Tłumy w Emilii. Oklaski i gwizdy dla Gronkiewicz-Waltz

13.10.2012 07:44
Mieszanina gwizdów, buczenia i oklasków powitała w piątek wieczorem prezydent Hannę Gronkiewicz-Waltz na otwarciu wystawy "Miasto na sprzedaż" w dawnym pawilonie meblowym Emilia.
Komentarze (52)
Tłumy w Emilii. Oklaski i gwizdy dla Gronkiewicz-Waltz
Zaloguj się
 • mczes57

  0

  Ta pani wyszła z tego muzeum czy już tam została jako eksponat epoki Tuskolandu.

 • czerwoneoczykoguta

  0

  zawsze uważałem, że warszawiacy to 90% wieśniaków i 10% zabużan.

 • vald

  0

  zdaje się ze urzędasy jak zwykle nie rozumieją ze mają po prostu wypier....ć na podstawie wypowiedzenia umowy. najpierw kruczkami, sztuczkami konserwatora zabytków robią właściciela w jajo, a teraz się chcą dogadywać??!! Paszły won - czy to wystarczająca zachęta?

 • karolek_00

  Oceniono 33 razy 7

  bufetowa, powiadacie, a kogo byscie chcieli na prezydenta? Takiego, ktory zbuduje metro nie kopiac dziury? Marudom nikt nie dogodzi...

 • sarabacki

  Oceniono 3 razy 3

  A w jaki sposów Walzowa okazała swoją kulturę (już nie mówię o "wspieraniu" kultury) gdy wbrew opinii publicznej, zwyczajowi i opinii Zespołu Nazwewnictwa Miejskiego złożonego z varsawianistów i specjalistów, zarządziła w partii dyscyplinę i zmieniła nazwę mostu Północnego na nazwę długą, niewygodną i kobiety która wielokrotnie jest już w Wawie upamiętniona. To jest prywata Walzowej a nie kultura, o rzetelnym sprawowaniu urzędu szefa miasta to już nie ma co mówić...

 • blue911

  Oceniono 5 razy 1

  Kosciol sieje zniszczenie gdzie sie da: w polityce,gospodarce,kulturze. Boja sie rozwoju Polakow jak ognia. I tak trzymac: dopoki nie ustapia albo nie padna to nie popuszczac czarnej mafii ani na krok! Te bandziory zrobuily sobie z Polski kolonie i burdel do polowania na maloletnich.

 • milorex10

  Oceniono 4 razy 2

  Pani jak ją większość nazywa "bufetowa" , nie panuje nad inwestycjami w Warszawie. Bałagan organizacyjny jest tak wielki, że życie w mieście staje się udręką. Jest wygadana, jak przysłowiowa przekupa na rynku, ale miasta organizacyjnie nie ogarnia. Poszła na żywioł, ale na żywioł może iść byle głupek, nie Prezydent miasta o tak wysokim mniemaniu o sobie.

 • sufjan

  Oceniono 3 razy 3

  Bufetowa do bufetu!

 • ulanzalasem

  Oceniono 5 razy 3

  Najpierw sprzedali, a potem zrobili z tego zabytek...bezczelność.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje