Najnowsze alerty

 • Podstępy, sztuczki i triki. Jak klienci sobie radzą w kontakcie z BOK i infolinią

  Podstępy, sztuczki i triki. Jak klienci sobie radzą w kontakcie z BOK i infolinią

  Biura obsługi klientów czy infolinie, to dla każdego z nas droga przez mękę. Czy dotyczy to banku, telefonii komórkowej czy innych powszechnych usług. Długie oczekiwanie na zgłoszenie operatora (z uspokajającą muzyką w tle), przekierowywanie połączeń, przerzucanie się odpowiedzialnością między działami, konieczność ?rozmowy? z automatem. Czytelnicy Gazeta.pl mają własne patenty i triki na to, jak sobie z tym radzić.

 • Ranny pies stracił łapę, szuka nowego domu. Właściciel, który go zaniedbał - bezkarny

  Patrol Ratunkowy fundacji Azyl znów interweniował w sprawie ciężko rannego psa. Z pomocą policji Rudy został zabrany z posesji w podwarszawskiej miejscowości do siedziby fundacji - zwierzę ma zmiażdżoną łapę, którą trzeba amputować. Rudy czeka na adopcję, a właściciel pozostaje bezkarny: policja nie jest w stanie udowodnić mu nawet, że pies należał do niego.

 • Kurier Siódemki szaleje na poboczu, opel zajeżdża mu drogę [WIDEO]

  Niecodzienne i niebezpieczne manewry udało się sfilmować kierowcy opla, który podążał za kurierem Siódemki. Kurier najwyraźniej miał wyjątkowo pilną przesyłkę i małą tolerancję na stanie w korkach. Kierowca opla rozzłoszczony tupetem kuriera zaczął za nim podążać i sam złamał przy okazji kilka przepisów. Umieszczona na YouTube wideorelacja z tego wydarzenia została zatytułowana: ?Najlepszy kurier w mieście Częstochowa...?. Cud, że nie doszło do wypadku.

 • "Bo zupa była prawdziwa". Reklama firmy Profi oburzyła internautów

  Na wielkich reklamach promujących jeden z produktów firmy Profi czytamy zdanie: "Bo zupa była prawdziwa". Podobieństwo do głośnego hasła "Bo zupa była za słona", nieodmiennie kojarzącego się z problemem przemocy domowej, jest wyraźne. Zdaniem wielu internautów reklama wykracza poza granice dobrego smaku. - To zdecydowane nadużycie - mówi kierowniczka Niebieskiej Linii, instytucji od lat walczącej z przemocą domową

 • Co komu wolno wrzucić na YouTube. Duża firma grozi internaucie sądem [WIDEO]

  Firma znanego wrocławskiego biznesmena nęka internautę, by usunął z YouTube nakręconą przez siebie wideorelację z wypadku samochodowego. Powód? Na lamborghini, którego kraksa spowodowała ogromny korek, było logo tej firmy. Zaniepokojony internauta nie wie, co robić. - Czy to normalne? Przecież to był wypadek w miejscu publicznym

 • We wtorek złapany po pijaku, w środę zabił rowerzystę

  We wtorek złapany po pijaku, w środę zabił rowerzystę

  Józef P. został zatrzymany przez policję za jazdę po pijaku. Miał prawie 2,4 promila alkoholu. Policja zabrała mu auto. Dzień później znów usiadł za kierownicę tego samego auta i spowodował wypadek, w którym zginął rowerzysta. Policja: - Nie dało się temu zapobiec.

 • Robaki w popularnych cukierkach. Producent: To incydentalne przypadki [ZDJĘCIA i WIDEO]

  - Czekoladki kupiłem tydzień temu w jednym z krakowski hipermarketów sieci Carrefour. Okazało się, że w ich środku znajdują się żywe robaki - mówi nasz czytelnik Piotrek. Informację wysłał nam na Alert24.pl.Sprawa została zgłoszona producentowi słodyczy oraz polskiej centrali Carrefoura. Mimo tego, jak twierdzi Piotrek, cukierki z robakami można było kupić jeszcze parę dni później.

 • Przez Amber Gold nie mogą znaleźć pracy? "Nikt nie chce nas zatrudnić"

  Ofiarami Amber Gold są nie tylko klienci spółki, ale i pracownicy firmy. - Nie wiemy, kiedy dostaniemy zaległe wynagrodzenia, zostaliśmy z dnia na dzień bez środków do życia. No i nikt nas nie chce teraz zatrudnić - mówi Anna, była pracownica Amber Gold. W podobnej sytuacji może być nawet 500 osób. - Niektórzy są pokrzywdzeni podwójnie, bo oferowane przez firmę lokaty pozakładali członkom rodziny - dodaje Anna.

 • UEFA nie wypłaca pieniędzy za odsprzedane bilety. W Polsce już nikt za to nie odpowiada
 • Upadek kolejnego biura podróży. Filiz Tour: "Przepraszamy za niespełnienie marzeń"
 • Petycja ws. dziewczynki sądzonej za sprofanowanie Koranu. "Ratujcie moją córkę"
 • Polak zasztyletowany w Londynie. Próbował powstrzymać bandytę

  Polak zasztyletowany w Londynie. Próbował powstrzymać bandytę

  W jednym z londyńskich szpitali zmarł Polak, który w środę został raniony nożem przez złodzieja. 40-letni Piotr M. został zaatakowany, gdy starał się zatrzymać mężczyznę, którego podejrzewał o próbę włamania do budynku. Informację przekazał nam czytelnik Alertu24.