Najnowsze alerty

 • "Współpracowałam z Marcinem P. Potem zorientowałam się, że on oszukuje ludzi"

  "Współpracowałam z Marcinem P. Potem zorientowałam się, że on oszukuje ludzi"

  Zanim Marcin P. powołał do życia spółkę Amber Gold, testował swoje możliwości na mniejszą skalę. - Współpracowałam z nim w 2004 r. w Kościerzynie - opowiada portalowi Gazeta.pl Marlena Sykutera. - Potem zorientowałam się, że on oszukuje ludzi - dodaje. Sprawa zakończyła się wyrokiem. Prawdopodobnie pierwszym na koncie Marcina P.

 • W Nowym Stawie powiesił się ks. Dariusz S. Był podejrzewany o molestowanie ministranta
 • Chcesz poznać hasło dostępu do systemu pogotowia lotniczego? Oglądaj telewizję

  We wczorajszym wydaniu ?Wiadomości? TVP wyemitowała reportaż o działalności Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Materiał był wyjątkowo szczegółowy - do tego stopnia, że uważny widz mógł dzięki niemu poznać hasło dostępu do systemu RescuTrack. Jest to narzędzie pozwalające na śledzenie położenia oraz statusu śmigłowców ratunkowych.

 • Dyscyplinarne zwolnienie na UKSW. Za defraudację

  Dyscyplinarne zwolnienie na UKSW. Za defraudację

  "Księgowa z Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie została zwolniona dyscyplinarnie. Chodzi o kradzież" - napisał na Alert24 nasz czytelnik związany z UKSW. Rzecznik uczelni potwierdza, że doszło do zwolnienia w związku z "defraudacją środków uczelni". Sprawę skierowano do prokuratury.

 • Polscy harcerze uziemieni w porcie w La Coruni

  Polscy harcerze uziemieni w porcie w La Coruni

  Polscy harcerze uziemieni w porcie La Coruni w północnej Hiszpanii. Mieli brać udział w regatach na żaglowcu ?Zawisza Czarny", ale statek nie wypłynął z portu z powodu awarii. Wiadomość o sytuacji harcerzy wysłała na Alert24 matka jednego z nich. - Dla uczestników oczekujących w porcie zorganizowano zajęcia szkoleniowe oraz program turystyczny - uspokaja rzeczniczka ZPH.

 • "Ze względów etycznych nie sprzedajemy antykoncepcji" - kartka w aptece

  "Ze względów etycznych nie sprzedajemy antykoncepcji" - kartka w aptece

  "Ze względów etycznych apteka nie prowadzi sprzedaży środków antykoncepcyjnych" - taka kartka zawisła w aptece w Maszewie w woj. zachodniopomorskim. Jak mówi właściciel, to świadoma decyzja i jest przygotowany na konsekwencje. Wojewódzki Inspektor Farmaceutyczny ani izba aptekarska nie dostała żadnych zgłoszeń w tej sprawie.

 • Ekspert o "Kwartalnym Proficie" Getin Banku: Piekielnie skomplikowana umowa. Mam mnóstwo zgłoszeń [WYWIAD]

  Ekspert o "Kwartalnym Proficie" Getin Banku: Piekielnie skomplikowana umowa. Mam mnóstwo zgłoszeń [WYWIAD]

  "Wpłaciłem 30 tys. na "Kwartalny Profit" Getin Banku. Po pół roku zostało 20" - napisał do nas pan Dariusz. Klientów, którzy - podobnie jak on - czują się oszukani, jest więcej. Planują pozew zbiorowy. Co na to ekspert? - Jeszcze nigdy, w żadnej umowie, nie natrafiłem na coś tak piekielnie skomplikowanego - mówi nam ekonomista, specjalista od inwestycji Remigiusz Stanisławek. I ostrzega: - Banki brutalnie wykorzystują fakt, że klienci nie znają się na finansach. A do inwestowania potrzebny jest rozsądek.

 • "Z wpłaconych 30 tys. zł zostało mi jedynie 20 tys. zł". Klienci banku czują się oszukani
 • "Zaraz się popłaczę. Nie wiem, czy z zachwytu, czy ze szczęścia" [ZDJĘCIA i WIDEO ZE SZCZYTU K2]
 • Odcięto prąd schronisku w Józefowie. "Mamy czas do 20 sierpnia"

  Schronisku w Józefowie odcięto prąd. Ma ponad 14 tys. zł. długu w elektrowni. Prosi o pomoc. Wojewódzki lekarz weterynarii kilka miesięcy temu podjął decyzję o jego zamknięciu, jednak została ona zawieszona przez sąd - dla dobra psów. W schronisku pozostaje ok. 400 zwierząt.

 • Węgry: Skrajnie prawicowy europoseł ma żydowskie korzenie. Zostanie usunięty z partii?

  Węgry: Skrajnie prawicowy europoseł ma żydowskie korzenie. Zostanie usunięty z partii?

  Csanád Szegedi, europoseł skrajnie prawicowej partii Jobbik, może zostać usunięty z szeregów partii - donoszą węgierskie media. Na łamach prawicowego dziennika ?Barikad? przyznał, że jego babcia, która przeżyła obóz Auschwitz, była Żydówką. Oficjalnie przyczyną usunięcia Szegediego z partii ma być nie jego żydowskie pochodzenie, ale fakt, że skłamał o tym, że o nim nie wiedział.

 • Książka kucharska pełna plagiatów ze znanych blogów? "Korzystałam z zasłyszanych pomysłów"