Sikorski: Niech Kaczyński zaprzestanie tchórzliwych insynuacji

27.03.2013 19:34
Szef MSZ Radosław Sikorski zwrócił się dziś do prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego o "zaprzestanie tchórzliwych insynuacji". To reakcja na słowa szefa PiS, który powiedział o Sikorskim, że "nie wiadomo, czyim jest ministrem".
- Prosiłbym pana prezesa Kaczyńskiego, żeby zaprzestał tchórzliwych insynuacji, tylko jak mężczyzna powiedział: "tak-tak, nie-nie", a ja wtedy obiecuję, że dam mu szansę udowodnienia swoich zniesławień w sądzie - powiedział dziś Sikorski w słowackim Popradzie.

Kaczyński: "Czyim Sikorski jest ministrem?"

Ministra pytano o wypowiedź Jarosława Kaczyńskiego dla portalu Niezalezna.pl. Kaczyńskiemu w rozmowie o działania rządu ws. Smoleńska pomaga prowadząca wywiad Katarzyna Gójska-Hejke. - Minister Sikorski usprawiedliwia Rosjan. W zasadzie się nie dziwi, że nie oddają wraku. Daje alibi stronie rosyjskiej - sugerowała politykowi dziennikarka.

- Wystarczy wysłuchać tego, co pani teraz powiedziała, by zadać pytanie, czyim Sikorski jest ministrem? Ale to jest na dłuższą rozmowę i nieco inny czas. A sądzę, że przyjdzie taki czas, kiedy będziemy to pytanie bardzo konkretnie stawiać. Póki nie będziemy mieli odpowiednich narzędzi, to nie będziemy mogli tej sprawy doprowadzić do końca. Mówię tutaj o sprawie, czym się kieruje minister Sikorski - odparł jej Kaczyński.

Prezes PiS uważa, że śledztwo smoleńskie jest podporządkowane Rosji. - Nawet w PRL-u badania katastrof sowieckich samolotów, które były w Locie i rozpadały się w powietrzu, były jednak niezależne. Rosjanie się nie zgadzali z wynikami naszych badań - stwierdził Kaczyński.

Zobacz także
Komentarze (167)
Sikorski: Niech Kaczyński zaprzestanie tchórzliwych insynuacji
Zaloguj się
 • skuba2

  Oceniono 4 razy 2

  Nie jestem entuzjastą pana Sikorskiego ale muszę stwierdzić z całą mocą, że uprawiana na szeroką skalę przez PiS (i solidarną Polskę) metoda insynuacji to haniebne narzędzie! Opluskwiają ludzi nie dając im szansy obrony a to jako "paszkwilantów" stawia ich poza "odpowiedzialnością honorową" wedle zasad kodeksu Boziewicza! Hańba!

 • kpinkara

  Oceniono 7 razy 5

  Kaczor najwyraźniej cierpi na manię zwaną "teorią spiskową dziejów" i uwielbia się nią publicznie popisywać.
  Ale że wiedzy nie ma (jak na żadny inny temat) to swoja pasje do insynuacji dawkuje ostrożnie. A mimo to zdarza mu się przedawkować.
  I wtedy wychodzi na pajaca. Po raz n-ty.
  Ale wyznawcom to zupełnie nie przeszkadza. Normalnie, jak w każdej sekcie Guru jest święty to i święte są jego ekskrementy

 • anna22290

  Oceniono 6 razy 2

  Kaczynski to ZERO pod kazdym wzgledem ,MORALNE DNO ;PAJAC I TO NIEPRZECIETNIE GLUPI POMIMO DOKTORATU ,ktory na lata 60 moze oprocz poparcia tatusia byl jakims tam zasoba wiedzy ,ale nie w dzisiejszych czasach ,co sie Kaczynski moze rownac z Sikorskim nie zaleznie od polityki .Sikorski mlody ,obyty w swiecie ,studja,praca dzienikarza zagranica ,a ten matol poza bojowkami na wzor hitlerowski,i przewodzeniem BANDZIE NIEUDACZNIKOW podobnych do niego nic soba nie reprezentuje .Sikorski powinnien pokatzac Kaczynskiemu gdzie jest jego miejsce ; przyglpawa hiena smolenska

 • chi_neng1

  Oceniono 2 razy 0

  @ hotin

  Dziekuje za zatrudnienie mnie przy konulacie polskim, o ktorym nawet nie wiedzialam, ze istnieje :).

  Czy wiesz takze ile mi placa ?

  Kilka dni temu bylam sekretarka @ Fakiby .... Zmieniles zdanie ?

  A moze dobrowolnie podzielisz sie z nami dla kogo ty pracujesz i czym sie parasz ?

  Twojej propozycji o konsulacie nie przyjmuje, bo mam inne zainteresowania :). Sledzic takich jak ty na Forum:).

 • robertst2012

  Oceniono 10 razy 8

  Radosław Sikorski jest ministrem polskim a nie prezesa jarosława polskęzbaw to chyba wiedzą wszyscy Polacy z poza opcji piso prezesa.

 • szabepio

  Oceniono 10 razy 6

  Jak tak słucham kaczora to mam wrażenie jakby bredzil pijany. A może warto go przebadać i na tą okoliczność? W końcu drugie bliźnię miało takie problemy...

 • harperk

  Oceniono 7 razy -7

  te zdradek plujesz na szefa?

  zamknij morde MSZ jest od spraw zagranicznych niedojdo

  idz lizac rowy jankesom

 • danwrc1

  Oceniono 12 razy -8

  Oj sikora nie można tobie prawdy powiedzieć bo zaraz do sądu biegniesz więc nie powiem kto jest tchórzem bo jakie sądy mamy to udowodniły ostatnie afery w tym amber gold i przypadek józefa bąka

 • 1neo1

  Oceniono 12 razy -6

  Ależ Radziu, gdyby nie Kaczor i jego dobra wola wobec ciebie , dalej byłbyś w Washington DC i pracował w jakims podrzednym think-tanku. A ty tak Kaczorowi sie odwdzięczasz Brutusie?

  A za zaniedbanie Smoleńskie to tak bekniesz - Kaczor ci tego nie POpuści.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje