Wałęsa po wypowiedzi o homoseksualistach: Straciłem 70 tys. dolarów. Wystawię rachunek

26.03.2013 08:56
Lech Wałęsa

Lech Wałęsa (AG)

- Gdyby homoseksualiści od razu mówili to, co mówią teraz, to nie załapaliby się do parlamentu. To, co robią, powinno byś skromne, intymne, a nie tak publicznie - mówił w radiu RMF FM Lech Wałęsa.
Były prezydent twierdzi, że po jego wypowiedzi na temat homoseksualistów odwołano już dwa spotkania z nim. Za jedno miał dostać 20 tys. dolarów, za drugie 50 tys. - Straciłem już 70 tys. dolarów. Obliczę moje straty i wystawię rachunek. Pokażę światu, jak mniejszość seksualna prześladuje większość - zapowiada.

Na początku marca w programie TVN24 "Fakty po Faktach" dawny przywódca "Solidarności" ostro wypowiedział się o prawach mniejszości seksualnych. - Powinni siedzieć w ostatniej ławie sali plenarnej. A nawet dalej, za murem - stwierdził Wałęsa.

"Sam jestem oburzony"

- Zgadzam się z diagnozą Oburzonych. Sam jestem oburzony. Jeśli coś się obiecało, to trzeba to zrobić, prawie w 99 procentach trzeba to wykonać. Czasem są wyjątki, że nie należy, ale w tym przypadku chyba jednak związek ma więcej racji. Platforma obiecała - musi dotrzymać - tak Lech Wałęsa odnosi się do Platformy Oburzonych i strajku na Śląsku.

Były prezydent twierdzi, że zgadza się z diagnozą Oburzonych, ale nie jest pewien, czy mają oni sposób na uzdrowienie sytuacji. - Protesty bez dobrej propozycji leczenia są niszczące. Można potupać, ale jak nie ma możliwości wykonawczych, nic się nie zrobi - podkreśla.

Zobacz także
Komentarze (707)
Zaloguj się
 • mirafas

  Oceniono 1111 razy 847

  Haha, to jednak dalej prostak jest. Nie nauczył się dyplomacji przez te lata nic a nic :P Dostanie po kieszeni to może się wreszcie nauczy trzymać język za zębami jak nie ma nic do powiedzenia...

 • 3xm

  Oceniono 668 razy 592

  Przypomina mi mojego teścia. Tłukł teściową całe lata, awanturował się, poniżał, jeździł na wycieczki zabierając ze sobą kochanki. Jak się z nim rozwiodła w końcu to chodził i płakał, że pół majątku JEMU zabrała, że wyższe podatki musi płacić i nie ma kto mu prać i gotować. Ależ on był prześladowany.

 • dr_bloger

  Oceniono 591 razy 463

  A płacił podatki od tych honorariów?
  Swoją drogą ciekaw jestem, przed kim i na jaki temat miał te wykłady wygłosić.

 • lolkot

  Oceniono 393 razy 311

  Ech, Lechu, Lechu, jak zaczniesz drążyć temat, to stracisz jeszcze więcej. Obrażanie gejów takimi słowami o chowaniu się to tak jakby w Stanach powiedzieć "Czarni powinni siedzieć cicho, za murem, bo są mniejszością. Niech nie narzucają się".

  Tak właśnie wygląda political correctness - nie mówić nic, co może kogoś obrazić.

 • bzykk

  Oceniono 337 razy 301

  Ale się uśmiałem!!!!!

  Pan Wałęsa jest dowodem na istnienie III zasady dynamiki Newtona!

  "Każdej akcji towarzyszy reakcja równa co do wartości i kierunku lecz przeciwnie zwrócona."

  Nawet jak się coś klepnie!

 • fred_die

  Oceniono 299 razy 251

  "Gdyby homoseksualiści od razu mówili to, co mówią teraz, to nie załapaliby się do parlamentu. To, co robią, powinno byś skromne, intymne, a nie tak publicznie - mówił w radiu RMF FM Lech Wałęsa."

  Panie Wałęsa to co nosi pan na klapie też "powinno byś skromne, intymne, a nie tak publicznie".
  Tylko pan i wielu innych panów tych z episkopatu również nie chce tego zrozumieć.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje