Remis PO i PiS. Zyskuje lewica [NAJNOWSZY SONDAŻ]

Według sondażu przeprowadzonego przez MillwardBrown SMG/KRC dla serwisu 300polityka.pl w ciągu ostatnich dwóch tygodni wyraźnie spadło poparcie wyborców dla głównych partii politycznych. PO straciła 4 punkty, a PiS 3. Oznacza to remis między tymi ugrupowaniami. Zyskują za to lewica i partia Janusza Korwin-Mikkego.
Z sondażu przeprowadzonego 18 marca wynika, że na Platformę Obywatelską oraz Prawo i Sprawiedliwość zagłosowałoby po 28 proc. wyborców - informuje 300polityka.pl. SLD poparłoby 11 proc. głosujących (wzrost o 2 punkty). Co ciekawe, niemal tyle samo osób zadeklarowało chęć poparcia RP. Na partię Janusza Palikota zagłosowałoby 10 proc. wyborców (wzrost o 3 punkty).Poparcie dla PSL nie zmieniło się. Nadal plasuje się na poziomie 6 proc. Interesujący jest poziom poparcia dla Nowej Prawicy Janusza Korwin-Mikkego. Chęć oddania głosu na to ugrupowanie zadeklarowało 4 proc. badanych. To już trzecie badanie, które pokazuje, że Korwin-Mikke zbliża się do progu wyborczego.

Więcej o:
Komentarze (383)
Remis PO i PiS. Zyskuje lewica [NAJNOWSZY SONDAŻ]
Zaloguj się
 • jace.k50

  0

  Jeden pajac na scenie politycznej nam nie wystarczy? Zwie się Palikot. Trzeba nam drugiego JKM?

 • laniewody

  0

  O Korwinie już nawet w telewizji zaczynają mówić, a więc powoli się zaczyna zbliżać do tej granicy. Zobaczymy, zobaczymy. Iście pasjonujący ten wyścig może być

 • milorex10

  Oceniono 2 razy 2

  Dlaczego Redakcja "Gazety Wyborczej" stosuje cenzurę i usunęła pod koniec dnia 20.03.2013r., prowadzący z poparciem około 200 głosów wpis czytelnika "Milorex10", dotyczący wyników poparcia poszczególnych partii politycznych. Kto zadecydował o zdjęciu tego wpisu?.

 • pawelekok

  Oceniono 1 raz -1

  Qrwa każe mi wpisywać jakiś nieprzetłumaczalny tekst z obrazka. Na innych portalach jak się coś nie powiedzie i ja mogę inaczej interpretować, to propozycja się odświeża z innym tekstem.
  To będa mieli "reprezentacyjne" wyniki testu. Ja należę do bardziej inteligentnych a co powiedzą ci mniej? Chyba, że to chodzi o odpowiednią "reprezentatywność".
  A tak w ogóle chciałem powidzieć, że w Polsce nadal nie ma za kim z czystym sumieniem głosować. PO już ode mnie kreski nie dostanie. Ale PiSu nie wolno dopuścic do władzy. Wahałem się między lewicą a JKM. Z jednej strony partia lewicowa, która nie chciała się odciąć od komuny i aktualnie ma za przywódcę wyjątkowego głupka (chyba najgorszy w historii) sa z drugiej wizjonerski szaleniec, mający wielokrotnie rację, ale także poglądy pod ktorymi na największym pijaku bym się nie podpisał. Mam dylemat.

 • batnaidiotow

  Oceniono 2 razy 0

  Ruch Palikota sie wewnetrznie wysondowal, i wyszlo mu, ze sie zalapia na kase w eurokolchozie. Biedroniowate, grodzkie i inne tolerancyjne inaczej juz zacieraja lapki, smaruja wazelina sprzecik, "interesy" pojda w ruch na europejskim forumnie...

 • 2mimoza

  Oceniono 5 razy 1

  PO popierają :
  - kryminaliści
  - złodzieje
  - mafia
  - polscy żydzi
  - stare , emerytowane bździągwy ( ze średnim wykształceniem)
  - lumpen "inteligencja" rodem z Karguli i Pawlaków oraz Kiepskich
  - ptasie móżdżki oczekujace na cuda tuskie

  Palikota popierają :
  Pederaści i lesbijki ,
  transwestyci, pedofile;
  czyżby było ich aż tyle ......?????

  SLD popierają :
  Mafiozi , esbecja , kapusie , PZPR-owskie dinozaury

  PSL to jedna wielka rodzina ; w Agencjach , GS-ach , w każdym urzędzie .....i ...... wszędzie.

 • 440922edek

  0

  Poprawiam DŁUGI

 • 440922edek

  Oceniono 3 razy 1

  Z wyników głosów oddanych przez internautów jasno wynika ,że dość mamy obu partii prawicowych.
  Lewica powinna się zjednoczyć Nawet z RP . To będzie gwarancja wyrzucenia z polityki dotychczasowej prawicy . Rżniecie się wzajemnie nic nie daje Polakom. Długo które po nich pozostaną będą czkały się nam latami.
  Powinno się ich powsadzać do pierdla . Posłom senatorom i rządzącym dać zasiłek dla bezrobotnych lub do pierdla. Doprowadzili Polskę do ruiny. Nic już swojego nie mamy. A to co z zagranicy to szmelc.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX