Lew-Starowicz o otrzęsinach u salezjanów: Zlizywanie piany "nie miało charakteru seksualnego"

Otrzęsiny Gimnazjum Salezjańskiego

Otrzęsiny Gimnazjum Salezjańskiego (http://www.gimnazjum-lubin.salezjanie.pl/)

Znany seksuolog prof. Zbigniew Lew-Starowicz przygotował dla prokuratury ekspertyzę w sprawie otrzęsin pierwszoklasistów z salezjańskiego gimnazjum. Podczas imprezy uczniowie zlizywali z kolan dyrektora placówki ks. Marcina Kozyry białą pianę. Zdaniem seksuologa nie doszło wówczas do żadnego przestępstwa. - Tam naprawdę nie ma się do czego przyczepić - twierdzi profesor cytowany przez "Gazetę Wrocławską"..
Zbigniew Lew-Starowicz podkreśla, że kwestie ewentualnego wykorzystywania seksualnego małoletnich została przez niego gruntownie przebadana - informuje serwis Gazetawroclawska.pl. - Nie ma podstaw do stwierdzenia, aby czynności małoletnich podejmowane w ramach otrzęsin miały charakter seksualny. Nie wchodzą one w zakres pojęcia "inna czynność seksualna" - uznał seksuolog.

Profesor zaznaczył również, że nie ma żadnych podstaw, by uznać, iż zachowanie salezjanina miało "charakter popędowy". Jak podkreślił seksuolog, w tej sprawie przesłuchano kilkadziesiąt osób. - Nikt nie zgłaszał pretensji ani żadnych uwag - powiedział. Obecnie z ekspertyzą biegłego zapoznaje się lubińska prokuratura rejonowa.

Materiał, w którym kilkunastoletnie dziewczynki i chłopcy zlizują bitą śmietanę z kolan dyrektora gimnazjum i jednocześnie księdza, pokazała lubińska Telewizja Odra we wrześniu zeszłego roku. Na zdjęciach z imprezy widać, jak uczniowie klęczą i zlizują z kolan dyrektora placówki ks. Marcina Kozyry białą pianę. Sprawą zajęła się prokuratura.

Zobacz także
 • Ksiądz Kozyra przed kamerą TVP Dominikanin u Lisa o otrzęsinach u salezjanów: To jest mała historia głupoty
 • Zabaw w otrzęsiny u salezjanów już nie będzie
 • Otrzęsiny w salezjańskim gimnazjum Bp Pieronek o otrzęsinach u salezjanów: Bzdurami się nie zajmuję
Komentarze (349)
Lew-Starowicz o otrzęsinach u salezjanów: Zlizywanie piany "nie miało charakteru seksualnego"
Zaloguj się
 • logmores

  0

  Teraz cała nadzieja w rodzicach, że przywrócą tę niewinną igraszkę, aby kolejne roczniki nie były poszkodowane. Módlmy się!

 • pag777

  0

  Nawet jeśli to nie miało podtekstu seksualnego to było to tak głupie, prostackie i pozbawione gustu że ja nigdy nim posłał bym tam swoich dzieci

 • antobojar

  Oceniono 2 razy 2

  No to okładka Lisowego Newsweeka, z chłopcem stojącym przed przed brzuchem księdza, też jest seksualnie neutralana.. a nawet bardziej..! Zas%$ne katoliby i PiSlamiści.. Łyso wam..?

 • jottsp

  Oceniono 1 raz 1

  1 kwietnia??? -> "Nie ma podstaw do stwierdzenia, aby czynności małoletnich podejmowane w ramach otrzęsin miały charakter seksualny" - to sprawa toczy sie przeciwko owym maloletnim ????? I czemu seksuolog ma oceniac czy nauczyciel moze zmuszac uczniow do chodzenia na czworakach ??

 • ruska-swolocz

  Oceniono 1 raz 1

  No to teraz należy sądownie odebrać mu część nazwiska Lew i zostawić gołe Starowicz. Albo zamienić Lwa na Tchórz albo Cziken.

 • naprawdetrzezwy

  Oceniono 5 razy 5

  Ekspertyzę podpisał po uprzednim wylizaniu kolan biskupa?

 • amethystos1966

  Oceniono 6 razy 4

  Lew wie najlepiej, ze to tylko rajcowalo ksiedza nie dzieci.

 • jans0091

  Oceniono 2 razy 2

  Kradzież mienia do dwustu złotych też nie przestępstwo, a jednak kradzież !

 • prusak2

  Oceniono 7 razy 3

  No jasne, w przypadku kolan księdza, nawet zlizywanie spermy nie będzie miało charakteru seksualnego...Nietykalne małoświęte krowy!!! A swoją drogą Lew zamienił się w barana. W związku z Wielkanocą, czy ze strachu???

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje