Świat

 • Życzenia na Dzień Babci 2017. Najpiękniejsze życzenia dla babć
 • Dzień Babci 2017 - laurki, życzenia, pomysły na prezent dla babci

  Dzień Babci 2017 - laurki, życzenia, pomysły na prezent dla babci

  Dzień Babci 2017 to święto celebrowane głównie przez dzieci. Malowanie laurek, uczenie się wierszyków, pełne przejęcia występy i recytacje... tak dzieci dziękują swoim babciom za czas, troskę i miłość. Oto kilka ciekawych pomysłów na ten wyjątkowy dzień.

 • Laurki i życzenia na Dzień Babci 2017

  Laurki i życzenia na Dzień Babci 2017

  Nawet najwybitniejszym młodym artystom może czasami brakować weny lub pomysłu. Zwłaszcza gdy chodzi o Dzień Babci, bardzo ważny moment w roku. To wtedy właśnie można okazać wyjątkowej osobie swoją miłość, wręczając jej piękny rysunek.

 • Życzenia na Dzień Babci - czego można życzyć?

  Życzenia na Dzień Babci - czego można życzyć?

  Dzień Babci to wyjątkowe święto. Nikt nie rozpieszcza i nie kocha tak, jak robią to babcie. Właśnie dla nich warto się postarać i namalować laurkę z pięknymi życzeniami. Babcie uwielbiają samodzielnie zrobione prezenty. Dla nich to wyjątkowa pamiątka, o której będą pamiętały i na którą z rozrzewnieniem będą codziennie spoglądać.

 • Dzień Babci 2017: Pomysły na prezent dla babci

  Dzień Babci 2017: Pomysły na prezent dla babci

  Dzień Babci 2017. Wyjątkowa data 21 stycznia gości w naszych kalendarzach już od ponad pół wieku. W tym dniu wszystkie wnuki, zarówno te małe jak i całkiem dorosłe, dziękują swoim babciom za troskę, okazywaną miłość, poświęcony czas i uwagę. Oto garść pomysłów na wyjątkowe, ręcznie robione prezenty.

 • Życzenia na Dzień Babci 2017

  Życzenia na Dzień Babci 2017

  W sieci znajdziesz szereg przykładów życzeń na Dzień Babci, które jednak są dość sztampowe i powszechne. Jak sprawić, by wypowiedziana treść była wyjątkowa? Postaw na spersonalizowane życzenia, stworzone samodzielnie. Być może nie będą tak doskonale skomponowane poetycznie ale na pewno wzruszą i wywołają prawdziwą radość.

 • Dzień Babci 2017: Piękne laurki dla babci [Kiedy jest Dzień Babci?]