Snoop Dogg i Iza Lach kręcą klip w klubie przy Piotrkowskiej

W klubie Lordi's przy ul. Piotrkowskiej 102 w środowy wieczór powstawał jeden z 11 klipów słynnego amerykańskiego rapera i łódzkiej piosenkarki. Snoop Dogg pojawił się w klubie tuż przed godz. 21
Klubowy parkiet zamienił się w plan filmowy o godz. 17. W ciągu pół godziny do środka weszło ponad 200 osób, przede wszystkim dziewczyn. Zgodnie z apelem Izy Lach ubrały się "sexy", niektóre mimo chłodu były nawet bardziej rozebrane niż ubrane. Dokładnie tak jak na amerykańskich teledyskach hiphopowych.Uwagę zwracała dziewczyna odziana w półprzezroczystą sukienkę. Rządziły jednak miniówki, cekiny, szpilki, 12-centrymetrowe platformy i rajstopy imitujące pończochy.

O godz. 17.30 drzwi klubu zamknięto i na zewnątrz szybko zaczęła tworzyć się kolejka.

O godz. 18 rozpoczęła się próba do zdjęć z udziałem piosenkarki. Statystów ustawiono w korytarzu klubu, wpuszczono dym i ustawiono parę, która ocierała się o siebie w tańcu.

Gdy pojawiła się Lach, poznaliśmy zarys fabuły. Artystka wchodzi do klubu zła i smutna, z rozmazanym od płaczu makijażem. Zapewne impreza ze Snoop Doggiem ma jej poprawić nastrój.

Przez następne godziny niewiele się działo. Łodzianie, którzy stawili się na plan, dyskutowali o dużej obsuwie i komentowali pogłoski, jakoby Snoop Dogg nie był w stanie na tyle wyjściowym, by wyściubić nos z hotelu Andel's. Nikt z obecnych w klubie nie miał okazji, by się spocić.Gdy znudzeni i zniecierpliwieni statyści, z których część zaczęła się wykruszać, oczekiwali na kolejną scenę z Izą Lach, niespodziewanie pojawił się Doggy Dogg. Odziany na biało chudzielec odpowiedział na wiwaty machaniem dłoni i zniknął za kulisami.

O godz. 22 miała rozpocząć się impreza z udziałem Snoop Dogga. O tej porze przed klubem stała długa kolejka oczekujących na wejście do środka. Ze względu na opóźnienie na planie wiele osób zrezygnowało z uczestnictwa w imprezie.

Zdjęcia do wspólnego filmu Snoop Dogga i Izy Lach (ma składać się z 11 klipów muzycznych powiązanych ze sobą) powstawały co najmniej od poniedziałku. Co to za film? Czy 11 klipów odpowiada 11 piosenkom z płyty "Off The Wire", którą Lach wypuściła niedawno pod skrzydłami Snoop Dogga? Szczegóły poznamy najprawdopodobniej dopiero podczas premiery.

Zobacz także
 • Iza Lach nagrała płytę ze Snoop Doggiem
Komentarze (14)
Snoop Dogg i Iza Lach kręcą klip w klubie przy Piotrkowskiej
Zaloguj się
 • huston_mamy_problem

  Oceniono 2 razy 2

  ciagnęła , ciągnie czy będzie ciągnąć ? jak myślicie ?

 • polip3

  Oceniono 1 raz 1

  lody lody lody lody

 • laksmana

  Oceniono 10 razy 6

  Raper-alfons i Iza Niewiadomokto. Szykuje się przebój.

 • isabar

  Oceniono 5 razy 3

  Ciekawe czy Bowie oddał mu łańcuch?

 • niegrzecznymisiek

  Oceniono 10 razy 8

  a co to ten snop?? duży snopek???

 • brasi1

  Oceniono 13 razy 13

  hahaha jaki opis do zdjecia owych dziewcząt :) pewnie kazda liczyła , ze snoop zaprosi je do swojego apartamentu :P

 • wszechpastor

  Oceniono 34 razy 32

  "Te dziewczyny liczyły na spotkanie Snoop Dogga. "
  buhahaha... podniebienie je swędzi już....

 • wlhonline

  Oceniono 14 razy 10

  Byłem ostatnio na jego koncercie, i teraz tylko potwierdza sie to co widziałem - niestety w dupie ma fanów... Komercha go uwiodła..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje