Wiadomości

 • Wybory parlamentarne 2019. Exit poll. Wyniki głosowania, frekwencja województwo warmińsko-mazurskie

  Wybory parlamentarne 2019. Exit poll. Wyniki głosowania, frekwencja województwo warmińsko-mazurskie

  Wybory parlamentarne 2019. Sondaż exit poll dla TVN24 wskazuje, że przeprowadzone w niedzielę wybory do Sejmu wygrało Prawo i Sprawiedliwość, a drugi wynik uzyskała Koalicja Obywatelska. Przez kolejne cztery lata w sejmowych ławach będą też zasiadać posłowie: Lewicy, PSL-Koalicji Polskiej i Konfederacji. Poza wynikami ogólnokrajowymi sondaż IPSOS uwzględnił też informacje o przebiegu wyborów w poszczególnych województwach. Na kogo najchętniej głosowali mieszkańcy woj. warmińsko-mazurskiego?

  MLZ
 • Wybory parlamentarne 2019. Exit poll. Wyniki głosowania i frekwencja - woj. kujawsko-pomorskie
 • Wybory parlamentarne 2019. Exit poll. Wyniki głosowania, frekwencja województwo mazowieckie

  Wybory parlamentarne 2019. Exit poll. Wyniki głosowania, frekwencja województwo mazowieckie

  Wybory parlamentarne 2019. Wybory do Sejmu przeprowadzono w minioną niedzielę, 13 października. Największe poparcie uzyskało w nich Prawo i Sprawiedliwość co przełożyło się na 239 mandatów. Dzięki sondażowi exit poll dowiedzieliśmy się, jak przebiegło głosowanie w poszczególnych województwach. Czy PiS zwyciężył również w województwie mazowieckim?

  MLZ
 • Wybory parlamentarne 2019. Exit poll. Wyniki głosowania, frekwencja województwo lubelskie

  Wybory parlamentarne 2019. Exit poll. Wyniki głosowania, frekwencja województwo lubelskie

  Wybory parlamentarne 2019. 13 października Polacy zdecydowali o tym, które ugrupowania wprowadzą kandydatów do Sejmu i Senatu. Od momentu zamknięcia lokali wyborczych poznajemy coraz więcej szczegółów dotyczących wyników głosowania - również w konkretnych województwach. Która z partii uzyskała więc najwyższe poparcie w województwie lubelskim? Jaką frekwencję zanotowano w tej części kraju?

  MLZ
 • Wybory parlamentarne 2019. Exit poll. Wyniki głosowania, frekwencja woj. podlaskie

  Wybory parlamentarne 2019. Exit poll. Wyniki głosowania, frekwencja woj. podlaskie

  Wybory parlamentarne 2019. Głosowanie w wyborach parlamentarnych zakończyło się w niedzielę (13 października) o godz. 21:00. Zgodnie z sondażem exit poll (IPSOS dla TVN24) największe poparcie w skali kraju (43,6 proc.) uzyskało Prawo i Sprawiedliwość. Poznaliśmy również wstępne wyniki wyborów w konkretnych województwach. Kto uzyskał najlepszy wynik w województwie podlaskim?

  MLZ
 • Wybory 2019. Były rzecznik Andrzeja Dudy: PiS uzna wynik za zielone światło do dokończenia reform
 • Wybory parlamentarne 2019. Exit poll. Wyniki głosowania, frekwencja woj. podkarpackie

  Wybory parlamentarne 2019. Exit poll. Wyniki głosowania, frekwencja woj. podkarpackie

  Wybory parlamentarne odbyły się w niedzielę, 13 października. W przypadku Sejmu głosowanie zostało przeprowadzone w 41 wielomandatowych okręgach wyborczych. Według sondażu exit poll (IPSOS dla TVN24) najwyższy wynik - 43,6 procent - uzyskało Prawo i Sprawiedliwość. Czy partia Jarosława Kaczyńskiego zwyciężyła również w województwie podkarpackim?

  NPK
 • Wybory parlamentarne 2019. Exit poll - wynik PSL. Ile mandatów dostaną ludowcy?
 • Wyniki wyborów do Senatu 2019. Kiedy poznamy wyniki?

  Wyniki wyborów do Senatu 2019. Kiedy poznamy wyniki?

  Wybory do Sejmu i Senatu odbyły się w Polsce w niedzielę 13 października 2019 roku. Pierwsze wyniki sondażowe exit poll podane zostały już po zakończeniu głosowania, czyli po godzinie 21. Kiedy poznamy wyniki wyborów do Senatu?

  NPK
 • Wybory parlamentarne 2019. Exit poll Wyniki głosowania, frekwencja woj. świętokrzyskie

  Wybory parlamentarne 2019. Exit poll Wyniki głosowania, frekwencja woj. świętokrzyskie

  Wybory parlamentarne 2019. Prawo i Sprawiedliwosć zwycięzcą tegorocznych wyborów do Sejmu. Według sondażu exit poll (IPSOS na zlecenie TVN24) partia Jarosława Kaczyńskiego uzyskała ponad 43-procentowe poparcie, co przekłada się na 239 poselskich mandatów. Powyborcze sondaże dają odpowiedź na pytanie o to, jak poparcie dla partii politycznych rozkładało się w poszczególnych województwach. Który komitet wywalczył najwięcej mandatów w województwie świętokrzyskim?

  MLZ
 • Wybory parlamentarne 2019. Exit poll - wynik Koalicji Obywatelskiej. Ile mandatów otrzyma KO?
 • Wybory 2019. Wyniki exit poll. Frekwencja i wyniki w dużych miastach. Jak głosowano w metropoliach?

  Wybory 2019. Wyniki exit poll. Frekwencja i wyniki w dużych miastach. Jak głosowano w metropoliach?

  Wybory parlamentarne 2019. Sondaż exit poll dla TVN24 wskazuje na wygraną Prawa i Sprawiedliwości w przeprowadzonych w niedzielę wyborach do Sejmu. Na ugrupowanie to zagłosowało 43,6 proc. Polaków. Drugą siłą w izbie niższej polskiego parlamentu będzie Koalicja Obywatelska, która uzyskała 27,4 procent poparcia. Wiemy już, jak rozkładało się poparcie dla partii politycznych w dużych miastach.

  MLZ, NPK
 • Schetyna mówił, że "nie będzie Budapesztu w Warszawie". Tymczasem w stolicy Węgier wygrywa opozycja

  Schetyna mówił, że "nie będzie Budapesztu w Warszawie". Tymczasem w stolicy Węgier wygrywa opozycja

  Grzegorz Schetyna zapowiedział podczas konferencji po wynikach wyborów, że "Nie będzie Budapesztu w Warszawie". Patrząc z perspektywy lidera PO, to raczej powinien chcieć takiego rozwiązania. Dlaczego? W niedzielnych wyborach samorządowych węgierskiej opozycji najprawdopodobniej udało się odbić Budapeszt z rąk Fideszu i to właśnie jej kandydat zostanie prezydentem stolicy.

  pawk, IAR
 • Wybory parlamentarne 2019. Exit poll. Wyniki głosowania, frekwencja woj. małopolskie

  Wybory parlamentarne 2019. Exit poll. Wyniki głosowania, frekwencja woj. małopolskie

  Wybory parlamentarne 2019. Według sondażu exit poll najlepszy wynik w wyborach do Sejmu uzyskało Prawo i Sprawiedliwość. Na partię Jarosława Kaczyńskiego zagłosowało 43,6 proc. uprawnionych, co przekłada się na 239 poselskich mandatów. Wiemy już także, jak rozkładało się poparcie dla komitetów wyborczych w konkretnych województwach. Które ugrupowanie cieszyło się najwyższym poparciem w województwie małopolskim?

  MLZ
 • Wybory 2019. Frekwencja i wyniki exit poll wg miejsca zamieszkania. Jak głosowano w miastach i wsiach?
 • Wybory parlamentarne 2019. Exit poll. Wyniki głosowania, frekwencja województwo śląskie

  Wybory parlamentarne 2019. Exit poll. Wyniki głosowania, frekwencja województwo śląskie

  Wybory parlamentarne 2019. Głosowanie, w którym wybieraliśmy przyszłych posłów i senatorów zakończyło się w niedzielę o godz. 21:00. Według sondażu exit poll (na zlecenie TVN24) największe poparcie Polaków uzyskało Prawo i Sprawiedliwość. Znamy już nie tylko wyniki ogólnokrajowe, ale również rezultaty głosowania w poszczególnych województwach. Które ugrupowanie zdobyło najwięcej mandatów w województwie śląskim?

  MLZ

Wiadomości - z Polski i ze świata

Portal wiadomosci.gazeta.pl to strona, na której znajdziesz najnowsze newsy z Polski i ze świata. Interesujesz się polityką, gospodarką, sprawami lokalnymi? Trafiłeś w dobre miejsce. Na naszej stronie znajdziesz aktualizowane na bieżąco informacje o tym, co dzieje się w Polsce i zagranicą. Zostań z nami na dłużej i czytaj najnowsze wiadomości z kraju i ze świata.

Wiadomości gazeta.pl - najnowsze informacje z kraju i ze świata

Chcemy być jak najbliżej naszych czytelników, dlatego piszemy nie tylko o świecie wielkiej polityki i biznesu, ale także o sprawach lokalnych. Wiadomości z Warszawy, Krakowa, Łodzi oraz znacznie mniejszych miejscowości są dla nas równie interesujące, co informacje z Brukseli, Waszyngtonu i Moskwy. Na portalu wiadomosci.gazeta.pl znajdziesz bieżące informacje na temat wypadków, istotnych inwestycji, decyzji samorządów czy innych spraw, które mają znaczenie dla lokalnych społeczności.

Aby być na bieżąco, śledzimy polskie i zagraniczne media, obserwujemy poczynania najważniejszych polityków i czerpiemy z informacji przekazywanych przez największe agencje prasowe na świecie. Dbamy o to, aby nasi czytelnicy otrzymywali informacje jak najszybciej. Korzystamy z wiarygodnych źródeł i dbamy o fakt checking. Wszystko po to, aby podawane przez nas wiadomości z kraju i ze świata były rzetelne i przedstawiały prawdziwy obraz rzeczywistości. Tworzymy również autorskie treści, rozmawiamy z politykami i ekspertami, którzy komentują najważniejsze i najciekawsze wydarzenia. Nasi dziennikarze dbają, aby każdy czytelnik znalazł w serwisie wiadomosci.gazeta.pl coś interesującego.

Portal wiadomosci.gazeta.pl - włącz powiadomienia i trzymaj rękę na pulsie

Lubisz czytać najnowsze wiadomości i być na bieżąco? Odwiedzaj regularnie stronę wiadomosci.gazeta.pl, aby wiedzieć, co dzieje się w Polsce i poza jej granicami. Obserwuj przedstawiane przez nas wiadomości na portalach społecznościowych jak Facebook i Twitter. Jeżeli chcesz, możesz także włączyć specjalne powiadomienia, dzięki którym będziesz otrzymywał informacje o najważniejszych wiadomościach ze świata i kraju, które pojawią się w naszym serwisie.