Rodzice i półtoraroczna córeczka zastrzeleni w Gdańsku

Przed budynkiem przy Długiej w  Gdańsku, w którym doszło do potrójnego zabójstwa

Przed budynkiem przy Długiej w Gdańsku, w którym doszło do potrójnego zabójstwa

Trzy osoby, w tym półtoraroczną dziewczynkę, strzałami z tzw. przyłożenia zabili nieznani sprawcy w Gdańsku - informuje RMF FM. Policja nie potwierdza szczegółów tej informacji.
- Mogę tylko powiedzieć, że w jednym z mieszkań w Gdańsku znaleziono zwłoki trzech osób. Dla dobra prowadzonego śledztwa nie udzielamy więcej informacji - powiedział nam rzecznik Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku Michał Sienkiewicz.

Jak podaje RMF FM, napastnicy weszli do mieszkania przy ul. Długiej, w którym znajdowali się mężczyzna, jego konkubina i ich półtoraroczna córeczka. Wszyscy zostali zamordowani z zimną krwią strzałami z tzw. przyłożenia.

Na miejscu są policjanci z Centralnego Biura Śledczego oraz prokurator. Według RMF FM ze wstępnych ustaleń wynika, że może chodzić o porachunki gangsterskie. Zabity mężczyzna był wielokrotnie notowany oraz podejrzewany o różne przestępstwa.

Motywem zabójstwa mógł być również rabunek. Według brata jednej z ofiar, który o zabójstwie powiadomił policję, z mieszkania przy ulicy Długiej miała zniknąć znaczna ilość broni.

Zobacz także
  • Policja Policjant śmiertelnie postrzelony podczas kontroli drogowej
  • Policja Mężczyzna postrzelił 9-latkę z wiatrówki. Twierdzi, że celował do wróbli
Najczęściej czytane

Najnowsze informacje