Giertych wnioskuje do komisji etyki o ukaranie Palikota

25.03.2013 17:20
Roman Giertych

Roman Giertych (Fot. Albert Zawada / Agencja Gazeta)

B. wicepremier, mecenas Roman Giertych zwrócił się do sejmowej komisji etyki o ukaranie Janusza Palikota za jego wypowiedź dotyczącą inicjacji seksualnej dzieci. Według Giertycha szef Ruchu Palikota opowiedział się za prawnym obniżeniem wieku kontaktów seksualnych.
W ubiegły poniedziałek Palikot, mówiąc w programie "Kropka nad i" w TVN24 o postulacie obniżenia progu uprawniającego do otrzymania prawa do głosowania, przekonywał, że do inicjacji seksualnej dochodzi już w 13. roku życia, w związku z tym należy zmienić prawo.

Pytany przez dziennikarkę, czy chciałby tego, by dzieci mogły współżyć od 13. roku życia, odpowiedział: "A ile lat miała Jadwiga, jak została królową Polski?".

"Jako ojciec dwóch córek, w tym 13-latki, zwracam się do wysokiej komisji z wnioskiem o ukaranie i jednoznaczne potępienie wypowiedzi Janusza Palikota (...), w której polityk ten opowiedział się za obniżeniem wieku sankcjonowanych przez prawo kontaktów seksualnych" - napisał Giertych do szefowej komisji etyki poselskiej Małgorzaty Kidawy-Błońskiej (PO).

Według byłego wicepremiera Palikot opowiedział się za prawną dopuszczalnością kontaktów seksualnych z 13-letnimi dziećmi i tym samym realizuje postulaty środowisk pedofilskich.

Zobacz, co powiedział Janusz Palikot w programie Moniki Olejnik:

Politycy Ruchu Palikota zapewnili już w piątek, że nie zamierzają proponować obniżenia wieku, w którym współżycie seksualne jest legalne. Zapowiedzieli, że będą pozywać do sądu osoby, które rozpowszechniają fałszywe informacje na ten temat.

Zobacz także
Komentarze (101)
Giertych wnioskuje do komisji etyki o ukaranie Palikota
Zaloguj się
 • zyks

  0

  Jeśli po tych rewelacjach Palikota o życiu seksualnym królowej Jadwigi i dzisiejszych 13-latek i ich prawie do glosowania Kwachowi nie przejdzie ochota na sojusz z tym ADHD-owcem, to troszkę się zdziwię...:)))

 • serwolatka5

  0

  Ziemia jest płaska a ty pochodzisz od żydowskiego Boga ciulu

 • anty-lady

  Oceniono 1 raz 1

  Hiena Roku 2013 - Monika Olejnik.

  Hieny, jak widać, atakują stadem. Do Hieny Olejnik dołączył Hiena Giertych.

 • moro01

  0

  www.youtube.com/watch?v=5yATxuJKEVQ

 • moro01

  Oceniono 2 razy -2

  Paligłup jest i był rozjebany jak gnój po polu razem z tym śmiesznym rodzynkiem.

 • cillian1

  0

  @reali-sta1
  a który jest skuteczny?

 • reali-sta1

  0

  Palikot to pajac który nic nie umie robić oprócz pajacowania. Giertych i Palikot to dwa przeciwne bieguny tz + i - co daje DUŻY minus. Jeden wart drugiego, tylko że Palikot jest psychiczny a Giertych ma swoje twarde zasady nie do przyjęcia, podobno jako adwokat jest bardzo skuteczny, a Palikot oprócz chrzanienia od rzeczy - zwykły pustostan czyli głupek.

 • mafiapuczajewa

  0

  zjadłem se jajko z cebulom i kiełbasom i mi dobrzE :)

 • yani-51

  Oceniono 4 razy 0

  Gietrych zajmij sie i skoncentruj na maxa,w sprawie z Belzebubem z Torunia

  nie rozdrabniaj sie na drobne

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje