Wiadomości

 • Sondaż: Kto najlepszym polskim europosłem? Mamy wyniki

  Sondaż: Kto najlepszym polskim europosłem? Mamy wyniki

  Wyborcy, którzy głosowali w ostatnich wyborach europejskich, wskazują najlepszych polskich europosłów. W badaniu Indicatora, których wyniki przekazała nam pracownia, wygrywa Jerzy Buzek. Za nim są Beata Szydło, Patryk Jaki i Robert Biedroń.

  Jacek Gądek
 • Mapy, wykresy i nagrania rozmów. Tak wyglądał feralny lot Kobego Bryanta

  Mapy, wykresy i nagrania rozmów. Tak wyglądał feralny lot Kobego Bryanta

  Wystartowali w dobrej pogodzie, ale w ostatnich momentach wlecieli w mgłę i chmury opisywane przez świadków jako "gęsta zupa". Chcąc się z niej wydostać pilot wiozący słynnego koszykarza Kobego Bryanta i siedem innych osób najpierw zdecydowanie skręcił i wzniósł maszynę, ale tuż po chwili gwałtownie obniżył lot. Prosto w zbocze wzgórza. Maszyna uderzyła w nie z dużą prędkością.

  Maciej Kucharczyk
 • Podejrzewasz u siebie objawy koronawirusa? Ministerstwo Zdrowia radzi, co robić
 • "Stoimy wobec zagrożenia". Dyskusja o Polsce w Radzie Europy. Gasiuk-Pihowicz: Czuję się zawstydzona

  "Stoimy wobec zagrożenia". Dyskusja o Polsce w Radzie Europy. Gasiuk-Pihowicz: Czuję się zawstydzona

  W Radzie Europy w Strasburgu odbyła się dyskusja o stanie praworządności i demokracji w Polsce. - Władza próbuje skierować swoje ostrze przeciwko zwykłym ludziom, przeciwko ich tożsamości - mówił Iulian Bulai z Porozumienia Liberałów i Demokratów na rzecz Europy. Polskę reprezentowali m.in. Aleksander Pociej i Kamila Gasiuk-Pihowicz. - Czuję się zawstydzona, że mój dumny kraj, który był pionierem przemian demokratycznych, przez rządy PiS stał się demokratycznym outsiderem - wskazywała posłanka.

  kn
 • Niemcy. Mężczyzna z koronawirusem nigdy nie był w Chinach. Drugi przypadek bezpośredniego zakażenia
 • Onet: Żona rzecznika dyscypliny Przemysława Radzika zostanie dyrektorem warszawskiego sądu
 • Koronawirus: Białoruś wprowadza na lotnisku w Mińsku podwójne kontrole stanu zdrowia

Wiadomości - z Polski i ze świata

Portal wiadomosci.gazeta.pl to strona, na której znajdziesz najnowsze newsy z Polski i ze świata. Interesujesz się polityką, gospodarką, sprawami lokalnymi? Trafiłeś w dobre miejsce. Na naszej stronie znajdziesz aktualizowane na bieżąco informacje o tym, co dzieje się w Polsce i zagranicą. Zostań z nami na dłużej i czytaj najnowsze wiadomości z kraju i ze świata.

Wiadomości gazeta.pl - najnowsze informacje z kraju i ze świata

Chcemy być jak najbliżej naszych czytelników, dlatego piszemy nie tylko o świecie wielkiej polityki i biznesu, ale także o sprawach lokalnych. Wiadomości z Warszawy, Krakowa, Łodzi oraz znacznie mniejszych miejscowości są dla nas równie interesujące, co informacje z Brukseli, Waszyngtonu i Moskwy. Na portalu wiadomosci.gazeta.pl znajdziesz bieżące informacje na temat wypadków, istotnych inwestycji, decyzji samorządów czy innych spraw, które mają znaczenie dla lokalnych społeczności.

Aby być na bieżąco, śledzimy polskie i zagraniczne media, obserwujemy poczynania najważniejszych polityków i czerpiemy z informacji przekazywanych przez największe agencje prasowe na świecie. Dbamy o to, aby nasi czytelnicy otrzymywali informacje jak najszybciej. Korzystamy z wiarygodnych źródeł i dbamy o fakt checking. Wszystko po to, aby podawane przez nas wiadomości z kraju i ze świata były rzetelne i przedstawiały prawdziwy obraz rzeczywistości. Tworzymy również autorskie treści, rozmawiamy z politykami i ekspertami, którzy komentują najważniejsze i najciekawsze wydarzenia. Nasi dziennikarze dbają, aby każdy czytelnik znalazł w serwisie wiadomosci.gazeta.pl coś interesującego.

Portal wiadomosci.gazeta.pl - włącz powiadomienia i trzymaj rękę na pulsie

Lubisz czytać najnowsze wiadomości i być na bieżąco? Odwiedzaj regularnie stronę wiadomosci.gazeta.pl, aby wiedzieć, co dzieje się w Polsce i poza jej granicami. Obserwuj przedstawiane przez nas wiadomości na portalach społecznościowych jak Facebook i Twitter. Jeżeli chcesz, możesz także włączyć specjalne powiadomienia, dzięki którym będziesz otrzymywał informacje o najważniejszych wiadomościach ze świata i kraju, które pojawią się w naszym serwisie.