Wiadomości

Wyborcza

Metrocafe

Wyborcza.biz

Sport

Tokfm

Edulandia

 • 10 sposobów na udane przemówienie (część II)
 • 10 sposobów na udane przemówienie (część I)

  10 sposobów na udane przemówienie (część I)

  MN

  Umiejętność prezentacji jest obecnie jedną z kluczowych umiejętności XXI wieku. Prezentujemy nieustannie, na każdej płaszczyźnie naszego życia. Wystąpienia biznesowe mają nakreślić w umysłach odbiorców konkretną i jasną wizję, prezentacje naukowe powinny wywołać prawdziwe zainteresowanie odbiorców. Także codzienna autoprezentacja może przyczynić się do lepszego postrzegania naszej osoby. Jak więc przemawiać by odnieść sukces? Poniżej przedstawiamy 10 sposobów na efektowne i zapadające w pamięć przemówienie.

Plotek

Warszawa

 • Rowerowa Warszawa. Nie chowaj roweru na zimę [FELIETON SOBCZAK]

  Rowerowa Warszawa. Nie chowaj roweru na zimę [FELIETON SOBCZAK]

  Aleksandra Sobczak

  Mój dziadek jeździł rowerem przez okrągły rok. Robił to niemal do końca życia, mimo protestów rodziny, która uważała, że sezon rowerowy kończy się wczesną jesienią. Ja też długo wierzyłam, że tak jest, i pod koniec września chowałam rower na kilka miesięcy do piwnicy.

 • Zwierz w wielkim mieście. Nie obudź nietoperza

  Zwierz w wielkim mieście. Nie obudź nietoperza

  Martyna Śmigiel

  Nie czytajcie tego tekstu na głos, a przynajmniej słów zawierających literę "s" i inne syczące spółgłoski. Zwłaszcza jeśli siedzicie właśnie w ciemnej, wilgotnej piwnicy i nie macie przy sobie latarki ze światłem diodowym. W przeciwnym razie możecie zbudzić nietoperza. A to, jak poinformowali warszawscy urzędnicy zajmujący się Wisłą, może grozić im (nietoperzom, nie urzędnikom) śmiercią głodową.

Kultura

Trójmiasto

Kraków

Łódź

Szczecin

Wrocław

Katowice

Poznań

Najnowsze tematy o których piszemy:

Najnowsze informacje