Brunon K. trafi na obserwację psychiatryczną

26.03.2013 12:24
Krakowski sąd skierował podejrzanego o planowanie zamachu bombowego Brunona K. na obserwację psychiatryczną w Szpitalu Specjalistycznym im. Babińskiego. Brunon K. pozostanie na obserwacji przez cztery tygodnie; na wniosek lekarzy okres ten może być przedłużony przez sąd o kolejne 4 tygodnie.
Z wnioskiem o skierowanie podejrzanego do zakładu leczniczego celem przeprowadzenia badania psychiatrycznego połączonego z obserwacją sądowo-psychiatryczną zwróciła się do sądu krakowska prokuratura apelacyjna. Prokuratura nie podawała informacji o szczegółach dotyczących takiego wniosku, powołując się na dobro postępowania.

Brunon K. został zatrzymany 9 listopada ub.r.; postawiono mu zarzut przygotowywania zamachu bombowego w budynku Sejmu na konstytucyjne organy RP (m.in. na prezydenta, premiera i rząd). Na wniosek prokuratury został aresztowany na trzy miesiące. 7 lutego sąd przedłużył mu areszt o trzy miesiące.

Zobacz także
Komentarze (14)
Zaloguj się
 • guantanamo_all_inclusive

  Oceniono 26 razy 14

  Przecież ten facet generalnie nic nie zrobiił i nie udowodniono mu posiadania materiałów wybuchowych. To co miał to sterta starych sprężynek, kapsli po oranżadzie i inne śmiecie takie jak kabelki i bateryjki. Wymiar niesprawiedliwosci ośmiesza sie trzymając gościa w pudle.
  Czysty idotyzm!

 • koniu800

  Oceniono 21 razy 9

  bohater narodowy na obserwację a złodzieje z wiejskiej na wolności

 • zewoluowanamateria

  Oceniono 8 razy 6

  PRZECIEŻ TO OCZYWISTE, ŻE BRUNON K. JEST CAŁKOWICIE NIEPOCZYTALNY !
  Któż przy zdrowych zmysłach mógłby być niezadowolony z działań będącego naszą chlubą Sejmu, Rządu itd. ? A już najoczywistszym dowodem jego ciężkiej choroby psychicznej jest to, iż chciał skrzywdzić tym dobrych i pracowitym ludzi, kompetentnych polityków, prawdziwych altruistów zatroskanych nie o swoje, lecz o dobro wspólne nas i naszego kraju !

  Sprawiedliwy

 • stachkaz47

  Oceniono 7 razy 5

  Nowa metoda wysadzenia GMACHU-skuteczniejsza:
  Weź muchi w paluchi
  Połóż ją na blachi
  A będą wybuchi
  Pod sami dachi.
  obym tylko nie trafił do psychiatryka jako terrorysta.

 • szpon

  Oceniono 9 razy 5

  Jak macie jakieś zarzuty to je postawcie. Jak nie, to macie go wypuścić, prokuratorki jebane.

 • marek_nazarowski

  Oceniono 13 razy 3

  A kiedy na obserwację trafi Jarosław K.?

 • poljack

  Oceniono 2 razy 2

  Co sąd robił do tej POry ? Nie szło od razu skierować podejrzanego na badania .Jak powiedział sędzia w ZSRR dajcie mi człowieka a zarzuty się znajdą .

 • phillip_lee_81

  Oceniono 1 raz 1

  A kiedy na obserwację trafi Bondaryk który wymyślił ten zamach ???

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje