Na mecz Polska - Anglia jedź autobusem. Zmiany tras

Stadion Narodowy

Stadion Narodowy (Fot. Dariusz Borowicz / Agencja)

Dziś o godz. 21 na Stadionie Narodowym reprezentacja Polski gra z Anglią w eliminacjach mistrzostw świata. Zmiany w ruchu zaczną się ok. godz. 17, skończą o 1 w nocy.
Najpierw z ruchu zostanie wyłączona Saska Kępa między al. Waszyngtona a al. Stanów Zjednoczonych i od Wału Miedzeszyńskiego po ul. Międzynarodową. Na ten obszar wjadą tylko mieszkańcy z identyfikatorami SK. Autobusy linii 117, 138 i 146 od godz. 17 będą omijać ul. Francuską przez ul. Zwycięzców, Saską i al. Waszyngtona.

Wygodny dojazd na mecz zapewni dodatkowa linia tramwajowa 77 uruchomiona od godz. 18 co 5 minut na trasie: pl. Narutowicza - Grójecka - Al. Jerozolimskie - most i aleja Poniatowskiego - rondo i aleja Waszyngtona - Wiatraczna.

Powrót z meczu

Dla wracających z meczu metro podstawi dodatkowe składy, które będą kursować w godz. 22.45-1. Do stacji Centrum będzie się można dostać pociągiem z Dworca Stadion lub piechotą przez zamknięty całkowicie dla ruchu ok. godz. 23 most Poniatowskiego i Al. Jerozolimskie do ronda de Gaulle'a. Ostatnie tramwaje kursujące tą trasą dojadą z Woli i Ochoty tylko do pl. Starynkiewicza, a na Pradze będą krążyć między Szmulkami i Dworcem Wschodnim a Gocławkiem i Wiatraczną. Autobusy późno wieczorem pojadą sąsiednimi mostami - Świętokrzyskim, linie: 102, 166, 517 lub Łazienkowskim, linie: 111, 117, 158, 507, 521, N22, N24, N72. Dodatkowo ZTM przewiduje po meczu możliwość wyłączenia ruchu w al. Zielenieckiej i al. Waszyngtona od ronda do ul. Saskiej.

Dla wracających z meczu w al. Zielenieckiej przy parku Skaryszewskim będą podstawione autobusy 509 w stronę Tarchomina i Nowodworów oraz Gocławia, a także 903 - na Bródno przez Targówek. Przy Stadionie Narodowym od strony Wisły będą zaś czekać autobusy 902 do Dworca Centralnego (przez most Świętokrzyski, Tamkę, Krakowskie Przedmieście, Królewską, pl. Grzybowski, Plater).

Kto wygra mecz Polska - Anglia?
Zobacz także
 • Wnętrze tramwaju SWING "Bezdomni śmierdzą, a jak wysiądą smród zostaje" [LIST]
 • Olga Świtek z Warszawy to półmilionowa pasażerka lotniska w Modlinie. Przyleciała rejsem linii Wizz Air z Bergamo Coraz więcej pasażerów w Modlinie. Powiększą terminal
 • Pętla Osiedle Górczewska Czy Bemowo będzie korzystać z metra? ZTM zleca badania
Komentarze (8)
Na mecz Polska - Anglia jedź autobusem. Zmiany tras
Zaloguj się
 • amron53

  Oceniono 4 razy 0

  Znam wynik: Polska-Anglia: 1:3

 • jercym54

  0

  no to ceny mieszkań i nieruchomości na Saskiej Kępie mocno spadną. Jak za każdym razem z powodu imprezy na Narodowym będzie zamknięta cała dzielnica i okolice.

 • majkelek32

  Oceniono 1 raz 1

  A jak ominąć korek przed telewizorem? Przez kuchnię będzie szybciej czy ogródek? Czy miasto zapewni mi zastępczy środek transportu? Pomocy! Nie wiem jak się dostać na mecz!

 • pregierz

  Oceniono 14 razy 6

  korek na wsi tematem dnia !

 • kkes

  Oceniono 10 razy 4

  To jest możliwe tylko w tym grajdole, że 22 biega za piłką, a pół stolicy jest sparaliżowane. By żyło się lepiej

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje