Brunon K. trafi na obserwację psychiatryczną

26.03.2013 12:24
Krakowski sąd skierował podejrzanego o planowanie zamachu bombowego Brunona K. na obserwację psychiatryczną w Szpitalu Specjalistycznym im. Babińskiego. Brunon K. pozostanie na obserwacji przez cztery tygodnie; na wniosek lekarzy okres ten może być przedłużony przez sąd o kolejne 4 tygodnie.
Z wnioskiem o skierowanie podejrzanego do zakładu leczniczego celem przeprowadzenia badania psychiatrycznego połączonego z obserwacją sądowo-psychiatryczną zwróciła się do sądu krakowska prokuratura apelacyjna. Prokuratura nie podawała informacji o szczegółach dotyczących takiego wniosku, powołując się na dobro postępowania.

Brunon K. został zatrzymany 9 listopada ub.r.; postawiono mu zarzut przygotowywania zamachu bombowego w budynku Sejmu na konstytucyjne organy RP (m.in. na prezydenta, premiera i rząd). Na wniosek prokuratury został aresztowany na trzy miesiące. 7 lutego sąd przedłużył mu areszt o trzy miesiące.

Zobacz także
Komentarze (14)
Brunon K. trafi na obserwację psychiatryczną
Zaloguj się
 • stanislaw_ziaja

  Oceniono 1 raz -1

  na obserwację psychiatryczną krakowskich prokuratorów idiotów

 • phillip_lee_81

  Oceniono 1 raz 1

  A kiedy na obserwację trafi Bondaryk który wymyślił ten zamach ???

 • kibic_rudego

  Oceniono 2 razy 0

  na obserwacje psychiatryczna skierować tych co zorganizowali tą prowokacje.
  Dlaczego MSWiA nie stracił pracy za ten przewał ?

 • zewoluowanamateria

  Oceniono 8 razy 6

  PRZECIEŻ TO OCZYWISTE, ŻE BRUNON K. JEST CAŁKOWICIE NIEPOCZYTALNY !
  Któż przy zdrowych zmysłach mógłby być niezadowolony z działań będącego naszą chlubą Sejmu, Rządu itd. ? A już najoczywistszym dowodem jego ciężkiej choroby psychicznej jest to, iż chciał skrzywdzić tym dobrych i pracowitym ludzi, kompetentnych polityków, prawdziwych altruistów zatroskanych nie o swoje, lecz o dobro wspólne nas i naszego kraju !

  Sprawiedliwy

 • stachkaz47

  Oceniono 7 razy 5

  Nowa metoda wysadzenia GMACHU-skuteczniejsza:
  Weź muchi w paluchi
  Połóż ją na blachi
  A będą wybuchi
  Pod sami dachi.
  obym tylko nie trafił do psychiatryka jako terrorysta.

 • poljack

  Oceniono 2 razy 2

  Co sąd robił do tej POry ? Nie szło od razu skierować podejrzanego na badania .Jak powiedział sędzia w ZSRR dajcie mi człowieka a zarzuty się znajdą .

 • no4nwo

  Oceniono 4 razy 0

  To jest metoda z wieloletnią, bogatą tradycją, szeroko stosowana, a bolandzka władza, jak widać, chętnie i bez wahania korzysta ze spuścizny po machinie totalitarnego, sowieckiego i rosyjskiego terroru: najlepszym sposobem zdyskredytowania, ukarania i zniszczenia człowieka, który walcząc z bandytyzmem, arogancją i pogardą rządzących podnosi rękę na władzę totalitarną, jest zamknięcie go w psychiatryku. Ja wytrwale czekam na gilotyny i szubienice na ulicach i sprawiedliwość dla "elit rządzących".

 • marek_nazarowski

  Oceniono 13 razy 3

  A kiedy na obserwację trafi Jarosław K.?

 • mikado111

  Oceniono 1 raz -1

  Normalny to on nie jest, bo gdyby był, to nie dałby się tak wrobić.

  A poza tym, to cztery tony trotylu nie są dobrym rozwiązaniem, ponieważ w takich wybuchach zwykle giną również niewinni ludzie, a szkody materialne musi pokrywać podatnik. Mam nadzieję, że jego następcy będą bardziej skuteczni i zastosują mądrzejsze metody.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje