Najnowsze alerty

 • Zaginął Wojtek Ziętal. Studenta Politechniki Warszawskiej szuka ITAKA
 • Zima trzyma. 10 tys. ludzi na Mazowszu wciąż nie ma prądu

  Jeszcze ponad 10 tysięcy odbiorców nie ma prądu na Mazowszu. To skutek sobotnich śnieżyc w Warszawie i okolicach. Najgorsza sytuacja panuje ciągle w okolicach Wołomina. Do kilku miejscowości energetykom nie udało się dojechać.

 • Unikatowy czołg wydobyto ze starorzecza Warty [WIDEO]

  - Akcja wyciągania czołgu zakończona. Potwierdziły się wcześniejsze przypuszczenia, że to Valentine IX z 1943 roku, jedyny egzemplarz w Polsce. Gąsienice normalnie się obracały podczas wyciągania - pisze na Alert24 Łukasz i przysyła zdjęcia z dzisiejszej akcji.

 • Styropian "Głucha Baba" - kontrowersyjna nazwa oburzyła internautów

  Producent styropianu oferuje na swojej stronie internetowej produkt, który oburzył część naszych czytelników. Chodzi o akustyczne płyty styropianowe "Głucha Baba". - To kolejny przypadek szowinizmu najniższego szczebla - pisze na Alert24.pl pan Michał. - To kompromitująca wizytówka - dodaje ekspert ze Stowarzyszenia Twoja Sprawa. Firma przekonuje, że to żart.

 • Seria awarii Kolei Mazowieckich. "To zbieg okoliczności"

  Seria awarii Kolei Mazowieckich. "To zbieg okoliczności"

  Od rana trwają awarie pociągów Kolei Mazowieckich. W okolicach Warszawy dochodzi do sporych opóźnień. Problem dotyczy pociągów co najmniej sześciu relacji. Pasażerowie mają kłopoty z dojazdem m.in. na Lotnisko Chopina. Informacje na ten temat przekazał nam czytelnik Alertu24.

 • Trwa dogaszanie kopuły kościoła w Toruniu. "Sytuacja została opanowana"

  W Toruniu zapaliła się kopuła kościoła Chrystusa Króla. Na miejscu jest 25 jednostek straży pożarnej. - Sytuacja została już opanowana. Strażacy obecnie rozbierają elementy kopuły i dogaszają ogień - mówi w rozmowie z portalem "Gazeta.pl" st. kpt. Małgorzata Jarocka-Krzemkowska, rzecznik prasowy PSP w Toruniu. Informację o zdarzeniu przekazali nam czytelnicy Alertu24.

 • Do sklepów Makro nie wejdziesz z małym dzieckiem. Klient: To dyskryminacja

  Do sklepów Makro nie wejdziesz z małym dzieckiem. Klient: To dyskryminacja

  Do sklepów sieci Makro nie można wejść z dzieckiem mającym mniej niż 1,4 m wzrostu. Bulwersuje to niektórych klientów. - Nie rozumiem polityki Makro i dla mnie jest ona oderwana od rzeczywistości - pisze Bartosz, czytelnik Alertu24.pl. Pracownicy sklepu tłumaczą się regulaminem i przekonują, że to dla dobra klienta.

 • Kilka miesięcy czekają na wypłatę. "Teraz dostałem pieniądze za lipiec" [WIDEO]

  Kilka miesięcy czekają na wypłatę. "Teraz dostałem pieniądze za lipiec" [WIDEO]

  Pracownicy biura ochrony skarżą się na pracodawcę. Twierdzą, że po wypłatę muszą stać w dużych kolejkach, a pieniądze dostają po kilku miesiącach. - Ja jestem starej daty, ale czegoś takiego jeszcze nie widziałem - opowiada jeden z pracowników. - Zarządzanie tak dużą i różnorodną grupą pracowników jest logistycznym wyzwaniem - twierdzi natomiast przedstawiciel firmy.

 • Dobry tablet za 1 zł? Klient wykrył poważny błąd sklepu i został zlekceważony. Dyrektor przeprasza

  W sklepie internetowym RTV EURO AGD z powodu błędu systemu można było za grosze kupić sprzęt wart tysiące złotych. Wykrył to jeden z klientów i poinformował obsługę sklepu. Miał dostać nagrodę, zamiast tego został zrugany przez pracownika za nagłośnienie sprawy. - Po przeczytaniu odpowiedzi uznałem, że nie traktują mnie poważnie - pisze zirytowany klient. EURO przeprasza.

 • Polak mistrzem świata w sudoku. Pokonał 150 konkurentów

  Jan Mrozowski po raz drugi został najlepszym graczem w sudoku na świecie. W zakończonych w środę mistrzostwach świata pokonał reprezentantów 28 państw. Informację o jego sukcesie przesłała nam na Alert24.pl siostra zwycięzcy.

 • "Wolność od religii" - w Lublinie ruszyła kampania społeczna ateistów

  - 1 października rozpoczęliśmy pierwszą w Polsce ateistyczną kampanię billboardową. Na początek hasła "Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę" oraz "Nie wierzysz w Boga? - Nie jesteś sam" zobaczymy w Lublinie - mówią autorzy akcji. Akcję prowadzi fundacja Wolność od Religii. Jej prezes Dorota Wójcik należy do Ruchu Palikota.

 • Zaginął Adam Hołody. Rodzina prosi o pomoc w poszukiwaniach [FOTO]

  Adam Hołody ostatni raz był widziany w Gruszynach (woj. warmińsko-mazurskie). W sobotę 15 września około drugiej w nocy wyszedł z imprezy i od tej pory z nikim się nie kontaktował. Informację o zaginionym przesłał na Alert24 nasz czytelnik Karol w imieniu siostry Adama.

 • Podejrzane maile. Oszuści próbują wyłudzić dane do kont Allegro

  Użytkownicy Allegro zaczęli ostatnio otrzymywać podejrzane wiadomości. W ich treści ktoś podający się za pracownika serwisu aukcyjnego sugeruje, że odbiorca e-maila musi zmienić hasło dostępu do swojego konta. - Całość wygląda na sprytnie pomyślane oszustwo mające na celu przejmowanie kont - pisze Tomek, czytelnik Alertu24. - Nie mamy z tym nic wspólnego - twierdzą pracownicy Allegro.

 • Od miesiąca czeka na laptopa. Play: To normalna sytuacja

  Zachęcony promocją firmy Play pan Michał już ponad miesiąc temu zamówił nowoczesnego laptopa. Do tej pory nie otrzymał sprzętu. - Na pytanie o termin dostarczenia, usłyszałem rozbrajające "nie wiem, pewnie niedługo przyjdzie" - twierdzi. - W przypadku modeli na życzenie bardzo często jest tak, że tych modeli nie ma wcale - mówi rzecznik Play.