Bufet na Żurawiej boi się narodowców. Zamykają lokal

Bufet Centralny w Warszawie

Bufet Centralny w Warszawie (Fot. Przemek Wierzchowski / Agencja Gazeta)

Trafiliśmy w Warszawie na lokal, który z powodu marszów z okazji Święta Niepodległości zamyka się na cały dzień. To Bufet Centralny przy ul. Żurawiej.
- Z ronda Dmowskiego wyruszy 30 tys. narodowców, więc lepiej żebyśmy się zamknęli - mówi Bartłomiej Banasiuk z Bufetu Centralnego. - To boczna ulica, nie będzie wielu służb, jest ryzyko, że coś się tu wydarzy. Dobrze pamiętam burdy w czasie meczu Polska - Rosja.

Tego dnia w okolicach skrzyżowania Nowego Światu i Al. Jerozolimskich, na moście Poniatowskiego i na Marszałkowskiej doszło do bójek kibiców polskich i rosyjskich. Ci ostatni byli wręcz ścigani przez umalowanych na biało-czerwono kiboli.

W niedzielę nieczynna będzie też Cafe 6/12, również przy Żurawiej. - Zamykamy się m.in. z powodu marszu, ale chodzi też o to, żeby dać ludziom wolne. Pracujemy siedem dni w tygodni i chcemy odpocząć.

Będą za to działać Cafe Szparka na pl. Trzech Krzyży, Cava i Momo Pizza przy Nowym Świecie. - Nie boimy się, pracujemy jak zwykle - mówią ich pracownicy.

Zobacz także
 • 11.11.2009 Warszawa, manifestacja ONR Przewodnik po grupach narodowców: kto, z kim i po co?
 • Warszawa. 11 listopada 2008 r. ONR w marszu Niepodległości na Krakowskim Przedmieściu Sprawdź, kto idzie w marszach 11 Listopada
 • Przystanek Niepodległość Przystanek Niepodległość: Gra miejska w muzeum
Komentarze (101)
Bufet na Żurawiej boi się narodowców. Zamykają lokal
Zaloguj się
 • forgotten_realms

  0

  Podobno Rada Europy ma zająć się tą sprawą.

 • oczy123

  0

  kazda okazja jest dobra do................... lokowania produktu

 • pinokkio

  0

  Szukajcie a znajdziecie. "Trafiliśmy w Warszawie na lokal, który z powodu marszów z okazji Święta Niepodległości zamyka się na cały dzień". No to super. Teraz piszcie o tym lokalu aż do następnego listopada.

 • antygazeta5.pl

  Oceniono 1 raz 1

  barmanka flejowata ,jak każdy lewak

 • ryllaa

  Oceniono 2 razy -2

  Ja też bym się bała tych ogolonych faszystów!

 • oyayebye

  Oceniono 3 razy 3

  Gdzie tu niby syf i brudna baba. Pewne jedynie jest to że wpisw dokonują ciemniaki z PiS-u którzy nie dojechali z Suwałk, Zambrowa, Białegostoku czy innego pierdziszewa położonego na ściemie wschodniej. Buraki, na kartoflisko i piec ziemniaki popijając tanim piwem i winem. Długo, długo nikt z Wami nie chce i nie będzie miał nic wspólnego. Jebał Was pies i jego dzieci.

 • andrzej_z_dzialdowa

  Oceniono 8 razy 0

  Narodowców? A tych ścierw z Krytyki Politycznej dotowanej przez państwo nie? Lub opłaconych przyjezdnych szwabów?

 • boston35

  Oceniono 5 razy -1

  Hehe, na cale miasto znalezli jeden bar :D Oj, premii nie bedzie. Polacy nie boja sie swietowac swojego swieta!

 • losiu4

  Oceniono 6 razy -2

  a na wątku obok (tym ze zdjeciami) wybiórcza nieopatrznie zamiesciła zdjęcie "antifowców" czy innych 11listopadowców-porozumiewaczy. Na parę osób które zmiesciły się w kadrze tylko jeden ma odsłoniętą twarz. Reszta zasłoniła mordy czy to kominiarkami czy to chustkami-bandytkami. Widać przygotowują się do "pokojowej demonstracji"

  Pozdrawiam

  losiu

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje