Runęła zabytkowa hala fabryczna na Pradze [ZDJĘCIA]

20.03.2013 13:29
Zwalona hala fabryki H. Zielezińskiego przy ul. Konopackiej 17

Zwalona hala fabryki H. Zielezińskiego przy ul. Konopackiej 17 (Fot. Dariusz Borowicz / Agencja)

Szczęśliwie nikt nie zginął, ale Nowa Praga straciła jeden z ciekawszych i mało znanych zabytków. Zapadł się dach sąsiadującej z Hydrozagadką dawnej Fabryki Ornamentów Zielezińskiego
Zobacz także
Komentarze (13)
Runęła zabytkowa hala fabryczna na Pradze [ZDJĘCIA]
Zaloguj się
 • 44rodowicz

  Oceniono 2 razy -2

  Pewnie posłanka PiS Arciszewska z mężem Mielewczykiem szukają okazji taniego nabycia atrakcyjnych gruntów, w Pomorskim i Gdańsku już to przetrenowali i dobrze im poszło

 • dziadekjam

  Oceniono 3 razy 3

  Takie rozwalanie na odległość nazywa się telekineza. Pewnie jakiś deweloper jest tą umiejętnością obdarzony. Może nawet ogień taką metodą wskrzesza?

 • borow4

  Oceniono 1 raz -1

  moze cos wreszczie runie na leb wladzom tego miasta

 • reali-sta1

  Oceniono 9 razy 1

  Za dużo przypadków podpaleń budynków mieszkalnych (sprzedanych z lokatorami) oraz zabytków - myślę, że też nabyli nowobogaccy i po co zdobywać zgodę na rozbiórkę - najszybciej podpalić lub zawalić.W głowie sie nie mieści co się dzieje - może potomkowie dawnych żydów wracają i odzyskują posiadłości swoich ziomków? Jestem z rodziny rdzennych warszawiaków ( bez domieszki żydowskiej) z herbem szlacheckim i bez chęci posiadania czyjejś własności. Dziwię się warszawiakom ( myślę, że ich w Warszawie wiele nie zostało) dać kopa pazerotom, władza niech sie ruszy i do pierdla złodziei i gnojom co niszczą starą Warszawę i jej lokatorów. Co to jest? Wiem że Gdańsk był szwabski , więc gdańszczanów głowa nie boli.

 • gtpress

  Oceniono 1 raz 1

  kto kupi?

 • birdy-niam-niam

  Oceniono 18 razy 0

  no dokładnie tak było jak piszecie - ta hala wzięła i się zawaliła.
  sama z siebie.
  albo z nudów.

  niestety nie była to hala o którą w 1937 oparł się janusz korczak, albo w 1929 spojrzał jakiś szmul bejkower.
  bo wtedy to by była kandydatka do wpisania do rejestru zabytków gazety wyborczej i przez to by się nigdy sama nie zawaliła, nieznani sprawcy by ja omijali z daleka.
  no chyba, żeby byli z bardzo daleka.... tak naprawdę z bardzo, bardzo bardzo daleka.
  np. górale ze wzgórz golan jakby postanowili zbudować tam jakieś schronisko góralskie, to by też mógł tę halę jakiś atak nudy zaskoczyć i też by się mogła zawalić.

 • wamwam

  Oceniono 3 razy 1

  sama...

 • ucago

  Oceniono 11 razy 5

  A u mnie we wsi zawalił się dach zabytkowego kurnika. Zginęły dwie kury, obydwie w ciąży. Dach na stuletniej chałupie jeszcze leży, niestety. Rozebrać nie wolno, remontować nie ma za co. Zresztą lepiej nową postawić na jej miejscu, taniej. Czekam.

 • mineyko

  Oceniono 2 razy 0

  Na szczęście łódzką zabytkową halę tramwajową, paskudny prywaciarz rozebrał!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje