"Chcieliście teatru, to macie teatr". Awantura na sejmowym przesłuchaniu Arabskiego

21.03.2013 14:22
Szarpanina przed posiedzeniem sejmowej Komisji Spraw Zagranicznych

Szarpanina przed posiedzeniem sejmowej Komisji Spraw Zagranicznych (Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta)

Zamiast Hiszpanii Smoleńsk. Tak wyglądało przesłuchanie Tomasza Arabskiego przez sejmową komisję spraw zagranicznych. Arabski ma być polskim ambasadorem i dlatego stanął przed posłami. Tych z PiS interesowały niemal wyłącznie związki Arabskiego z katastrofą z 10 kwietnia 2010 roku. - Chcieliście teatru, to macie teatr - mówił do opozycji Andrzej Halicki z PO. W głosowaniu kandydatura Arabskiego uzyskała większość głosów w komisji.
Komentarze (215)
"Chcieliście teatru, to macie teatr". Awantura na sejmowym przesłuchaniu Arabskiego
Zaloguj się
 • wielo_wielo

  Oceniono 1 raz 1

  Oburzające jest to, że GW dla zwykłej sensacji przytacza w swoich filmowych skrótach debaty te wszystkie najbardziej idiotyczne wypowiedzi akolitów Jarosława Kaczyńskiego, a nie daje choćby jednej wypowiedzi osób reprezentujących odmienne stanowisko lub chociażby samego - POMAWIANEGO o najgorsze zbrodnie - Arabskiego, żeby mógł bronić się własnym głosem. "Wyborcza" liczy, że w ten sposób - podlizując się najgorszej hołocie, która PiS-owców popiera - zarobi na klikaniu, ale że przy tym nie straci też inteligentniejszych czytelników, "bo ci i tak nie mają dokąd pójść". Jednym słowem liczy, że uda jej się "i cnotę zachować, i rubla nie stracić". Oby się nie przeliczyła, bo moja cierpliwość już jest na wyczerpaniu. I tak już przestałem praktycznie kupować papierową wyborczą - poza niektórymi wydaniami świątecznymi. Za chwilę przestanę wchodzić także na internetowe portale "Gazety".

 • jurekzoliwy

  Oceniono 1 raz -1

  Gazeta Polska jest od burd i awantur, więc trudno oczekiwać od niej innych zachowań. PiS robi to samo z miną świętoszka i patrioty. Jeśli większość społeczeństwa tego nie widzi, to biada nam wszystkim.
  Co do katastrofy smoleńskiej, dlaczego nie uwydatnia się faktu, że z winy spóźnionego Lecha Kaczyńskiego opóźnił się wylot z Warszawy? Czy to tak mało istotne, kto zafundował załodze lądowanie we mgle?

 • orion57

  Oceniono 3 razy -1

  A największym fachowcem w tej dyskusji był Marek Suski, fachowiec spec bym powiedział od ....no właśnie, ukończył Pomaturalną Szkołę Technik Teatralnych w Warszawie. Tylko pomaturalną o studiach nie było żadnej mowy. I on wypowiadał się jako specjalista od polskiej dyplomacji. Śmiech na sali.

 • marj021

  Oceniono 4 razy 0

  ARABSKI TO KUMPEL TUSKA SIKORSKIEGO I CAŁEJ TEJ BANDY MAFIJNEJ PLATFORMY DLACZEGO TUSK WYSYŁA GO NA PLACÓWKĘ ANO TUSKOWI PALI SIĘ GRUNT TO SĄ JEGO OSTATNIE PODRYGI I UPYCHA KOLESIOSTWO STANOWISKAMI A PRZECIEŻ POLACY WIEDZĄ ŻE PLATFORMA TZN TUSK KOPACZ SIKORSKI ARABSKI I WIELU INNYCH MAJĄ KREW ZE SMOLEŃSKA NA ŁAPACH

 • prezio2

  Oceniono 4 razy 0

  Pie...ne ku...cw...e ruskie. Przyjdzie czas że zajebiemy was wszystkich jak wy naszych po wojnie na ubeckich katowniach.

 • klarneta8

  Oceniono 3 razy 1

  Wiecej takich wystapien,a Polska bedzie sie szczycic ZACOFANIEM.

 • lechujarek_wolski

  Oceniono 8 razy -2

  Mularczik dobrze w pisuarze mulił, aż za dobrze i mini-prezes go wydymał ... SP (Służba Polsce) to nieuki i karierowicze w mundurkach i od łopaty :)

  Po co oni tam lecieli i dlaczego nie było tam obu bliźniąt? Nawet i Martusia tam powinna lecieć!

 • karloff3

  Oceniono 5 razy -1

  Bo na przykład ja nie wiem, jakie materiały na Mularczyka mają w zakładzie psychatrycznym. A ktoś może wie?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje