Lew-Starowicz o otrzęsinach u salezjanów: Zlizywanie piany "nie miało charakteru seksualnego"

27.03.2013 08:42
Otrzęsiny Gimnazjum Salezjańskiego

Otrzęsiny Gimnazjum Salezjańskiego (http://www.gimnazjum-lubin.salezjanie.pl/)

Znany seksuolog prof. Zbigniew Lew-Starowicz przygotował dla prokuratury ekspertyzę w sprawie otrzęsin pierwszoklasistów z salezjańskiego gimnazjum. Podczas imprezy uczniowie zlizywali z kolan dyrektora placówki ks. Marcina Kozyry białą pianę. Zdaniem seksuologa nie doszło wówczas do żadnego przestępstwa. - Tam naprawdę nie ma się do czego przyczepić - twierdzi profesor cytowany przez "Gazetę Wrocławską"..
Zbigniew Lew-Starowicz podkreśla, że kwestie ewentualnego wykorzystywania seksualnego małoletnich została przez niego gruntownie przebadana - informuje serwis Gazetawroclawska.pl. - Nie ma podstaw do stwierdzenia, aby czynności małoletnich podejmowane w ramach otrzęsin miały charakter seksualny. Nie wchodzą one w zakres pojęcia "inna czynność seksualna" - uznał seksuolog.

Profesor zaznaczył również, że nie ma żadnych podstaw, by uznać, iż zachowanie salezjanina miało "charakter popędowy". Jak podkreślił seksuolog, w tej sprawie przesłuchano kilkadziesiąt osób. - Nikt nie zgłaszał pretensji ani żadnych uwag - powiedział. Obecnie z ekspertyzą biegłego zapoznaje się lubińska prokuratura rejonowa.

Materiał, w którym kilkunastoletnie dziewczynki i chłopcy zlizują bitą śmietanę z kolan dyrektora gimnazjum i jednocześnie księdza, pokazała lubińska Telewizja Odra we wrześniu zeszłego roku. Na zdjęciach z imprezy widać, jak uczniowie klęczą i zlizują z kolan dyrektora placówki ks. Marcina Kozyry białą pianę. Sprawą zajęła się prokuratura.

Zobacz także
Komentarze (349)
Zaloguj się
 • jerjar

  Oceniono 415 razy 295

  Ze strony dzieci na pewno nie miało charakteru seksualnego, ale cholera wie, co odczuwał i o czym myślał salezjanin. Profesor nie siedział mu głowie.

  Też uważam, że trudno by to nazwać przestępstwem, ale skrajną głupotą tak. A na rodziców twardo broniących tego obrzędu brakuje określeń.

 • jankbh

  Oceniono 272 razy 200

  Zachowanie salezjanina było o tyle obrzydliwe, że czy rzeczywiście lizanie kolan miało charakter seksualny, to wie to już tylko sam dyrektor i pozostanie to jego tajemnicą.

 • katolik_polski1

  Oceniono 207 razy 155

  Trzeba miec rzeczywiscie kryminalne ciagoty seksualne ,zeby takie przedstawienia
  organizowac .
  Obrzydliwosc !

 • seroo1

  Oceniono 209 razy 147

  Panie Profesorze.
  jeżeli twierdzi pan, że lizanie językiem kolan przez klęczącą między nogami nastolatkę nie spowodowało erekcji u łysiejącego czterdziestolatka, który od osiemnastego roku życia na pewno (a i prawdopodobnie przedtem też) zwyczajnie się nie ruchał (poza niewątpliwymi polucjami nocnymi), to albo powinien Pan przejść w stan spoczynku i się więcej publicznie nie wypowiadać nawet na temat pogody, albo znalazł Pan w księgach salezjańskiego gimnazjum faktury na tony bromu, który od lat łyka codziennie dyrektor tej placówki a o których to fakturach nie wspomniał Pan w swej opinii z sobie tylko znanego powodu.

 • andrzej.frant

  Oceniono 203 razy 141

  Zboczony jestem !
  Widziałem w tym podtekst seksualny !
  Muszę się zacząć leczyć.
  Panie Psorze, ile pan bierze za wizytę ?

 • emergo_tg

  Oceniono 142 razy 110

  Prof. Lew-Starowicz jest ekspertem, nie ma powodu by wątpić w jego opinię, ALE:
  Na zdjęciach widać było wyraźnie że duchowny jest szalenie podniecony fizycznie (że tak się delikatnie wyrażę).
  Co w związku z tym?

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 142 razy 104

  Lew stracił zęby. Niestety.

 • andrzej.frant

  Oceniono 142 razy 102

  To ja chyba jednak według pana psora jestem zboczony,
  bo widziałem w tym wyraźny podtekst seksualny ???????
  Muszę się zacząć leczyć !!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje