Radiowóz na sygnale potrącił dwie kobiety

21-latka i 22-latka wbiegły tuż przed radiowóz jadący Marszałkowską na sygnale.
W sobotę o godz. 22.50 radiowóz marki Kia jechał Marszałkowską od Królewskiej w kierunku Al. Jerozolimskich. - Miał włączone sygnały dźwiękowe i świetlne. W dodatku na skrzyżowanie przy Świętokrzyskiej wjechał na zielonym świetle. Kobiety przechodziły z prawej strony Marszałkowskiej na lewą, patrząc od strony kierowcy. Wbiegły tuż przed maskę auta - mówił Rafał Opas z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji. Zastrzega, że to wersja oparta na zeznaniach świadków, która będzie jeszcze weryfikowana.

Na szczęście wypadek nie okazał się tragiczny w skutkach. 21-latka ma złamaną nogę. 22-latka prawie nie ucierpiała: po badaniach w szpitalu została już zwolniona do domu. Ponieważ w wypadku brał udział policjant, sprawę z urzędu prowadzi prokuratura.

Zobacz także
 • Poszukiwani przez policję zadymiarze z zamieszek w stolicy Opublikowano kolejne zdjęcia zadymiarzy. Poznajesz?
 • Brunon K. ćwiczył wybuchy na warszawskich mostach
Komentarze (81)
Radiowóz na sygnale potrącił dwie kobiety
Zaloguj się
 • ojciec66

  Oceniono 1 raz 1

  tak jak jeżdżą [w zdecydowanej większości) tak i chodzą. Mam prawko od 30 lat i codziennie widzę te "zmagania " Pań na drogach i przejściach. Odnoszę wrażenie, że większość wstydzi się spojrzeć w kierunku auta, a już w oczy kierowcy.... Widziałem takie co jak mają wątpliwości, to zamykają oczy.... i......DŁUGA !!! Widziałem też sporo facetów za kirownicą zachowujących się jak niemowlaki, ale Panie są zupełnie nieobliczalne.

 • romek4805

  0

  typowy pieszy na drogach PL. A NIE PRZYPADKIEM TYPOWY POLICJANT NA SYGNALE DO DELIKATESÓW BO BRAKŁO WÓDY DMUCHAĆ W ALKOMETR ZA DWA DNI PO ZDARZENIU I OKEJ! A TAK W OGÓLE PRZEPISY SĄ TAK SAMO DLA POLICJI I GDY SIĘ ZBLIŻA DO SKRZYŻOWANIA NAWET NA SYGNALE GDY JEST CZERWONE ŚWIATŁO TRZEBA ZACHOWAĆ SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚCI I NIE MA TU MOWY O ŻADNYM WTARGNIĘCIU !

 • ergosumek

  Oceniono 2 razy 0

  Dziewczyny wbiegły - na czerwonym - prosto pod koła jadącej na sygnale policji?
  To niebywałe.
  Ciekawe, ile w tym prawdy.
  Może 50%?

 • sb.slav

  0

  Oczywiści w tym jednym wypadku to nie było niedostosowanie szybkości do warunków na drodze, gdzieżby tam stróże prawa łamali przepisy?!

 • rufioxxx0

  Oceniono 1 raz 1

  To w końcu wbiegły czy przechodziły, bo już sam nie kumam..

 • zbycholj23

  Oceniono 3 razy 1

  Czy kierowca radiowozu był badany na zawartość alkoholu? Wszyscy uczestnicy kolizji, potrącenia czy zderzenia pojazdów zawsze powinni być przebadani. No chyba że policjanci mają inne prawa.

 • palekh

  0

  Jeżeli radiowóz miał zielone światło znaczy pożal się boże pismaki że to tenże radiowóz został potrącony przez dwie kobiety. AMEN

 • 09wojtek

  0

  Co tu tlumaczyc ze kazden robi bledy tylko nie kazdy za swoje bledy placi ja nap mandat

 • canabissativa

  Oceniono 6 razy 0

  Gówniarze w policji!!!!!! Za morde i w kibel obsrany bym gnojowi łeb wsadził, gdyby to była moja córka!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje