceniono 6 razy 6

  Sprawiedliwosc made in Poland - Dariusz D. a w uk podaja jego pelne nazwisko :P

 • badziewiak66

  Oceniono 1 raz 1

  Warsztat to była zwyczajna przykrywka. Zwykły właściciel warsztatu nie używa pistoletu maszynowego. Można się jedynie domyślić jakie "naprawy" robił ten warsztatowy komandos.

 • jean_zatapathique

  Oceniono 5 razy 5

  Jak to? To jeszcze wczoraj rzecznik stołecznej policji nie wiedział, że podejrzany wpadł niedawno w Warszawie? "Czy Dariusz D. jeszcze żyje? Czy jest szansa, żeby go zatrzymać? Co w tym celu robi policja? Takie pytania zadaliśmy wczoraj rzecznikowi komendy stołecznej. Asp. Mariusz Mrozek uchylił się od szczegółowych odpowiedzi. Odparł tylko: - Cały czas pracujemy nad tą sprawą. [...] Najwyraźniej wysiłki funkcjonariuszy przyniosły efekt, bo Dariusz D. został niedawno zatrzymany."

 • maniakon

  Oceniono 21 razy 21

  prawdziwi przestępcy w polsce mają imunitety a ściga się rowerzystów prowadzących rower po piwku i dzieciaki z lufka trawki bo to łatwa premia za wykrycie sprawcy. prawdziwym bandziorom policja pilnuje drzwi zgodnie z zasada potulne ciele dwie matki ssie

 • kesik001

  Oceniono 8 razy 2

  Coo????
  Tusk wpadł???.

 • huston_mamy_problem

  Oceniono 39 razy 37

  po pierwsze to wygląda na zabójstwo w afekcie - więc jak można za taki czyn być na pierwszym miejscu sród najgroźniejszych bandytów ? czy w Polsce po latach 90 tych nie ma już żadnych bandziorów? tylko alimenciarze i pijani kierowcy ?

 • nonieee

  Oceniono 68 razy 62

  Największymi zbrodniarzami są ci, którzy z uśmiechem na ustach, w majestacie prawa okradają ludzi z dorobku ich życia. Z własnej chciwości i pogardy łamią naiwnym ale uczciwym ludziom życie i mają ochronę skorumpowanych władz i rządów.
  Dariusz D. to zwykły zabójca. Ciężko pracował na swoją rodzinę i raz z powodu wściekłości popełnił fatalny błąd.

 • kalebas

  Oceniono 44 razy 34

  "zbrodniarz z policyjnej toplisty"

  Moje gratulacje. Zmieńcie nazwę na gazetoid.pl

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje