Ojciec podpalacza wpadł w szał w sądzie. Rzucał aktami

04.03.2013 08:00
Spalone auta na ul. Oleandrów

Spalone auta na ul. Oleandrów (Fot. Dariusz Borowicz)

Okręgowa Rada Adwokacka prowadzi postępowanie w sprawie naruszenia zasad etyki adwokackiej przez mec. Michała Tomczaka, obrońcę, a przy okazji ojca oskarżonego o podpalenia Jacka T.
Zobacz także
Komentarze (119)
Ojciec podpalacza wpadł w szał w sądzie. Rzucał aktami
Zaloguj się
 • ipnn

  Oceniono 1 raz 1

  Witam, ciekawi mnie kara dla p.o.adwokata za świadome Naruszenie Powagi Sądu. www.gazeta.pl
  Według relacji sędzi, potwierdzonej później osobną notatką urzędnika, który protokołował przebieg posiedzenia, mec. Michał Tomczak wpadł w szał, gdy usłyszał, że jego syn zostaje w areszcie. - Kto jest referentem w tej sprawie?! - krzyczał. - Dlaczego pani przydzielono tę sprawę, dlaczego nie orzeka sędzia referent [ten, któremu ją przydzielono, czyli Piotr Ermich]?! Czy taką macie praktykę?!

  Adwokat podszedł do stołu sędziowskiego, był pobudzony i agresywny. W pewnym momencie wyrwał sędzi z rąk ostatni tom akt. Później cisnął nim o stół. Sędzia dwukrotnie naciskała przycisk alarmowy wzywający ochronę, ale strażnicy nie przychodzili. Potem poprosiła protokolanta, by otworzył drzwi na korytarz, licząc na to, że krzyki dochodzące z sali, zainteresują kogoś, kto przyjdzie im z pomocą.
  Podający się za prawników, niestety nadal stoją ponad "kulawym " ,ale Prawem.
  Pozdrawiam, śledzę to wydarzonko, nie mile widziane przez mgr prawa, co sami w miejscach zamieszkania świadomie naruszają Prawo , oni i ich członkowie rodzin- poprzeż swiadome używanie nielegalnych, spowielonych platform systemowych.

 • ipnn

  Oceniono 1 raz 1

  Świadome Naruszenie Powagi Sądu, narusenie nietykalności , zagrożenie bezpieczeństwu. Kara? Jaka kara dla podającego się mgr prawa? Do umorzenia, zamiecenia pod dywan.Jak Sprawa mec. Mariusza N. Kraków, super przekręciarza, krewnego p.o. pracownika wymiaru Sprawiedliwości - z nazwy, tylko.

 • ministrant15

  Oceniono 3 razy 3

  Tatus czubek to i syn nie moze byc normalny. Dziwi tylko to, dlaczego ten czubek jeszcze nie zostal wyp.... na pysk i pozbawiony dyscyplinarnie prawa do wykonywania zawodu adwokata?.

 • xelene

  Oceniono 4 razy 4

  i ktos powie ze w polskich sadach prawo jest rowne dla wszystkich?Ciekawe czemu sie tak denerwowal ze nie ma sedziego ktory mial byc :))

 • gruzek

  Oceniono 2 razy 2

  Tatuś widać też czubek. Co się dziwić synalkowi.

 • waldi_46

  Oceniono 5 razy 5

  matacz i oszust podatkowy opie...ł wysoki sąd , całkowita kompromitacja wymiaru sprawiedliwości .

 • marooned.mb

  Oceniono 5 razy 3

  Uwielbiam to prawo anonimizowania nazwisk. Pytanie za 100 punktów. Jak ma na nazwisko oskarżony Jacek?

  "Okręgowa Rada Adwokacka prowadzi postępowanie w sprawie naruszenia zasad etyki adwokackiej przez mec. Michała Tomczaka, obrońcę, a przy okazji ojca oskarżonego o podpalenia Jacka T. "

 • dust-on-the-wind

  Oceniono 2 razy 2

  dodam, że pewnie ta ...........za przeproszeniem sędzia na klęczkach teraz przeprasza ermicha i tomczaka że areszt jego bękartowi utrzymała......A ciekawe, czy nasza dzielna CBA wyjaśni dziwna pobłażliwość tej .... sędziego za przeproszeniem, ermicha dla kundli kibolskich i takiego tomczaka...?

 • cezar85

  Oceniono 4 razy 4

  wszystko było ugadane, ale nowego sędziego nikt nie wtajemniczył

  więc się tomczak wkurzył

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje