Wałęsa po wypowiedzi o homoseksualistach: Straciłem 70 tys. dolarów. Wystawię rachunek

- Gdyby homoseksualiści od razu mówili to, co mówią teraz, to nie załapaliby się do parlamentu. To, co robią, powinno byś skromne, intymne, a nie tak publicznie - mówił w radiu RMF FM Lech Wałęsa.
Były prezydent twierdzi, że po jego wypowiedzi na temat homoseksualistów odwołano już dwa spotkania z nim. Za jedno miał dostać 20 tys. dolarów, za drugie 50 tys. - Straciłem już 70 tys. dolarów. Obliczę moje straty i wystawię rachunek. Pokażę światu, jak mniejszość seksualna prześladuje większość - zapowiada.

Na początku marca w programie TVN24 "Fakty po Faktach" dawny przywódca "Solidarności" ostro wypowiedział się o prawach mniejszości seksualnych. - Powinni siedzieć w ostatniej ławie sali plenarnej. A nawet dalej, za murem - stwierdził Wałęsa.

"Sam jestem oburzony"

- Zgadzam się z diagnozą Oburzonych. Sam jestem oburzony. Jeśli coś się obiecało, to trzeba to zrobić, prawie w 99 procentach trzeba to wykonać. Czasem są wyjątki, że nie należy, ale w tym przypadku chyba jednak związek ma więcej racji. Platforma obiecała - musi dotrzymać - tak Lech Wałęsa odnosi się do Platformy Oburzonych i strajku na Śląsku.

Były prezydent twierdzi, że zgadza się z diagnozą Oburzonych, ale nie jest pewien, czy mają oni sposób na uzdrowienie sytuacji. - Protesty bez dobrej propozycji leczenia są niszczące. Można potupać, ale jak nie ma możliwości wykonawczych, nic się nie zrobi - podkreśla.

Więcej o:
Komentarze (707)
Wałęsa po wypowiedzi o homoseksualistach: Straciłem 70 tys. dolarów. Wystawię rachunek
Zaloguj się
 • critto

  Oceniono 1 raz 1

  70 tysięcy? A gdzie MOJE sto milionów??
  www.youtube.com/watch?v=ZBK_nZ1aGlA
  Nie jestem gejem, jestem heteroseksualny, ale skoro pan Wałęsa uważa, że geje są mu coś "winni", bo ich obraził, to tym bardziej ja mam prawo uważać, że Wałęsa jest mi winny 100 milionów, które obiecał.
  Wałęsa, ODDAWAJ moje sto milionów!!!

 • r.maszkowski

  0

  Ile przypada na jednego niepokornego obywatela? Może mu wysłać grosz albo 10 groszy?

 • mi3tek

  Oceniono 3 razy 3

  Lechu przekracza kolejne bariery nierozumności :) Najpierw gada jakieś bzdety o homoseksualistach. Później się oburza, że już nie chcą z nim gadać i jeszcze grozi, że wystawi rachunek. Komu ten rachunek? Chyba jedynie swojej pustej łepetynie :] Swoją drogą zastanawia mnie kto wpada na pomysł płacić kilkadziesiąt patyków za spotkanie z kolesiem, który nie rozumie swoich własnych wypowiedzi. To, że ktoś taki jest w naszym kraju postacią symboliczną pokazuje jedynie jak niedaleko naszemu życiu społecznemu i politycznemu blisko do realiów kabaretu...

 • renklod

  Oceniono 4 razy -2

  Jak zboczki potrafią sobie zrobić dzieci, to niech się związują.

 • ms-123

  Oceniono 5 razy 3

  Co to jest 70 tys. dolarów, ja przez niego straciłem 100 milonów ;)

 • piterovski

  Oceniono 1 raz -1

  to sie może zastanów dlaczego homofobie...a że straciłeś mała satysfakcja ale zawsze sysfakcja

 • bogda35

  Oceniono 6 razy 4

  Skleroza ,panie prezydencie. Pan ma czelnośc plakac że nie zarobil pan tysięcy dolarow- w kraju,gdzie ludzie traca prace za grosze, gdzie nie obowiazują żadne kodeksy pracy, panscy koledzy związkowcy tucza sie na Panstwie, - a ktoz jak nie pan do powstania takiego systemu sie przyczynił ? straciłam do pana resztki szacunku.Poza wszystkim - uderza głupota i wypowiedzi o gejach - i wypowiedzi do stracie forsy - czego wlasciwie pan swoimi wykladami chce uczyc ?

 • vinogradoff

  Oceniono 3 razy 3

  Gdyby Wykladowca i jego wyklady byly naprawde cenne to nikt by ich nie odwolal z takiego powodu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX