Pasażerowie lotniska świadkami nietypowych oświadczyn

22.09.2012 17:26
Tancerze wynajęci przez Grzegorza do ostatniej chwili udawali podróżnych

Tancerze wynajęci przez Grzegorza do ostatniej chwili udawali podróżnych (Fot. Mieczysław Michalak / Agencja Gazeta)

Ona o niczym nie miała pojęcia. Kazał jej się tylko spakować. Gdy zjawiła się na wrocławskim lotnisku, nagle pasażerowie zaczęli tańczyć, a on wręczył jej pierścionek i polecieli do Paryża.
To były pierwsze oświadczyny na nowym wrocławskim terminalu.

Grzegorz zaplanował wszystko w najdrobniejszych szczegółach. Zaprosił młodych ludzi ze szkoły tańca, by towarzyszyli mu podczas oświadczyn. By jednak do końca utrzymać sprawę w tajemnicy, ustalono, że tancerze będą udawać zwykłych turystów. Mieli ze sobą torby, walizki i niby znudzeni kręcili się po terminalu, czekając, aż zjawi się para. Gdy weszła, nagle pasażerowie usłyszeli muzykę i najpierw dwie, a potem kilkanaście osób nieoczekiwanie zaczęło tańczyć. Po chwili dołączył też Grzegorz. Jego dziewczyna, Agnieszka, była bardzo zaskoczona. Stała z plecakiem w ręku, aż chłopak ukląkł i wręczył jej pierścionek. Wtedy powiedziała: tak.

- Grześ zawsze miał szalone pomysły, ale te oświadczyny to ogromna niespodzianka - mówiła nam chwilę później Agnieszka.

Okazało się jednak, że nie był to koniec niespodzianek, jakie przygotował dla niej chłopak.

- Właśnie dowiedziałam się, że lecimy na jeden dzień do Paryża. Zupełnie się tego nie spodziewałam. Grześ kazał mi tylko być gotową do podróży - mówiła Agnieszka.

Grzegorz był bardzo tajemniczy, ale jako para też nie za wiele chcieli na swój temat zdradzać. Powiedzieli nam tylko, że są z Dolnego Śląska i mieszkają w dwóch sąsiadujących ze sobą miejscowościach. Nie chcieli nawet powiedzieć, jak się poznali i od ilu lat są razem. - Długo by opowiadać - ucięli.

Zobacz także
Komentarze (51)
Zaloguj się
 • puzonik48

  Oceniono 236 razy 214

  Dobrze ,że są jeszcze ludzie z fantazją :):)Szczęścia życzę zaręczonym :):)

 • marka77

  Oceniono 125 razy 109

  Dobrze, że zdążył przed interwencją smutnej jak pi..da Straży Ochrony Lotniska.

 • squadack

  Oceniono 63 razy 61

  I nikt tego nie nagrał?

 • par2.0

  Oceniono 43 razy 19

  Grulacje! Świetnie przygotowana pułapka! Im bardziej wymyślne oświadczyny, tym bardziej ktoś (przeważnie dziewczyna) jest zobligowany do zgodzenia się na małżeństwo pod presją sytuacji. Niestety w większości przypadków kobiety godzą się na ślub właśnie z powodu wymyślnych oświadczyn pomimo tego, że może nie chcą wychodzić za mąż. I bardziej oświadczyny wyglądają jak stawianie kogoś przed faktem dokonanym, tym bardziej warta przemyślenia jest odpowiedź.

 • marek_z1

  Oceniono 70 razy 16

  Słabe, nawet nie romantyczne. Widać , że pod publikę. Wiem, że marudze jak wąsaty Polak ale juz było tak wiele zaskakujących oświadczyn, że źle mi się już od nich robi. Przeciez najpiękniejsze oświadczyny to takie gdy dwie osoby sa sam na sam a nie na lotnisku w tłumie gapiów i przy fleszach wyborczej.

 • l666

  Oceniono 59 razy 13

  A dziennikarz z Wyborczej to co tam niby PRZYPADKIEM robil?

  To jest zenujacy spektakt i widac od poczatku, ze chodzi im o promowanie sie (zapewne na FB). Jacy oni wszyscy usranie piekni...

 • cezar85

  Oceniono 15 razy 11

  najbardziej lubię zdjęcia z filmu

 • jano53

  Oceniono 5 razy 5

  Oświadczyny faktycznie wspaniałe szkoda że nie ma z tego filmiku.
  Ale jest w naszym kraju pewien gość który każe się nazywać prezesem i gdzie się pojawia to ludzie też wpadają w pewien rodzaj transu ni to tańczą ni to wyją i wcale nie jest to wyreżyserowane.

 • zbrad111

  Oceniono 4 razy 4

  Pozdrawiam frustratów i życzę więcej miłych okazji do okazywania frustracji na forach.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje