Tomasz Lis nominowany do Hieny Roku. Za okładkę z księdzem. "Zarząd SDP to przybudówka PiS"

22.03.2013 12:32
Tomasz Lis

Tomasz Lis (Fot. Rafał Malko / Agencja Gazeta)

Rządzone przez prawicowych dziennikarzy Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich nominowało Tomasza Lisa, redaktora naczelnego "Newsweeka", do Hieny Roku 2013. SDP zarzuca Lisowi obrazę uczyć religijnych. - To jest, niestety, fragment walki politycznej stosowany przez przybudówkę PiS - ocenia Stefan Bratkowski, skłócony z obecnym zarządem honorowy prezes SDP.
Zobacz także
Komentarze (369)
Tomasz Lis nominowany do Hieny Roku. Za okładkę z księdzem. "Zarząd SDP to przybudówka PiS"
Zaloguj się
 • patrol18782

  Oceniono 1 raz 1

  To jest hieno gnida na uslugach warcholstwa Gebbelsowskiego

 • tennieztej

  Oceniono 2 razy -2

  Nie ma na świecie drugiego państwa w którym nawet najgorszy tabloid zamieścił by takie zdjęcie. Ale cóż, u nas opacznie pojmowana wolność słowa wystawia zle świadectwo nie tylko temu panu ale i państwu które jakaś nieznana choroba, przypadłość toczy. A redaktora to w dyby bo choć 'erudyta' to chory człowiek.

 • emeryt21

  Oceniono 2 razy 2

  Zalezy co sie komu z czym kojarzy ......Jesli tym "dziennikarzom" kojarzy sie z pedofilja ten obrazek Lisa to ja juz niczemu sie nie dziwie....
  Na pierwszy rzut oka zobaczylem opiekunczy gest ksiedza wobec dziecka,bardzo sympatyczny gest. Jesli jednak ktos inny na pierwszy rzut oka widzi w tym pedofilie to cos w tym musi byc...
  Domagac sie ochrony kosciola na skutek tego obrazka to juz generalnie rzecz biorac przesada. Co ma do rzeczy ochrona kosciola do wzywania do ochrony jednej bladzacej owieczki w sutannie...?

 • patman

  Oceniono 2 razy 2

  Ochrona się należy? To ja myślałem, że wasza bozia was ochrania, przecież tyle się o to modlicie. A poważnie - instytucja, która tyle gada o miłości bliźniego, sprawiedliwości, etc, jest tego wszystkiego zaprzeczeniem. I tu nie ma litości, należy przywalić z grubej rury w świński ryj. Dlaczego mają być dużo ostrzej traktowani od innych? Bo sami udają świętych i nieomylnych, pouczają innych, wpieprzają się w cudzy interes. Nie ma litości dla czarnej mafii.

 • zbyszko139

  Oceniono 2 razy -2

  ZDP to nie rządzona przybudówka PiSu, lecz ludzie broniący godności i honoru normalnych Polaków.

  Szanownej redakcji coś sie pomieszało w głowach... Mozna wyrazić ubolewanie.

 • dybciu32

  Oceniono 2 razy 2

  chcesz być dobrze chronionym i opłacanym przez państwo pedofilem, zostań księdzem;)

 • ewa5.0

  Oceniono 3 razy 3

  Stowarzyszenie Dupków Polskich

 • stasiek-the-best

  Oceniono 2 razy 2

  Krzysztof Skowroński poprowadził w siedzibie SDP konferencję PiS, na której Jarosław Kaczyński przedstawił prof. Piotra Glińskiego jako kandydata na premiera. Skowroński "wystąpił" jako prezes SDP i gospodarz budynku. Tydzień wcześniej poprowadził spotkanie Jarosława Kaczyńskiego z ekonomistami w Polskiej Akademii Nauk.

 • kazmierz111

  Oceniono 2 razy 2

  do Lisa to temu oszołomstwu kury szcz... prowadzać

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje