Wiadomości

Wyborcza

Ściągnij

Metrocafe

Wyborcza.biz

Sport

Tokfm

Edulandia

 • Widok ludzi chorych i cierpiących źle wpływa na rozwój dziecka?

  Widok ludzi chorych i cierpiących źle wpływa na rozwój dziecka?

  Red.

  Proponowana przez PiS nowelizacja ustawy o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej zakłada, że domy dziecka nie mogą znajdować się w pobliżu placówek m.in. dla ludzi starych oraz przewlekle chorych. Autorzy projektu uważają, że starość i samotność źle wpływa na rozwój emocjonalny dziecka.

 • Matura 2016 - WYNIKI już 5 lipca! Jakich wyników matury spodziewają się maturzyści?
 • Kierunki studiów - administracja

  Kierunki studiów - administracja

  TL

  Rekrutacja na studia za jakiś czas się zakończy i dowiemy się, kto będzie studiował na wymarzonym kierunku, a kto będzie się musiał zadowolić drugą opcją. Studia 2016 na administracji mogą być ciekawym wyborem dla osób zainteresowanych organizowaniem i zarządzaniem. Jak studiuje się na administracji?

Plotek

Warszawa

Kultura

Trójmiasto

 • Opener 2016. Kilkanaście tysięcy osób w strefie kibica. Co za emocje!

  Opener 2016. Kilkanaście tysięcy osób w strefie kibica. Co za emocje!

  Emilia Stawikowska

  Na terenie festiwalu Opener 2016 stanęła strefa kibica. Kilkanaście tysięcy kibiców przeżywało wielkie emocje, świętowało gola Roberta Lewandowskiego. W między czasie rozpoczął się koncert gwiazdy Red Hot Chili Peppers. Skończył się równo ze... strzałem z rzutu karnego Jakuba Błaszczykowskiego, który obronił bramkarz Portugalii... 

 • Rekordowy Opener 2016. 60 tysięcy widzów każdego dnia

  Rekordowy Opener 2016. 60 tysięcy widzów każdego dnia

  Maciej Sandecki

  Opener Festival odbywa się w tym roku już po raz piętnasty i jest pod każdym względem rekordowy: budżetu imprezy, liczby występujących artystów, a także frekwencji. - Każdego dnia na festiwalu będzie ponad 60 tysięcy osób, a w sumie przez cztery dni festiwalu uczestniczyć w nim będzie ponad 100 tysięcy - powiedział nam w czwartek Mikołaj Ziółkowski, szef Alter Art, organizator festiwalu.

 • BURSZTYNOWY OBIEKTYW

Kraków

 • Eliminacje do Ligi Europy. Bałkański koszmar Cracovii
 • Bałkański koszmar Cracovii!

  Bałkański koszmar Cracovii!

  Jarosław K. Kowal, Skopje

  Kibice z Krakowa ucieszyli się tylko wtedy, kiedy padł gol w Marsylii, a nie w Skopje. Drużyna Jacka Zielińskiego na rozgrzanym od słońca stadionie przegrała ze Skendiją Tetowo w pierwszej rundzie eliminacji do Ligi Europy!

 • Wakacyjne pikniki w parku Bednarskiego i Krakowskim

  Wakacyjne pikniki w parku Bednarskiego i Krakowskim

  ach

  Najlepszy sposób na spędzenie upalnego dnia w mieście? Oczywiście piknik! Dzięki nowej inicjatywie Piknik Krakowski co tydzień w parkach Bednarskiego i Krakowskim czeka nas nie tylko leżenie na trawie, ale i joga, tai-chi czy zabawy dla dzieci.

Łódź

Szczecin

Wrocław

Katowice

Poznań

Najnowsze tematy o których piszemy: