Wcześniejszy mecz sparaliżuje stolicę? Sprawdź objazdy

Stadion Narodowy

Stadion Narodowy (Fot. Dariusz Borowicz / Agencja)

Objazdy i komunikacja w związku z przełożonym na dziś meczem Polska - Anglia na Stadionie Narodowym mają być takie same jak wczoraj. Spotkanie odbywa się jednak już o godz. 17, czyli cztery godziny wcześniej, a to oznacza ogromne utrudnienia w popołudniowym szczycie.
Już o godz. 13 zamknięta dla ruchu ma być Saska Kępa między al. Waszyngtona a al. Stanów Zjednoczonych i od Wału Miedzeszyńskiego po ul. Międzynarodową. Na ten obszar wjadą tylko mieszkańcy z identyfikatorami SK. Autobusy linii 117, 138 i 146 od godz. 17 będą omijać ul. Francuską przez ul. Zwycięzców, Saską i al. Waszyngtona. Saska Kępa ponownie ma być jednak otwarta o godz. 17.15.

Od godz. 14 tramwaje kursujące w stronę Stadionu m.in. Al. Jerozolimskimi mają jeździć według rozkładu szczytowego, czyli znacznie częściej.

Tuż przed zakończeniem meczu, czyli ok. godz. 18.30 dla ruchu ma być zamknięty most Poniatowskiego i Al. Jerozolimskie do ronda de Gaulle'a. Autobusy wieczorem pojadą sąsiednimi mostami - Świętokrzyskim, linie: 102, 166, 517 lub Łazienkowskim, linie: 111, 117, 158, 507, 521, Dodatkowo ZTM przewiduje po meczu możliwość wyłączenia ruchu w al. Zielenieckiej i al. Waszyngtona od ronda do ul. Saskiej.

Dla wracających z meczu w al. Zielenieckiej przy parku Skaryszewskim będą podstawione autobusy 509 w stronę Tarchomina i Nowodworów oraz Gocławia, a także 903 - na Bródno przez Targówek. Przy Stadionie Narodowym od strony Wisły będą zaś czekać autobusy 902 do Dworca Centralnego (przez most Świętokrzyski, Tamkę, Krakowskie Przedmieście, Królewską, pl. Grzybowski, Plater).

Zobacz także
  • Kibic, który wbiegł na zalaną murawę Stadionu Narodowego, ucieka przed stewardami Wtargnęli na murawę Narodowego. Staną przed sądem
  • Potężny korek na Pradze Inwestycyjna rzeź Pragi. Dlaczego nic tu nie budują?
  • Stadion Narodowy przed odwołanym meczem Polska - Anglia Kto położył murawę? Gdzie jest drenaż?
Skomentuj:
Wcześniejszy mecz sparaliżuje stolicę? Sprawdź objazdy
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje