Ewakuowali metro przez głupi żart [ZOBACZ WIDEO]

26.11.2012 15:00
Blisko godzinę trwały duże utrudnienia w popołudniowym szczycie w centrum Warszawy. Wyłączona z ruchu była stacja metra Centrum po tym, jak stołeczna straż pożarna dostała sygnał o podłożeniu ładunku wybuchowego.
Stacja metra Centrum została zamknięta kwadrans po godz. 15. Pasażerowie usłyszeli z megafonów prośbę o opuszczenie stacji. Pociągi nie zatrzymywały się, tylko przejeżdżały przez stację. - Powodem jest zgłoszenie o podłożeniu ładunku wybuchowego. Stacja została zamknięta na prośbę policji. Pasażerowie zostali wyproszeni. Pociągi nie będą się zatrzymywały do czasu zakończenia czynności przez policję - mówi Krzysztof Malawko z Metra Warszawskiego.

Normalnie o tej porze z metra w Centrum korzystają tysiące osób. Dziś wszyscy odprawiani byli przez pracowników ZTM stojących przy drzwiach. Ponownie na stację pasażerowie mogli wejść o godz. 16.15, chwilę potem zatrzymał się tu pierwszy pociąg.

Alarm odwołano po tym, jak policji udało się złapać podejrzewanego o fałszywe zgłoszenie. To 27-latek mieszkający w Warszawie. Na razie nie wiadomo, dlaczego zadzwonił z informacją o bombie.

Zobacz także
Komentarze (35)
Zaloguj się
 • pindrals

  Oceniono 99 razy 95

  Taki kretyn powinien w ramach kary sprzątać przez rok perony metra z tabliczką "Zadzwoniłem, że w metrze jest bomba, przepraszam za swoją głupotę", Myślę, że to dobra kara dla tego kretyna i dla potencjalnych jego następców.

 • ciotka_ltd

  Oceniono 46 razy 34

  Dbalosc o bezpieczenstwo pasazerow, ze tak powiem, dziwna, bo jesli bomba gruchnie, to i tunel moze zasypac...
  Z drugiej zas strony istnieje ogromne prawdopodobienstwo, ze znow jakis gowniarz nie chcial miec klasowki, a wiec proponuje - gdy sie go namierzy - nogi smarkaczowi z dupy powyrywac. A rodzinka, co ananasa wychowala, niech koszty pokrywa - chocby w ratach do konca zycia. :)

 • jagger2009

  Oceniono 27 razy 17

  a juz myslalam ze Bruno z aresztu wydaje rozkazy co ma byc wysadzone

 • ucago

  Oceniono 40 razy 16

  Jedno co się Her Bruno udało to posiać ziarno. Naukowiec, a głupi jak pis.

 • nanabun

  Oceniono 19 razy 15

  W większości przypadków takim matołów się łapie. A nigdy nie usłyszałem jak zostali ukarani. W takim przypadku należałoby obciążyć pełnymi kosztami całej akcji + straty metra + straty potencjalnych pasażerów. I pokazać w mediach rozprawę gdzie taki wyrok zostaje zasądzony, a potem jak komornik zajmuje majątek i konto z wyliczeniem przez ile lat będzie to z pensyjek ściągał. To byłby konkretny straszak na takich idiotów.

 • jerjar

  Oceniono 16 razy 10

  Jeżeli 1/3 społeczeństwa wierzy, że wybuchło i nie zostawiło śladu, to co w tym dziwnego, że znajdzie się jołop, który dzwoniąc naciągnie czapkę i oczy i myśli, ze nikt go nie znajdzie.

 • zanimmnieznowzbanuja

  Oceniono 9 razy 7

  Hmm jakim trzeba byc idiota i niedorozwojem zeby w takiej sprawie dac sie zlapac............. pewnie dzwonil z wlasnej komorki i to na abonament.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje