Spór między "Sieci" i "Do Rzeczy". Dla kogo będzie pisał Marcin Wolski?

Marcin Wolski

Marcin Wolski (Fot. Stefan Romanik / Agencja Gazeta)

Marcin Wolski zaczął współpracę z "Sieci" i będzie to jedyny tytuł obok "Gazety Polskiej", gdzie będzie publikować - oznajmił wczoraj portal wydawcy "Sieci". - Marcin Wolski zostaje w "Do Rzeczy" - ripostowała redakcja tygodnika Pawła Lisickiego. - Na razie będą pisać dla obu tytułów - deklaruje sam Wolski. Sprawę opisuje serwis Wirtualnemedia.pl.
Zobacz także
 • Plakat promujący Marsz Niepodległości 2012 Kobylański dzieli prawicę. "Powinna odciąć się od wszelkich antysemickich wątków"
 • Po kłótni na Twitterze blogerka Kataryna wycofała swój podpis Kłótnia prawicowców o listy poparcia dla Gmyza. Kataryna wycofuje podpis
Komentarze (73)
Spór między "Sieci" i "Do Rzeczy". Dla kogo będzie pisał Marcin Wolski?
Zaloguj się
 • calmy

  Oceniono 1 raz 1

  od PZPR-u do PIS-u. Z komitetu POP do zakrystii i rodzin Radia z twarzą.
  Jak widać nie sztuka walczyć z komuną, sztuka walczyć z samym sobą czerpiąc z tego jeszcze za każdym razem korzyści.

 • munaciello

  Oceniono 1 raz 1

  Marcin Wolski
  Z takim nazwiskiem, to powinien nie tylko pisywać do "Sieci", "Do Rzeczy", "Gazety Polskiej", ale też do "Naszego Dziennika" i tworzyć PiS-owskie okólniki partyjne oraz występować na antenie Radia Maryja i TV TRWAM, a także zasiadać w parlamencie jako poseł PiS.

 • jacek-1111

  Oceniono 1 raz 1

  skąd tyle żółci, wręcz nienawiści? zazdrość?

 • deltoida

  Oceniono 3 razy -1

  Wybór Marcina Wolskiego jest intuicyjny - utożsamia się ze swoim nazwiskiem i dlatego pisze dla wolskich gazet.

 • jwko

  Oceniono 3 razy 1

  Ludzie co wy chcecie od Wolskiego , on już dawno zamienił swoje ideały na $ , pełna micha i spokój na stare lata ,a pisać to on może nawet do świerszczyka ,tylko kwestia za ile,,,,,,,,,,,,,,,,,,

 • malutkipistolecik

  Oceniono 5 razy 3

  Towarzyszu Wolski. Macie rację. Nie krępujcie się, wolny autorze. Choć Polacy ponoć w niewoli. Karnowskie pobiły się torebkami i kłócą się z Lisickim, kto będzie prezesuniowi śmietankę zlizywał.

 • gomelsky66

  Oceniono 7 razy 5

  Lud smoleński bedzie protestował i Wolskiemu wywalczy miejsce w New York Times.Zarówno on jak i były oficer polityczny LWP Pietrzak Jan wsparci Rosiewiczem i tym z O.T.T.O. co udaje Kaczmarskiego,(gruby,nazwiska nie pamiętam,kiedyś w kabarecie) stworzą urząd cenzorski IV RP i dzięki nim Jarosław"Polskę zbaw"Kaczyński powie Polska teraz Wolska.

 • pisdum-dyrdum

  Oceniono 7 razy 5

  Towarzysz Wolski, ze swoim nazwiskiem, nadaje się się na wybitnego "polityka" i "wieszcza" IV Rzeszy Wolskiej, z Umiłowanym Przywódcą Kim Yar Kaczem na czele :). Kolejny przefarbowany komuch, który teraz udaje patryjotę i zajmuje się opluwaniem tych, którzy naprawdę walczyli z komuną. Pamiętamy jeszcze, kto był kim w czasach, gdy za sprzeciw trafiało się za kraty: KOR - na czele z Kuroniem, Michnikiem i Modzelewskim i KPN na czele z Leszkiem Moczulskim !. A Pietrzaki, Rosiewicze, Wolscy, Czabańscy itp. ślizgali się po powierzchni na zasadzie :Panu Bogu świeczkę... A teraz Yaro i Rydzol pozbierali takich przefarbowanych komuchów, bo wiedzą że będą fanatycznie posłuszni! Rzygać się chce, jak się patrzy na tych podłych faryzeuszy!

 • ya-nek

  Oceniono 7 razy 5

  Czy Marcin Wolski to ten sam, który tak pięknie lizał doope komuchom co roku w tzw. Szopce Noworocznej? A to się zmienił, widać że nie jest krową, raczej osłem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje